Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(64)

Obsahy(1)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

(více)

Recenze (143)

jh666 odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle ne. V českých televizích už je člověk zvyklý na ledacos, ale tohle je dost možná nový extrém. Tady je špatně úplně všechno. O hraní se nedá mluvit, scénář asi někdo vymyslel o pauze na kafe a pak je tu ta věc, že to vůbec, ale ani maličko není ani vtipné, což je u něčeho, co se prezentuje jako komedie opravdu problém. 6 % za to, že to šlo přetrpět bez dávícího reflexu. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Čtyřlístku dávám už od dětství přednost raději v kreslené podobě. Tenhle pokus o český sitcom šel po třetím dílu mimo mně a to jsem mu chtěla dát opravdu šanci. Neustála jsem to. Tady se sešel špatný humor, postavy se stejně špatným scénářem. Hvězdu dávám za hereckou partu. Ta se hned tak nevidí. Ale kde nic není, tam ani smrt nebere. ()

Reklama

hrona odpad!

všechny recenze uživatele

Většinou zde na portále české odpadní seriály se snažím co nejvíce umírnit a pár dílům šanci dávám, vzhledem ke zdejším hodnotitelům, kteří kolikrát nejsou ani štorc se na jeden díl podívat, a už ho odpadí, stačí jen zhlédnout obsazení. Ovšem u tohoto výtvoru zkrátka nemohu jinak, po třech dílech definitivně pro mě uzavřeno a pryč s tím. Absolutně nehumorné, trapné a ubohé, netuším, jak ještě hlouběji se dá v českých končinách klesnout. ()

Bozvav odpad!

všechny recenze uživatele

Hrozné, opravdu hrozné kulisy, které by úrovní odpovídaly tak ochotnickému divadélku v Prčicích. Velmi stupidní scénář, jemuž nepomohli ani herci, kteří zjevně nevěděli jak se s takovou volovinou popasovat. Jediný vtipný moment byl, když se nastávající ex hlavní protagonistky pokoušel do baráku nacpat nájemníky, tím to skončilo. nechci zatím dávat odpad, počkám ještě jeden,dva díly, pak uvidím. Nicméně zatím to nevidím. - už vidím, je to odpad. ()

Tessie odpad!

všechny recenze uživatele

Během týdne nemoci jsem často natrefila na tento novodobý počin. Těžko říct s jakou myšlenkou tvůrci plodili tuhle studiovou podivnost. Nutno říct, že útok na bránici se nekoná.. spíše na žaludek. Jako třešnička je umělý smích, který je úplně mimo. Fakt jsem se snažila bavit, nešlo to. Největší ostuda za poslední dobu v českém rybníce. #sorryjako ()

Galerie (126)

Zajímavosti (1)

  • V epizodě je zmíněno, že Antoš (Radek Bár) má totálně sesmahlé chuťové buňky. V dalších epizodách je však jasně poukázáno na to, že chuťové buňky má. (VSVB)

Reklama

Reklama