• kill-tec

Dva díly, který jsem ani nevydržel sledovat celý, mi stačily k tomu, abych toto "veledílo" zcela "nečekaně" zařadil do odpadu. A to ne ledajakého, tohle totiž patří na to úplně nejhlubší místo. Ani jedna věta, slovo či snad pohyb není ani náznakem vtipný. Neherci se jen topí v debilních scénách, který snad psalo immaturní mládě rodu homo primitivismus. F(uck)Tv Prima u mě touto vlajkovou lodí klesá taktéž na samotné dno a troufám si říct, že se z něho již nevyškrábe. Kdo si nechce přivodit infarkt, ať tento program v každodenní prime-time raději přeskočí!(5.8.2016)

• mh.mail

10% — Že je Jetelín inspirován Čtyřlístkem, jsem se dočetl v jednom časopise (on tomu už název napovídá). Už tenkrát jsem nevěřícně kroutil hlavou. No, výsledek v žádném případě nepřekvapil. Viděl jsem dva díly a stačilo to. Nevtipné, nezábavné, plytké, o ničem. Až díky namixovanému smíchu člověk poznal, co autoři považovali za vtip.(12.8.2016)

• Tommassi3

Je třeba alespoň přiznat, že Prima tentokrát se svými taháky nelhala.. Proč srdcovka ?? Protože z toho jednoho bolí u srdce.. Proč mikrokomedie ?? Protože Jetelín disponuje vtipem i filmařským kumštem, jen co by se za nehet kojence vešlo.. Prima v rámci vlastní tvorby totiž opakovaně nabízí vlastně pouze takovou účelovou kojeneckou výživu, zbabělou a lacinou nezábavnou zábavu plnou babralů, rádoby celebritek a rychlokvašek, na kterou půl národa opakovaně kouká, dospělému myslícímu divákovi však působí zažívací obtíže.. Proč já se vlastně tak týrám, když jména jako Balko či Litvák už předem dávají tušit, že se žádné překvapení konat nebude ?? Když jeden naivně věří v lepší zítřky, nakonec trpí jako u zubaře.. Alespoň co se tuzemské komerční televizní tvorby týká..(2.8.2016)

• gabin(a)

Navrhuji zavést kategorii Megaodpad, nedá se to vydržet. Další džob pro hypotekáře v čele s Genzerem! Podle frekvence výskytu v TV snad hraje automaty, že má furt málo. Jen čekám, kdy se tam objeví královna hypoték Tereza Kostková! Po krátké přestávce, kdy se ÚDAJNĚ "stáhla do ústraní" (fakt to nebylo poznat) a věnovala se rodině - (výsledkem je rozvod) se už zase cpe absolutně všude. Jedete Studentem, vezmete si jediný časopis kromě Blesku, je tam! V magazínu novin v nabídce taky! Po dlouhé době pustíte Všechnopárty, opakování, chvíli se bavíte a pak přijde ona, utlemená, vysmátá, nedá se to poslouchat, ona by byla s to zhnusit mi i tu Francii. Už se bojím nejen pustit TV, ale i otevřít ledničku nebo popelnici.(9.8.2016)

• carl.oesch

Tady už to nezachrání od odpadu ani Jitka Ježková. Jedné z nejhezčích "čtyřicítek" s famózně sexy hlasem je tady skutečně škoda. I když Prima má při celkově děsivě nízké úrovni seriálů v komerčních televizí v tomto druhu tvorby jasně na vrch nad kdysi neotřesitelnou Novou a ještě trapnějším Barrandovem, tohle je opravdu trapas. Ale buďme objektivní, ty samé stanice nás otravují zaplavou stejně sračkoidnch sitcomů s přiblble vnucovaným smíchem a stejně jako je čestnou výjimkou Ozzák, tak z mnohem početnější americké produkce je skvělá pouze Teorie a příjemný Krok za krokem. A stejně sračkoidní (a ještě ubožejší výpravou je třeba onen děsivý Ed Bunda s famílií (ani se mi nevybavuje název) či ta přitroublá chůva, evokující svým protivným hlasem (ať už českým nebo v originálu) porno šedesátých let (existovalo-li v té době vůbec....).(18.8.2016)