Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (13)

XZvire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na rozjezd to nebylo úplně špatné, ale docela pomalé.. Hodně se řeší, co se stalo v uplynulých letech od poslední epizody, seznamování se starými známými, postrádala jsem nějaký větší vtip.. Rory jsem neměla nikdy moc v oblibě, ale za celý díl řešila pořád to samé - nový kluk, na kterého pořád zapomíná (proč, tam vůbec je?!), hledá ve svých krabicích, které má nesmyslně u všech možných známých, nevysvětlitelná scénka s Loganem (?!) .. Chápu, že potřebovali zařadit nějakým způsobem Paris, ale proč to muselo být přes Lorelai, Luka a jejich z ničeho nic plánované dítě? To trochu sklouzávalo k tomu, co mi vadilo na posledních sériích mezi Lorelai a Lukem, že prostě Lorelai musela něco uměle řešit, aby existoval nějaký její neexistující problém. Protože Lorelai prostě neumí žít s chlapem bez problému. Po téhle epizodě mám spíš více otázek než odpovědí.. Rozhodně mě potěšil Kirk a úvod "I smell snow", protože tahle jedna věta stačila, abych se vrátila zpět do svého dospívání a oblíbeného seriálu. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

Mé srdce při návratu do Stars Hollow zaplesalo. Skoro, jako bychom nikdy neodešli. Tedy krom toho, že Ed Herrmann bohužel odešel nedobrovolně. To, že chybí je citelně znát na celkovém vyznění první z nových epizod, nicméně tvůrcům se všudypřítomný smutek podařilo částečně rozpustit v řadě tradičních bláznivin (Kirk jako vždy boduje, i když už značně prošedivěl) a klasickém feelingu oblíbeného neexistujícího maloměsta. Jediné co mě trochu překvapilo a zamrzelo, že Luke se najednou na návštěvě u Emily chová podivně buransky (samozřejmě nikdy nebyl klasický typ nažehleného gentlemana, ale tohle?) a Rory má přítele na kterého úplně kašle a zároveň "friends-with-benefits" s Loganem v Londýně?! TEAM JESS! ()

Reklama

Patw 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Návrat do Stars Hollow nemohl být lepší. Ačkoliv je to už devět, co jsme měli tuhle příležitost, už při prvních vteřinách se nastává nostalgie a mám pocit, jakoby neutekl ani den. Není víc, co bych mohl napsat. Dokonale napsané, vidět Lauren Graham a Alexis Bledel ve svých ikonických rolích je naprosto perfektní a splněným snem každého fanouška seriálu. A Kelly Bishop exceluje, jako vždy. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I smell snow... :-) Možná kdyby to přišlo o nějaký ten rok dřív, tak bych byla nadšená a dojatá s každou starou známou postavou, co se objeví. Tento díl je takový návratově seznamovací, nic moc neříká a nikam nevede. Nejsem si jistá, zda hlavní dvojka drží své "kouzlo", postava Luka se doufám v dalších dílech vzpamatuje a nebude tak... divná. A to, že vynechali Vánoce... no to si u mě hodně pokazili :-) :-) ()

Berry0153 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

SPOILER: Sympatický "výkřikový" úvod s hláškou, která sem víc než dobře zapadla "I smell snow", zasněžené a vyšperkované Stars Hollow a neustálé štěbetání dvou nerozlučných kafařek krásně navázalo a připomnělo nejdůležitější okamžiky gilmorek jako kdyby je za těch několik let vůbec nepřestaly vysílat. Přes věškerou snahu o supervtipné hlášky a rozhovory jsem se zasmála opravdu jen jednou. Všechny rozhovory byly totiž tak strašně umělé jako obličeje holek, které jim nepřirozeně zmalovali. Přitom v původním seriálu šlo o tak perfektní přirozenost, ale chápu, že asi není úplně jednoduché do nečeho takového po tolika letech zase zapadnout. Nicméně, co lze odpustit v hraní hlavních postav, již nedokážu příliš odpouštět v dějové linii. Rory, která nikdy s nikým nechodila jen tak, má najednou kluka, o kterém ani neví, že existuje a zároveň spí s Logenem?! Vlastně celá tato záležitost působila jak ze sitcomu - a to sem prostě nepatří. Lorelai se bezhlavě rozhodne dát Lukovi jakýmkoliv způsobem dítě, i když k tomu nevedou žádné vážné pohnutky (např. že je její dítě z domu, že jí něco chybí - sama řekne, že je šťastná - ovlivnil to pouze rozhovor s její matkou). A Kirk má víc prostoru než měl mít - vtipnost se poté stává již spíše otravnou. Abych nebyla úplně škarohlíd, soužítí Lorelai a Luka hodně potěšilo. Opravdu jim to spolu sekne. Taylor byl opět příjemně nepříjemný a Emily byla jako vždy okouzlující a nepřekonatelná. V dalších dílech doufám v Roryno přesměrování na jinou než tuhle rozlítanou a roztažnožkovou verzi. Zatím 65% ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama