VOD (1)

Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

Pulper

Jitka Ježková je promarněný talent. Jak vzhledově (čím je starší, tím víc je sexy), tak herecky. O to smutnější je, že hraje v takové, promiňte mi ten výraz, sračce. Jan Šťastný si to taky mohl odpustit. Jednu hvězdu dávám za snahu vyrovnat se MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOHEM LEPŠÍM americkým sitcomům. Některé vtipy mají pěkně připravené situace, ale pointa se nedaří a nahraný smích jen dodává na síle trapnosti a neumětelství, s jakým je to celé natočené. Kdyby tomu aspoň Prima nedělala takovou reklamu. ()

jh666 odpad!

Tohle ne. V českých televizích už je člověk zvyklý na ledacos, ale tohle je dost možná nový extrém. Tady je špatně úplně všechno. O hraní se nedá mluvit, scénář asi někdo vymyslel o pauze na kafe a pak je tu ta věc, že to vůbec, ale ani maličko není ani vtipné, což je u něčeho, co se prezentuje jako komedie opravdu problém. 6 % za to, že to šlo přetrpět bez dávícího reflexu. ()

blackrain

Čtyřlístku dávám už od dětství přednost raději v kreslené podobě. Tenhle pokus o český sitcom šel po třetím dílu mimo mně a to jsem mu chtěla dát opravdu šanci. Neustála jsem to. Tady se sešel špatný humor, postavy se stejně špatným scénářem. Hvězdu dávám za hereckou partu. Ta se hned tak nevidí. Ale kde nic není, tam ani smrt nebere. ()

stenrik odpad!

Hnusné kulisy, odporné nasvícení, "exteriéry" se točí v ateliéru za pomocí umělé trávy a stromů. Vypadá to jako projekt nějakých amatérských nadšenců, ale rozhodně ne jako profesionální práce. K obsahu seriálu nemá cenu se vyjadřovat, to je trapnost nad trapnost. Lepší by snad i bylo, kdyby to točili v Temelíně... ()

Ainy

Nejsem zklamaná. Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. A jelikož já opravdu sebemrskačstvím netrpím, nebudu to dál sledovat a po prvním dílu tomu nemůžu tedy ani vyjetelit odpad. Věřím, že si své diváky seriál najde. Já cílová skupina určitě nejsem. Isherwood to napsal docela přesně. Stejně tak to vidím i já. ()

• V epizodě je zmíněno, že Antoš (Radek Bár) má totálně sesmahlé chuťové buňky. V dalších epizodách je však jasně poukázáno na to, že chuťové buňky má. (VSVB)