Manželský trojúhelník (S03E01) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2018, 54 min

Třetí řada se rozjíždí standardním kriminálním příběhem ozvláštněným nestandardní trojúhelníkovou zápletkou. To, že Bříza byl v dlouhém kómatu se už jen tak zmiňuje jakoby náhodou a mimochodem, bez vlivu na příběh - to jen abychom nezapomněli. Přidáním nové postavy, která detektivy štve a současně i přispěje nějakým postřehem, není nic nového pod sluncem. Ale co si měl chudák scénárista lepšího a originálnějšího tak rychle vymyslet, když si diváci žádali pokračování, že...?! :)(5.2.2018)

Na první díl třetí řady jsem se těšil, ale úplně to nebyl top díl. Krimi případ měl hlavu a patu, ale asi bylo málo Janky Kolesárové a nějak mi nesedla nová postava novinářky v podání Šoposké, nějak mi to evokovalo ten příšerný V.I.P. vraždy s Norisovou. Malé plus bylo vidět zase mojí kdysi oblíbenkyni Annu Kulovanou, tak snad přibudou další pozitiva v dalších dílech.(4.2.2018)

Bříza je jediná jistota, ostatní postavy sekundují. Parťák nicméně slušně, přece jen už jsou sehraní. Mladá novinářka je trochu znouzecnost, viz VIP. Hláškující policajt mě baví, ale ačkoliv jde o vraždu, řeší se až moc okolní "omáčka". Navíc už náš hrdina všemu současnému rozumí, což je trochu škoda, byť nastal čas, aby se aklimatizoval.(3.2.2018)

Na sobotní večer dobrá oddychovka, některé herecké výkony poněkud strnulé.(4.2.2018)

"Konečně někdo zaznamená naše geniální metody pro další generace." Novinářka Vágnerová na místě činu mě trošku děsila, ale na druhou stranu si mě zase získala suverénním zaparkováním Mini Coopera o popelnici. Křížek byl svým naparováním před foťákem trapný, stejně jako Bříza při odhalení poměru svého šéfa. To všechno mě nebavilo, ale případ byl slušně zamotaný a nazvat svatební salón byznysem s mužským neštěstím, tak to se Břízovi docela povedlo.(27.3.2018)