Řekl někdo kočička? (E04) (epizoda)

Komedie / Drama

Česko, 2016, 33 min

 • EllienPM
  ****

  Po supernabitém prvním a zejména druhém dílu zákonitě muselo přijít zvolnění. Nedala se čekat další vycpaná nenamalovaná úžasná kapitánka Musilová, ani pan Farkaš, který sliboval se svým strojem až tři Gé. Ale celá ta atmosféra a vize a nápad je natolik originální, že stále přečnívá a přesahuje. Tramvajím a Olgám zdar.(14.11.2016)

 • Martrix
  **

  Tak tento díl nefungoval zdaleka tak dobře, jako druhý. Je nasnadě, že za pokles úrovně může nepřítomnost tajemníka a upozadění ministra. I když je vtípků pořád dost, nějak se těm čtyřem vejconautům nedaří je prodat. Snad je to tím, že reprezentují hloupost, skautíkovství, zbabělost a pohodlnost...vlastnosti, které nijak zvlášť čecháčství nereprezentují a skrze které nejsou fórky tak pichlavé. Zatím je Kosmo velmi nevyvážené. Občas jsou vtípky prostoduché, jindy se zadaří a jsou trefené pěkně. Pořád ale dávám palec nahoru.(10.12.2017)

 • Gemini
  ****

  ...and up we go again - kratší epizoda, obohacená vedle roviny národní povahy o mezinárodní historický konflikt s Poláky, v postavě Jakuba Žáčka silně akcentuje legendární charakter A. J. Rimmera, a přichází s nemálo luxusně vymyšlenými gagy (jako třeba utajení polské rakety, její jméno, logo výpravy, a v podstatě všechno, co se jí týká a co z ní uvidíme:)). A pak je tu ještě vtipná pointa s dortem a cliffhanger, budící bouřlivá bratrská očekávání;) I přes absenci politickomocenské satiry, jejímž pomníkem asi natrvalo zůstane jen druhý díl, plně zasloužených 80%.(18.11.2016)

 • D.Moore
  ***

  Na údernou satiru se už asi úplně rezignovalo, zbyl jen situační humor, který tentokrát kromě Čechů rýpá například do Poláků. Proč ne, že, ale povedené je to zase jen občas. Závěr byl ovšem dobrý.(14.11.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ty bys jako letěl s Pšonkama? Co bys to byl za člověka?" Byl by to Pepík. Normální český Pepík, který udělá cokoli, aby získal nějakou tu výhodu. Jsem prostě hrdým občanem národa Pepíků a jelikož mi nevadí údery pod výšku vlastního pasu, tak se tomu čecháčkovství s chutí zasměju. A stejně tak rýpaní do Poláků na téma, že by na Marsu ukradli kolečka z vozítka Curiosity. Jen humor Miss Kurník 2015 mi pořád nesedí a nepřítomnost tajemníka Repelenta v tomto dílu považuju za absolutní selhání české diplomacie. Tuto složitou partii totiž skvělý ministr sám ukočírovat nedokázal.(16.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace