Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Recenze uživatele ForGump k tomuto seriálu (1)

Jetelín (2016) odpad!

Prima opět! a vlastně tradičně naprosto mimo mísu. Opravdová ztráta času. Komedie, u které se opravdu není důvod smát. Napodobovat americké sitcomy je u nás téměř jistá sebevražda, což po loňském Rudym na ČT potvrdil i Jetelín. Do očí bijící laciné kulisy, které tam vůbec nepasovaly (a podle mě použité z jiného Prima seriálu), kamera je zvláštní, ten obraz vypadá jako když rozhazujete zrní slepicím a herecké "výkony" ? Vskutku velmi mě zajímá, na čem na Primě ujíždějí, protože to přeci není možné, aby se někde vyráběl jeden zbytečný seriál za druhým. Ta jedna hvězda je známka soucitu a hlavně odpad se dává jen ve zvlášť kritických případech.... Po dalších dílech nastal onen kritický případ a odpad už byl neodvratný.. 5% ()