Bylo by téměř nemožné najít dva tak odlišné hrdiny, jako jsou legendární superšpión Lance Sterling a geniální vynálezce Walter Beckett. Agent Lance kultivovaný, elegantní, nonšalantní, prostě naprosto dokonalý za všech okolností. Zatímco Walter… není. Ten je prostě jen geniální. Náročnou universitu vystudoval už v patnácti letech a teď zrovna pracuje na tajných výzkumných projektech pro ještě tajnější vládní službu. To, že se tito dva dají někdy dohromady jako parťáci v akci, by si nedokázal asi představit ani ten největší padouch. Jenže na to dojde právě teď, kdy je potřeba zachránit svět před jedním takovým, před Kellerem Killianem, zlosynem číslo 1. Walter je totiž vynálezcem biodynamického maskování, které špiónům umožní dokonalý převlek. Či spíše převtělení. A tak se díky tomuto vynálezu Lance promění v statečného, divokého, majestátního a dokonale nenápadného tvora… v holuba. Geniální. Holubi jsou všude, nikdo si jich moc nevšímá a umí létat. Od té chvíle Walter a Lance musí pracovat jako dokonale sehraný tým, jinak se celý svět ocitne ve smrtelném nebezpečí. (Cinemart)

megajalec

Začiatok fajn, premena agenta na holuba bola hrozná a infantilná, po nej prišlo strašne hluché minúty. Až v zhruba druhej polovici sa konečne začne niečo zaujímavé a vtipné diať a prestal som sa nudiť. Tvorcovia vtedy začali využívať nápad s agentom holubom na podarené vtípky spojené s vynálezmi mladého detského hrdinu. ()

blondboss

Tento snímok hodnotím ako animák v rámci žánru a v rámci toho teda musím povedať, že uspel nadpriemerne. Prináša síce prevarený koncept, ale za to skvelé animácie, množstvo zaujímavých nápadov a ani soundtrackovo to nie je zlé. Postavy sú typovo detailne rozpracované a detskému, hlavne chlapčenskému publiku tento snímok sadne ako uliaty. Jednu hviezdičku pridávam za to, že tvorcovia nemali snahu sa až príliš podobať na Rodinku úžasných. 70 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

KolarikKing

Jeden z těch lepších animáků. Originální, vtipné, vizuálně taky slušné a do toho hraje výborný soundtrack. Cílené na mladší publikum, ale pobaví se i dospělí. Dabing celkem v pohodě. ()

Mancunian

Velmi povedený animák s prvky akční komedie. Tím, že jsem neviděl žádný trailer, jsem byl u všeho mile překvapený. Celkově to dobře fungovalo a rozhodně doporučuji. ()

Heywood

Šlo to, jenom proboha, proč je postava hlavního hrdiny vždy pojatá jako geniální hodný ňouma? A skoro vždy má stejnou vizáž, to se pak prototyp nakonec stane nudným. Ale to ostatní mělo spád i nápady, takže v záplavě animovaných filmů to ujde. ()

pds

Celkom vydarený a zábavný animák. Bez toho aby som vedel kto hlavné postavy "hrá" som si tipol a na konci potvrdil. Je to vtipný a rýchli spy-animák. Za mňa 80%. ()

cortez

Po delší době dobrý animák, začátek pecka, holub sranda, ale ten morální příklad mi nemůže přejít přes hubu, 2 hvězdy dolů. ()

kolly13

Líbivé, animace taková umělá, ale kvalitní. Děj taky vceku dobrý, tak co vlastně chybí dalším hvězdám? Chemie, překvapení a menší tlak na to být jen dětský spektákl. ()