Jed v srdci (S03E06) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2018, 55 min

Jedna velká reklama na kouření, kdo najde víc než pět záběrů, kde se nehulí vyhrává psychologické sezení s Kolesárovou. Případ primitivní, přesto dnes zábavnější než obvykle u třetí řady.(11.3.2018)

"Nebojte, není v tom alkohol." "Tak proč to máme pít?" Málem jsem zapomněl, že Bříza byl 20 let v komatu, ale o to už dávno nejde. Rád vidím v programu další díl této komediální krimi. Tentokrát více krimi, než komedie. Případ byl pěkně zamotaný, s překvapivým rozuzlením, byt rozřešení bylo až moc americko-patetické. Hlášky, jež s kamennými obličeji vypouštějí z úst hlavní protagonisté, mi asi v televizi chyběly.(10.3.2018)

Dnešní díl mi přišel scénáristicky nejhorší, protože ti neherci kolem stabilních členů hráli jak nejhorší ochotnický soubor z Horní-Dolní a občas je to otravné.Viz. ten barman, nebo ženich.Pavelka skvělej,ale spolu s Matáskem to nefunguje tak dobře,jako když je na place Orozovič.A ten doktor..opravdu může civilista využívat v budově kriminálky (Centrotex), kde je oddělení vražd služeb policejní psycholožky? Přesto to neuvěřitelně baví, nechápu, co za tím vězí.:)(10.3.2018)

Čerstvě rozvedený Fišer nejdřív místo vyšetřování čumí po babách, ale pak ukazuje, že je pořád policejní vyšetřovatel. Jitka Schneiderová měla dobrou roli :-).(13.3.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Venco, prosím tě, vem dámu ven. Má tam zaparkovaný koště." Už nikdy se ženit nebudu, takže varování před předraženými svatebními poradkyněmi přišlo poněkud pozdě, ale někomu to může ušetřit jeden až dva majlanty. Mě tedy výměna Křížka za Fišera moc nebavila a "dokonalá svatba" ve mně probudila nejhorší noční můry.(25.4.2018)