• kill-tec

Dva díly, který jsem ani nevydržel sledovat celý, mi stačily k tomu, abych toto "veledílo" zcela "nečekaně" zařadil do odpadu. A to ne ledajakého, tohle totiž patří na to úplně nejhlubší místo. Ani jedna věta, slovo či snad pohyb není ani náznakem vtipný. Neherci se jen topí v debilních scénách, který snad psalo immaturní mládě rodu homo primitivismus. F(uck)Tv Prima u mě touto vlajkovou lodí klesá taktéž na samotné dno a troufám si říct, že se z něho již nevyškrábe. Kdo si nechce přivodit infarkt, ať tento program v každodenní prime-time raději přeskočí!(5.8.2016)

• ForGump

Prima opět! a vlastně tradičně naprosto mimo mísu. Opravdová ztráta času. Komedie, u které se opravdu není důvod smát. Napodobovat americké sitcomy je u nás téměř jistá sebevražda, což po loňském Rudym na ČT potvrdil i Jetelín. Do očí bijící laciné kulisy, které tam vůbec nepasovaly (a podle mě použité z jiného Prima seriálu), kamera je zvláštní, ten obraz vypadá jako když rozhazujete zrní slepicím a herecké "výkony" ? Vskutku velmi mě zajímá, na čem na Primě ujíždějí, protože to přeci není možné, aby se někde vyráběl jeden zbytečný seriál za druhým. Ta jedna hvězda je známka soucitu a hlavně odpad se dává jen ve zvlášť kritických případech.... Po dalších dílech nastal onen kritický případ a odpad už byl neodvratný.. 5%(2.8.2016)

• Tommassi3

Je třeba alespoň přiznat, že Prima tentokrát se svými taháky nelhala.. Proč srdcovka ?? Protože z toho jednoho bolí u srdce.. Proč mikrokomedie ?? Protože Jetelín disponuje vtipem i filmařským kumštem, jen co by se za nehet kojence vešlo.. Prima v rámci vlastní tvorby totiž opakovaně nabízí vlastně pouze takovou účelovou kojeneckou výživu, zbabělou a lacinou nezábavnou zábavu plnou babralů, rádoby celebritek a rychlokvašek, na kterou půl národa opakovaně kouká, dospělému myslícímu divákovi však působí zažívací obtíže.. Proč já se vlastně tak týrám, když jména jako Balko či Litvák už předem dávají tušit, že se žádné překvapení konat nebude ?? Když jeden naivně věří v lepší zítřky, nakonec trpí jako u zubaře.. Alespoň co se tuzemské komerční televizní tvorby týká..(2.8.2016)

• gabin(a)

Navrhuji zavést kategorii Megaodpad, nedá se to vydržet. Další džob pro hypotekáře v čele s Genzerem! Podle frekvence výskytu v TV snad hraje automaty, že má furt málo. Jen čekám, kdy se tam objeví královna hypoték Tereza Kostková! Po krátké přestávce, kdy se ÚDAJNĚ "stáhla do ústraní" (fakt to nebylo poznat) a věnovala se rodině - (výsledkem je rozvod) se už zase cpe absolutně všude. Jedete Studentem, vezmete si jediný časopis kromě Blesku, je tam! V magazínu novin v nabídce taky! Po dlouhé době pustíte Všechnopárty, opakování, chvíli se bavíte a pak přijde ona, utlemená, vysmátá, nedá se to poslouchat, ona by byla s to zhnusit mi i tu Francii. Už se bojím nejen pustit TV, ale i otevřít ledničku nebo popelnici.(9.8.2016)

• Castrator

Tak tohle je hodně hodně špatné. Velmi hodně špatné. Cca 185 odpadů z 200 hodnocení a dalších cca 5 jednohvězd hovoří jasnou řečí. Kdyby Jetelín nebyl tak zoufale trapný a nevtipný, retardovaného diváka by si asi našel, ale tady fakt není nic, proč by na to měl koukat "průměrný" televizní divák, ani divák retardovaný. Fraška. /// Po třech týdnech je hodnocení už osm set a poměr odpadu ještě vyšší. Viděl jsem asi sedm dílů a za těch 140 minut jsem nebyl svědkem jediného vtipu. Sitcom, mikrokomedie, aha.(2.8.2016)