Epizody(64)

Cyklus mikrokomedií se odehrává v obci Jetelín pár kilometrů za Prahou. Hlavními hrdiny jsou čtyři kamarádi, kteří společně vyrůstali ve čtyřech sousedících domcích. Dnes už je jim kolem čtyřicítky, většina si založila rodiny, ale pořád žijí blízko sebe, všechno o sobě vědí, několikrát denně se vídají, navštěvují a scházejí v hospodě. Pomáhají si a podporují se navzájem, taky si ale nezřídka lezou na nervy. (TV Prima)

dejf96 odpad!

Prázdniny začaly, tak pouští hovadiny. Opravdu se dívám. Dělá se mi zle. Lagricový kulisy bych zkousnul, ale herectví neherectví pana Genzera je moc. Tupé hovadské dialogy sepsané na place anebo lépe ad hoc..... Opravdu kvalitní česká tvorba. ()

Tulpa odpad!

Co se to děje? Jak může někdo tohle financovat? Že se nestydí, vždyť tohle nemůže vytvořit duševně zdravý člověk.Tahle čirá hrůza by se měla sama zabít a zahrabat, protože už by se s ní neměl nikdo nikdy setkat. ()

MBob

Ano je to blbe, ale absurdne zabavne. Naprosto oddechova jednohubka, co me pobavila byt s kolisavou kvalitou epizod. A pokud nekdo hledal neco inteligentniho, jse jine artove filmy a serialy, tady ty bylo jednoduche, protoze ani ty postavy mnoho inteligence nepobraly a o to slo. A ano smich bych rusivy a bezne jsem se smal na uplne jinych mistech ()