Muzzikanti jsou film plný písniček a melodií od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost, odehrávající se na československopolském trojmezí, v drsném, ale půvabném kraji Těšínského Slezska, kde slovo chlapa má stále svou sílu, půvab žen přitahuje od nepaměti a hudba má své nezastupitelné místo. Zkrátka magický kraj pro zdánlivě obyčejné, a přece něčím osobité a hlubokou lidskostí protkané příběhy s dobrým koncem... (Bohemia MP)

JB001

Nebylo to tak hrozný jak jsem dle celkového hodnocení čekal. U televize se sklenkou Merlota, s příjemnou muzikou, s Michalinou a Sarou to byl příjemně strávený večer... ()

Pythonator

Další úchvatná česká sračka bez scénáře a rozumu. Nějak jsem nepochopil, jak se k něčemu takovému mohl Izzy zaprodat. Pokaždé, když ukázali Dogu a k ní přidaného Kříže, musel jsem se smát.Ta jedna hvězdička je jen za neskutečně přitažlivou a okouzlující Michalinu (až na ten bordel v nose) a za mistra Jarka. ()

smartynaf

Jedničku za Beskydy, rockovou muziku, herce které mám rád, Lomnou a náměstí v Těšíně. Jinak hrůza.. hruuuza. A že jsem tak smělý, Kohák tam dělal proboha co? ()

mia.com

Jednu hvezdu za pisnicky a jednu za hezkou prirodu s konikama...ale jinak o nicem a to jak, pulku zpivala a nebo mluvil nekdo jiny, totalne kazilo dojem a pusobilo fakt blbe...vlastne jsem ani moc nesledovala,protoze me to nebavilo a jen jsem poslouchala pisnicky... ()

Ondak

Před začátkem filmu jsem nečekal, že by to mohlo dopadnout až tak špatně, ale opravdu nejde dát vyšší hodnocení. Děj vlastně ani neexistuje a pokud by se mě někdo ptal, tak za mě se jedná o nesmyslnou snůšku osobních tragédií, které jsou ve výsledku spíše úsměvné. Rocková hudba mě nebere a z filmu nezbyde nic. Herecké výkony hrozné a je to všechno tak natahované, že jsem to ani nechtěl dokoukat. Prostě mě to nezajímalo jak to dopadne. ()

draxxi

Pribeh - moc se nekona, exteriery - fajn, muzika - moc fajn, herci - sympaticti, herecke vykony - katastrofa, k tomu parta jeste otresnejsich nehercu. Dejdarova parodie na Michala Davida mi prijde taky spis smutna. Vypada to, ze si filmari udelali fajn prazdniny, ale s praci to moc neprehaneli... Hudba ale vse zachranuje... Jako letni jednohubka muze byt... PS: Fontana pre Zuzanu 3 byl mnohem vetsi pruser !!! 7/6/2023 58% ()

motyka52

Nechci tady lacině kydat obecně na český film, protože jsem si jistý, že podobné bahno točí i jiných zemích. Jen se k nám od nich tahle produkce nedostane, zatímco tu českou břečku si občas musíme v těch televizích, když je ovladač daleko, vyžrat. Takhle to bylo u mě s Muzzikanty. Byl jsem líný přepnout a tak mě čekala dvouhodinovka prožitá v němém úžasu z toho, co všechno se dá taky natočit. Neuvěřitelný. Takové množství nesmyslných, zbytečných či úplně bizarních scén, to se na ploše jednoho filmu málokdy vidí (co měl můj ty Tondo kolenatej znamenat třeba Kohákův výstup?!). Čím zbytečnější scéna, tím větší cringe. Nepamatuju, kdy se mi u něčeho tak moc kroutily pocitem trapnosti i prsty na nohou. Světlonošem tohoto pocitu budiž vrcholná scéna Křížova sóla v bouřce. Dialogy tahají za uši, příběh na spoustě míst absolutně nedává smysl, postsynchrony Olszanské zvládnou i v tomhle bizáru působit rušivě, product placement ohnivé vody je všudypřítomný. Tvůrci zoufale prošvihli šanci film pozvednout o jeden level v momentu, kdy se nahá Sandeva koupe v rybníku, nicméně bohužel ji nechali jen zády ke kameře. Škoda. Tam bylo zaděláno. V tomto momentu měl na řadu přijít oblet dronem. Záběry tohoto typu totiž tvoří velkou část stopáže a kdyby se tento přístroj filmařům rozbil, pravděpodobně by výsledné dílo mělo pod hodinu. Škoda, že se nerozbil. Hvězdičku dávám, vlastně ani nevím za co, možná kvůli tomu, že ve mě po závěrečných titulcích zůstal pocit, že se snad někdo v dobré víře snažil, jen to prostě zoufale neuměl. ()

DobraVila

...Dušana Rapoša si veľmi vážim ako človeka a pedagóga ale musím povedať, že posledné filmy mu veľmi nevychádzajú. Po návšteve kina musím smutne konštatovať, že svoju latku nepreskočil, ba znova len podliezol. Je to smutné, rada by som si pozrela nový, zaujímavý film z československej produkcie, ale bohužiaľ, tento to rozhodne nie je. ()

Pellik

Áno, aj v dnešnej dobe sa dá natočiť kvalitný hudobný film. Síce je z ČR, ale za to s veľkým SK podielom. Dej má spád, hoci niektoré odbočovacie línie mi pripadali zbytočné. Hudba, to je gro filmu a tá je veru skvelá. Cmorikovi by sa hodila tvrdšia hudba narozdiel od sladkej, ktorú hráva v súčasnosti. Jarda, tak to je pán muzikant. Celkovo som už dávno nevidel tak dobre natočený hudobný film cz/sk produkcie. Klobúk dole. ()

mayuss

Dej bol veľmi rozhádzaný a niektoré línie tam naozaj byť nemuseli, pretože ho len zbytočne komplikovali a pôsobili skôr mätúco. Film ale z môjho pohľadu zachraňuje hudba a prostredie, v ktorom bol natočený. ()

TOMASINI

+Krásné záběry Těšínského Slezska +Patrik Děrgel a Michalina Olszańska -vnucené zapojování regionálních sponzorů do děje -vnucené zapojování celebrit do děje ()

redme

Dost věcí v tomhle filmu je spíše horších než lepších / střih,dějová linka se kříží na všechny světové strany, některé herecké výkony/ , ale jako celek se vydržet dá. Dobrá hudba, hezké holky, krásná krajina . Šel jsem na to jako na lehkou oddychovku a přesně tohle jsem dostal. Jedna hvězda za krajinu, druhá za písničky a třetí za kraťoučkou roli Jarka Nohavici. ()

čejen

Včera nás bylo v kině asi 20, chvílema vynikající, ale občas odpad (trapný chvíle), přesto jako celek povedený a hlavně byl tam můj oblíbenec Jarek:). Škoda, že hlavní hrdina byl špatně obsazen (Děrgel hrůznej), i přesto 3 hvězdy ()

jinyHonza

Tedy... Hrčava, holky a rocknroll. Ani záporák Dejdar to nezkazí. Já se děsně bavil (klub Garáž je v Ostravě Martinově, ne v horách), Izzi z Dogy vypadá úplně jinak (musím se ho zeptat, jak se mu Kříž líbil - asi líbil, stál několikrát těsně za ním), ale super muzika, exteriéry, krásné holky, fajn muzika - díky Lešku, Izzy, Cívoši a spol. Prostě jsem si to užil. Takže plný počet. ()

flanelek

Když jsem viděl autora scénáře p.Šisku, který je náměstek ředitele Tv Šlágr neměl jsem žádné velké očekávání.Naštěstí většina hitů není této naprosto ,,nadčasové'' hudební stanice, ale spíše vítěze 6 slovenských slavíků (což je jedině dobře).Za hudbu dvě hvězdy, za film odpad.Mimochodem snad budou soundtrack nabízet na tv šlágr v akční slevě :D ()