Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

jh666 odpad!

Tohle ne. V českých televizích už je člověk zvyklý na ledacos, ale tohle je dost možná nový extrém. Tady je špatně úplně všechno. O hraní se nedá mluvit, scénář asi někdo vymyslel o pauze na kafe a pak je tu ta věc, že to vůbec, ale ani maličko není ani vtipné, což je u něčeho, co se prezentuje jako komedie opravdu problém. 6 % za to, že to šlo přetrpět bez dávícího reflexu. ()

Tommassi3 odpad!

Je třeba alespoň přiznat, že Prima tentokrát se svými taháky nelhala.. Proč srdcovka ?? Protože z toho jednoho bolí u srdce.. Proč mikrokomedie ?? Protože Jetelín disponuje vtipem i filmařským kumštem, jen co by se za nehet kojence vešlo.. Prima v rámci vlastní tvorby totiž opakovaně nabízí vlastně pouze takovou účelovou kojeneckou výživu, zbabělou a lacinou nezábavnou zábavu plnou babralů, rádoby celebritek a rychlokvašek, na kterou půl národa opakovaně kouká, dospělému myslícímu divákovi však působí zažívací obtíže.. Proč já se vlastně tak týrám, když jména jako Balko či Litvák už předem dávají tušit, že se žádné překvapení konat nebude ?? Když jeden naivně věří v lepší zítřky, nakonec trpí jako u zubaře.. Alespoň co se tuzemské komerční televizní tvorby týká.. ()

Ainy

Nejsem zklamaná. Dostala jsem přesně to, co jsem čekala. A jelikož já opravdu sebemrskačstvím netrpím, nebudu to dál sledovat a po prvním dílu tomu nemůžu tedy ani vyjetelit odpad. Věřím, že si své diváky seriál najde. Já cílová skupina určitě nejsem. Isherwood to napsal docela přesně. Stejně tak to vidím i já. ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kdyby šlo dát něco horšího než odpad, nějaké minusové body, jdu do toho. A je mi líto, do čeho jinak dobří herci jako Šťastný, Ježková nebo Hána vlezli. Nj, hypotéky a auta se samy nezaplatí. Překvapivě nejcivilněji hraje Genzer, ale při tak bláznivých charakterech, kdy se jediná postava nechová normálně, to ani není moc těžké. Naopak se zdá, že nahlížíme do bohnického vypolstrovaného pokoje v psychiatrické léčebně. Ničemu nepřispívá ani papundeklová kulisa, jež má představovat nějakou náves. Sice mne pobavily vtípky v obraze, např. rozcestník nebo přepisování hospodské tabule, ale to skutečně nestačí. A jak psal někdo v diskuzi, skutečně to připomíná hraný Čtyřlístek, až na to, že tam jde o komiks pro děti a nadsázku snese, tady, u dospělých lidí, dětinské a pitomé chování nefunguje. ()

hrona odpad!

Většinou zde na portále české odpadní seriály se snažím co nejvíce umírnit a pár dílům šanci dávám, vzhledem ke zdejším hodnotitelům, kteří kolikrát nejsou ani štorc se na jeden díl podívat, a už ho odpadí, stačí jen zhlédnout obsazení. Ovšem u tohoto výtvoru zkrátka nemohu jinak, po třech dílech definitivně pro mě uzavřeno a pryč s tím. Absolutně nehumorné, trapné a ubohé, netuším, jak ještě hlouběji se dá v českých končinách klesnout. ()