Grand Theft Auto

Komedie / Akční / Krimi / Romantický

USA, 1977, 84 min

• Fifer

Když se z něčeho dělá kult. Je super, že Corman dával prostor začínajícím filmařům, ale... Pro zábavu se rád na Youtube podívám na 20 minut tohodle bláznění, ale jinak to vážně není pro mě. Dementní humor, dementní klišé. Vždy už dopředu víte, co se stane. Ke konci už jsem se strašně nudil a další Cormanovy béčkové braky vynechám.(29.1.2017)

Ze vraj Zodiac su tie spravne 70.tky. Zabudnite na to. Grand Theft Auto.(15.7.2007)

Nonstop automobilove nahanacky pocas celej minutaze filmu ma donutilo tento film sledovat v jednom kuse bez prestavky:) Od filmu od ktoreho som toho moc neocakaval, pretoze je starsieho data vyroby ma na mile prekvapenie potesil a som rad, ze som sa mylil pred jeho prezretim.(20.1.2013)

Rozpočet $602,000Tržby USA $15,000,000Tržby Celosvetovo $-(4.6.2009)

• - Natočeno za 15 dní. (D3VIL)

• - V rámci propagace tohoto filmu vyhlásil časopis "16" soutěž. Vítězka Caryn nakonec získala výlet do Hollywoodu a roli dívky, jež chytne svatební kytici na svatbě Pauly a Sama. (D3VIL)

• - Když režisér Howard přinesl k posouzení scénář Rogeru Cormanovi, ten mu dal kameru a zvukovou techniku a poslal ho, ať si scénář rovnou sám natočí - pod podmínkou, že nepřesáhne rozpočet a dokončí film včas. (hippyman)