Některé dny jsou důležitější než jiné... Stává se, že některý den vydá za mnoho jiných. Dnes musí Henry Hackett (Michael Keaton), redaktor newyorského bulvárního plátku, učinit několik zcela zásadních rozhodnutí. Jeho žena, novinářka v pokročilém stupni těhotenství, má před sebou své vlastní naléhavé uzávěrky. Henryho šéfová (Glen Closeová), vedoucí redaktorka, dospívá k životní krizi. Její nadřízený (Robert Duvall) se právě dozvídá, že je vážně nemocný. K tomu všemu jsou jejich noviny právě na horké stopě případu, který by mohl odhalit jeden velký skandál a osvobodit dva chlapce, nevinně obviněné z vraždy. Musí se však stihnout uzávěrka! S tikajícími hodinami roste napětí všech, nervy pracují na plné obrátky a někde uprostřed tohoto chaosu nastávají okamžiky, které změní životy těchto lidí navždy. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Juto

Je to veľmi dobré , pokiaľ ide o vzťahy medzi postavami - ako hovoria, ako súťažia, aké sú ich hodnoty. 7/10 ()

daEmoNickY

Dava zapletka smysl? Ano. Pochopil jsem o co jde uz na zacatku. Dokonce jsem se pokousel nemackat na tlacitko urcene posunu filmu. Zvrhlo se to ? Skoro . Je tu spousta hluchych mist, prazdnych dialogu a zbytecnych roli. Takze to je spatne natocene ? Ne. Je to jenom nudne. Zvraty? Hrdinsky pribeh? Ne . Jak jsem rekl, temer nic co by se nedalo cekat. Je tu sice par fajn napadu ale jinak film vari z vody. Maji hrdinove motivaci? Ano. Jenom desive utahana a odvadi od deje. Ma cenu se na to koukat Ne. .............. Tak mi teda rekni o cem to je? Hrdina chce vydat prvni "lidsky" clanek za celou svoji sedivou karieru. ...... Jeho protivnik se projevi nesmyslne, akcne ( kdyby cely film byl alespon tak dobry jako tato cast ... ) a pozde. Stejne je to i s tim clankem. Jasne, autori buduji pomalu celou atmosferu atd . Nac se divat na zelvi zavody kdyz se muzete divat treba do zdi ? Schvalne kolik toho na te zdi uvidite? ()

zigíš

Tak ne, že bych čekal Všechny prezidentovi muže nebo Spotlight, ale stejně mám pocit, že bylo zaděláno na víc. To by ale za kamerou nesměl stát Ron Howard, který je jak takový ten ´víkendový rybář´ -permanentně políčeno na výstavní kousek- má ty nejdražší pruty, nejšmakóznejší návnady, přesně ví kde a kdy chytat a stejně, mu zabere jen malá čudla. Ok -abych mu nekřivdil- jednou se i jemu zadařilo (Apollo 13). ()

Ludivitto

Působivý inside do života novinářů a chodu novin. Jeden den, spousta stresu a kofeinu a nikotinu a problémů a témat. To vše v podání výborných herců. ()

iXtr3m3

Príjemný film na jedno pozretie, sympatickými a charizmatickými hercami sa to len tak hemží, ale nič viac, nič menej. Taká Ronova Rutina a odklon od toho, čomu sa začal venovať v neskorších rokoch. ()

RomanHyde

Velmi příjemná a kvalitní oddychovka, která má i nějakou gradaci. Howard dává nakouknout do "backstage" novinářské práce. Novináři jsou taky jen lidi a vedle svých soukromých starostí zažívají každodenní stres a honičku s časem a někdy i s šéfy. Film je výborně obsazen a všichni odvádějí standartně kvalitní práci. ()

Wolvie

Obstojné,ale z novinářského prostředí existují i mnohem lepší filmy,kterým můžete věnovat svůj čas. ()

arkie

Nic moc, v zasade ziaden objav, predvidatelny dej s u nudnym pribehom vystresovanych novinarov ... moc som ale z filmu nevidel, lebo som to vypol po 30 minutach. Tak sorry, ak som niekoho urazil. :) ()

klasik79

na tohle jsem se dost tešil... no a jak to bejvá zbytečně :( slátanina všeho možnýho ...hlavní téma bylo super i s dobrým koncem ( snad původní záměr) ale co s toho vylezlo to je k pláči nebo k smíchu ale ne v tom dobrým smyslu ..bohužel ()

Psycho.R

Skvělé obsazení Keaton, Close, Tomei, Quaid... Dobrej příběh, kde nejde o to dopadnout vrahy, myslím, že odsunutí této linie bylo správným tahem, ale o to nerozpoutat rasovou nesnášenlivost a ukázat nevinu. Mě se to líbilo. ()

Brooks

Deväťdesiatkovo priamočiara oslava novinárov tak, ako ich dnes už takmer nikto nevníma. Hypertempo, hviezdny casting, predvídateľný dej s jemným zdramatizovaním v závere, samozrejmí happy end. Howardova snaha balamutiť nás tým, že hrdinom hrozí nebezpečenstvo nefunguje, pretože od začiatku tušíme, že takto pozitívne pojatý film svojim postavám nikdy neublíži. A máme pravdu. Ale inak veľmi dobrý film, jeden z Howardových najzábavnejších. ()

lake-lake

tenhle film prostě miluju - zvláště kouzelný je Randy Quaid a jeho reportáž o parkování a pak samozřejmě Glenn Close jako cynická, ale vlastně docela spravedlivá Alicia. Za den se toho v New Yorku stane hodně, ale vždycky jen tolik, aby se to vešlo na stránky Sentinelu! ()

benyy

Ťažko to popísať, nebolo to zlé, ale Keaton a Close museli ísť stranou, pretože podstatne zaujímavejšie postavy hrali Robert Duvall a pochopiteľne Randy Quaid. Zaujímavé, miestami hektické, ale dejovo priemerné. 3 a pol hviezdičky. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Sejkorka

Poměrně ambiciózní film s řadou hvězd v rolích převážně novinářů. Pro mne však není pohodový. Moc se tu huláká, překřikuje, skáče do řeči. Asi to jinak v téhle branži nejde, ale co je moc, to je příliš. určitě natočil lepší filmy Ron Howard. Pozn. - ani hudba Randy Newmana příliš nevyniká, stejně jako ty herecké hvězdy. ()