Nejhorší zvuk, který můžete uslyšet v ráji, je zaklepání na dveře. Jennifer Lawrence a Javier Bardem hrají v thrilleru matka! manželský pár, jehož idylické soužití v nádherném domě v lůně přírody naruší nezvaní hosté, kterých neustále přibývá. (Cinemart)

injoy odpad!

Když koukám na film dvě hodiny, nechci aby skončil s velkým WTF. Nesnáším tohle u knížek, her a film není výjimka. O čem to jako bylo? Na přemýšlení jsou jiné a lepší filmy. Tady si režisér něco dal a snažil se být originální a zajímavý. Na tohle mu neskončí jen tak někdo. Rozhodně na to nehodlám koukat vícekrát a hledat cosi... Sorry, na to jsou lepší filmy. Nikdy víc. ()

Mejkby

Zajímavý nápad to určitě byl. Trefně je tu uvedeno 5 žánrů "Drama / Horor / Mysteriózní / Podobenství / Psychologický" a možná trochu fantasy a sci-fi, nějak to na mě už bylo moc a zároveň od každýho málo. Líbila se mi kamera, která se neustále točila kolem hlavní herečky, ale taky jen asi do půlky filmu, pak už to lezlo na mozek. ()

Dumaru

Už dávno som nepozeral film pri ktorom som sa musel premáhať, aby som nestlačil ten štvorček na ovládači. Fakt nechápem ako sa toto mohlo niekomu páčiť, ale ako sa hovorí koľko ľudí toľko chutí. Tú úbohú jednu hviezdičku dávam za Jennifer, viac mi nedovolí dať svedomie :-) ()

Mark1983

Tak tohle je extramagořina, a co se týče osudu narozeného dítěte, tak nechápu, jak to scénárista, kterým je i režisér, mohl vůbec jenom psát. Vždyť to je tak nepopsatelná hrůza, že když to člověk vidí, s hrůzou nechápe. ()

Gravediggger

Proč? Proč někdo točí takové filmy? Čeho chce jako dosáhnout? A proč se najdou lidi, co se jim to líbí? To už jsou vsichni tak znudění a nemají roupama co robit, že hledají nějakou ohromnou poetiku a metaforická vesmírná sdělení v takových kokotinách? Člověk si najde film, se známými a dokonce dobrými herci a docela uchazejícím hodnocením a pak dvě hodiny na to čumí jak píča a furt si říká "za chvilku to musí začít dávat smysl, dodívám se na to do konce, když už jsem začal", ale nic, nic se nestane, celý film, ani na konci, furt je to kokotina. Jo, je tam myšlenka, ale jak se může někdo takovou kravinu snažit vyjádřit něčím tak příšerným? Proč? K čemu to je? K čemu to je jemu, divákům, lidstvu, vesmíru? K hovnu to je, proto! ()

martinh8

Možná by mě to i bavilo, kdybych byl na stejné vlně jako tvůrci filmu. Bohužel nevím co za drogy brali. Spousta otázek, žádné odpovědi. Odpad jsem nedal jen proto, že to občas vypadalo, že by to mohlo dávat smysl. ()

Jurcekk odpad!

To je skoro taký zlý film ako Slipstream... A v kontexte celkom inak vyzerá Room...Nablázni hercov na bársjakú pičovinu... Výnimočne nemá najlepšie hlášky verbal. Tak napríklad : ...rozhodne film roku, ktorý si pozriem ešte veľakrát... a finálnym dojmom z filmu sa slastne opájam... Extrémní nálož... za mně pecka... Kurva !!! Naj komentáre : penylane, m.krudenc, grizzly 007... ()

TurboMaster

nápad se mi líbil. rozhodně je originální a dávám díky němu filmu hvězdičku. zbytek filmu je něco na způsob podobenství - ale podobenství naprosto dementní. Aronofsky miluje velká, patetická témata (i když je často uchopuje povrchně, jako třeba Černá labuť) - a svoji posedlost dovádí v tomto filmu k dokonalosti. Podobenství je nepadnoucí, nepřesvědčivé, stupidní a chybí mu dokonce i schopnost zneklidňovat, kterou jsem očekával. V druhé polovině film diváka skoro bolí, ale ne díky horrorovému ladění, ale díky tomu, že to začíná být opravdu trapné. Aronofsky je opravdu jeden z nejpřeceňovanějších umělců, kromě Requiem nikdy nic dobrého nenatočil. Mother! je ale dosud nejhorší. ()

Gamine

Koncept mi přišel ze začátku docela zajímavý, ale tím, jak to celé bylo postupně dohnané ad absurdum, to na mě vlastně nemělo moc účinek. Nedalo (a nechtělo) se mi s tím ztotožnit. Byl to jeden z mála filmů, kde jsem přeskakovala celé scény, protože ty "symboly", základní myšlenka se tam stále opakovala. ()

Naby

Do 3/4 filmu jsem už dost nedočkavě (a dost dlouho) čekal co všechno se může stát. Že se z toho ale stane totální přeplácaná kravina jsem tak nějak nečekal. Ať už se snaží touhle přeplácanou visuálně nechutnou a přehnaně nerealistickou magořinou poukázat na cokoli, tak za mě musím říct, že se to nepovedlo. Škoda, že se to nedrželo v normě normálního nemocného člověka, nebo ať už jakýmkoli jiným způsobem. Tohle prostě bylo moc surrealistické, dávám přednost spíš náznakům, nebo přímým reáliím, které si domyslím sám. Za mě byl celej chvílema napínavej film strašně zničenej tím koncem, takže určitě nedoporučuji. ()

rengers

Zvláštní pojetí filmu, nečekaných zvratů a překvapení. Absolutně nepředvidatelný děj. Každý si s toho filmu vezme něco a každý ho bude vidět jinýma očima. Někteří ho nejspíš vůbec nepochopí. ()

Paroonix

Whoa. To bylo neco!!! Prvni polovina filmu mi pripominala Samuraje (Delon), protoze nebylo moc dialogu a Rosemary ma detatko (Farrow), kvuli halucinacim Jennifer. Druha cast byla WTF, ale v tom dobrem slova smyslu. Aronofsky vam totalne zamota hlavu a jen tak neprestane. A konec? Ten mluvi za vse. Skvely mindfuck. ()

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

12.01.2021

Režisér Darren Aronofsky (Requiem za sen, Fontána) prostřednictvím své produkční společnosti Protozoa Pictures spojí síly se studiem A24 při natáčení dramatu pod názvem The Whale. Snímek bude… (více)

Zemřel hudební skladatel Jóhann Jóhannsson

Zemřel hudební skladatel Jóhann Jóhannsson