Manželský trojúhelník (S03E01) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2018, 54 min

 • GeusX
  ***

  Třetí řada se rozjíždí standardním kriminálním příběhem ozvláštněným nestandardní trojúhelníkovou zápletkou. To, že Bříza byl v dlouhém kómatu se už jen tak zmiňuje jakoby náhodou a mimochodem, bez vlivu na příběh - to jen abychom nezapomněli. Přidáním nové postavy, která detektivy štve a současně i přispěje nějakým postřehem, není nic nového pod sluncem. Ale co si měl chudák scénárista lepšího a originálnějšího tak rychle vymyslet, když si diváci žádali pokračování, že...?! :)(5.2.2018)

 • mira007
  ***

  Na první díl třetí řady jsem se těšil, ale úplně to nebyl top díl. Krimi případ měl hlavu a patu, ale asi bylo málo Janky Kolesárové a nějak mi nesedla nová postava novinářky v podání Šoposké, nějak mi to evokovalo ten příšerný V.I.P. vraždy s Norisovou. Malé plus bylo vidět zase mojí kdysi oblíbenkyni Annu Kulovanou, tak snad přibudou další pozitiva v dalších dílech.(4.2.2018)

 • rakovnik
  ***

  Bříza je jediná jistota, ostatní postavy sekundují. Parťák nicméně slušně, přece jen už jsou sehraní. Mladá novinářka je trochu znouzecnost, viz VIP. Hláškující policajt mě baví, ale ačkoliv jde o vraždu, řeší se až moc okolní "omáčka". Navíc už náš hrdina všemu současnému rozumí, což je trochu škoda, byť nastal čas, aby se aklimatizoval.(3.2.2018)

 • quixote
  ***

  Na sobotní večer dobrá oddychovka, některé herecké výkony poněkud strnulé.(4.2.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Konečně někdo zaznamená naše geniální metody pro další generace." Novinářka Vágnerová na místě činu mě trošku děsila, ale na druhou stranu si mě zase získala suverénním zaparkováním Mini Coopera o popelnici. Křížek byl svým naparováním před foťákem trapný, stejně jako Bříza při odhalení poměru svého šéfa. To všechno mě nebavilo, ale případ byl slušně zamotaný a nazvat svatební salón byznysem s mužským neštěstím, tak to se Břízovi docela povedlo.(27.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace