Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Lucienne přichází za Morfeem se znepokojivými zprávami. Rose Walkerová se vydává hledat svoji rodinu. Korinťanovi obdivovatelé chtějí vzbudit jeho zájem, a tak intrikují. (Netflix)

Recenze (25)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pobavila ma pritomnost Stephen-a Fry-a. Pamatam si kvanta britskych schows, ktore viedol. -Why whould I lie to you, QI a ine. Okrem tejto nostalgie som sa nemal moc coho chytit. V hlavnej linii sa prakticky nic neudeje..az teda na Corinthian-a so seriovymi vrahmi a pikle "vecnych" dvojiciek. Neviem, co bolo v komixe, ale tento diel sa uplne vymyka doterajsim epizodam a suhlasim s par komentarmi nizsie, ze Netflixovska "uderka" zrejme "vplyvala". Rozhorcilo to celkom znacny podiel fanusikov komixu. Ako celok slabota. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedna z pasáží, která mi i v knize přišla sálodlouhá, až příliš rozmělněná. Navíc zde pro neznalce komiksu i málo přehledná. Samotný Sandman je zde ve vedlejší roli a v té hlavní tu máme zcela novou postavu Rose. I já byl při čtení tehdy překvapen a dle hodnocení usuzuji, že to jsou i diváci tohoto seriálu. Narozdíl od nich alespoň vím, co čekat a jak se vše vyvrbí. Přesto ale i pro mě je tato epizoda slabší, než ty předchozí. Hlavně z důvodu, že nestojí na hlavní postavě Morfea. 75% ()

Reklama

mirakom 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne, tak tady jsem poprvé v životě musel přeskočit část epizody. Kdo se jako má k*rva dívat na zpívající, s prominutím, totální buznu. Tahle epizoda je homokládama přeplněná, je to už fakt přehnaný a kazí to dojem z celé epizody, jakkoliv povedené. V takové Hře o Trůny to udělali uplně v pohodě, jeden homo pár na 20 hetero a aspoň jsou ty postavy něčím zajímavý a sympatický. Tady je to přesně naopak, bez sympatie, totální homo a ještě k tomu snad v každém díle. Fakt čím dál větší bullshit ten Netflix, svět se v prdel obrací. Souhlas s Trevor a Martinius. :D || 2/10 || Netflix | 2Dtit | 4K (Ultra HD) | DolbyVision&Atmos ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

7.díl. Mezi obyvateli říše Snění se objevují zvěsti o Snovém víru. Jedná se o Rose, dívku, která kdysi dávno přišla kvůli hádce otce s makou o svého bratra. Celých sedm dalších let po něm usilovně pátrá, než v současnosti narazí na svoji prababičku. S jejími penězmi a pomocí se dostává do zvláštní "rodiny" plné podivných lidí, a především k ještě divnějšímu muži. Ten ji "ochrání" před dvěma muži snažícími se o její okradení: Už tehdy předvede nadpřirozené schopnosti, když jednomu z nich (alespoň dle mne - pozn. autora) zlomí nůž a řádně ho zpacifikuje. Dříve i později se jí také zdají divné sny o Amuletu, prstenu, jenž jí později daruje Unity (prababička), a též o třech sudičkách. Na konci dílu, kdy usíná, se zjevuje přímo ve Snění před Morfeem i Lucien. Pán snů dává nechat spočítat své poddané, Matthew se vydává sledovat Rose. Kdesi daleko od všeho se parta tří sběratelů pokouší přitáhnout k sobě pozornost Korinťana. To se jim podaří. 45 procent, opravdu slabý díl, zcela nejhorší ze všech sedmi. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama