Lahodný desert, neboli bonus k filmu Shrek. Ještě před závěrečnými titulky nám tvůrci filmového Shreka nabídnou pohled do Bažiny, kde se koná karaoke, taneční párty, kde uslyšíte ty nejznámější písničky v podání "shrekovských" pohádkových postav, roztančených do neuvěřitelných pohybů. (maverick10)

Damiel

Vtipný, originální nápad, posléze rozvedený v Království za sedmero horami hledá Superstar. To byla ještě větší pecka, s interaktivním hlasováním :-) ()

easaque

2* krátký hudební bonus - takže téměř videoklip k oblíbenému Shrekovi. Prostě zábavná blbinka, která tu má zbytečně vysoké hodnocení ;-). [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Wormboy

Celkom v pohodicke mila trojminutova zabavka, avsak myslel som, ze sa s tym pohraju viac. Najlepsi je aj tak Pernicek :) ()

fars

No jo, paradni film. Dej zezacatku trochu kolisal, ale v druhe pulce se to rozjelo. Vsechno zachranil ten propracovany scenar. Za drobnou zminku stoji i zvukova stranka filmu... No tak, to si delate prdel? Co tady budete hodnotit priste, propagacni plakaty k filmu Shrek 3? Ja myslel ze se tu hodnoti filmy, a ne trimitutove hudebni bonusy k filmum... ()

Estrellita

Energické, pozitivní a vtipné! Opravdu jsem se u tohohle kraťáčku bavila a vůbec mi nevadilo, že jsou ty super písničky parodovány. Byly totiž parodovány - řekla bych - kvalitně. 70% ()