Jackass: Film

Jackass: The Movie

Komedie

USA, 2002, 85 min

O originalitu se jistě Jackass přít nemůže, je to totiž něco, co se jen tak nevidí. Ze začátku mi trochu vadili všechny ty fekálie, krev a obnažená těla (ne)profesionálních kaskadérů (naprostých šílenců, kteří by pro prachy udělali cokoli), ale po první půlhodině se to nějak vstřebá a v závěru jsem se už dobře bavil. Při sledování se stačí řídit třemi jednoduchými pravidli: Neberte to vážně, neztotožňujte se s hlavními aktéry a hlavně při tom nic nekonzumujte!(14.5.2011)

Dalo by sa povedat ze ide o to najlepsie z TV poradu MTV. Urcite je to primitivna zabava na ucet druhych, ale na druhu stranu robia to dobrovolne a asi s toho maju aj tazke prachy, ale ked vezmeme ze na druhu stranu herci co hraju v normalnych filmoch si tolko bolesti vytrpiet nemusi a dostavaju omnoho hustejsie financne ciastky treba uznat ze jackass si tie svoje prachy zasluzia(2.2.2005)

Úlet jak má být :-)). Nechutné, odporné, slizké, bizardní, šílené, hnusné, fekál, ale hlavně nechutně zabavné a nikdy nenudící. Docela chápu všechny negativní názory a řeci o šílenosti Johnyho Knoxvilleho a jeho partičky, ale ikdyž místama se mi chtělo skoro vracet:-), musím uznat, že sem se nezkonale bavil.(4.1.2007)

Perfektné ako každý iný Jackass film............. Soundtrack: 1. "Hi, My Name Is Johnny Knoxville" ,2. Corona ,3. We Want Fun ,4. Flesh into Gear ,5. Somebody's Gonna Get Their Head Kicked In ,6. California Sun ,7. Alright, Alright (Here's My Fist Where's the Fight?) ,8. Let's Get F***ed Up ,9. Hybrid Moments ,10. Cha Cha Twist ,11. Angel of Death ,12. Baby Got Back ,13. "How Did That Get There?" ,14. If You're Gonna Be Dumb ,(10.5.2011)

Hlášky: Chris Raab: - "Jsem Raab Himself a jsem totálně dementní idiot." & Bam Margera: - "Když už nemusíme cenzurovat nadávky, tak slibuji, že donutím moji matku do konce tohoto filmu říct slovo 'šukat'." & Steve-O: - "Takže, dnes jsem se rozhodl, že si trochu zašňupu wasabi."(27.1.2008)

• - Scéna s raketovými bruslemi byla plánovaná už do seriálu, ale objevila se až ve filmu protože ji MTV odmítla odvysílat. (zdenur)

• - Po natočení scény "Poo-Water Pole Vault" dostal Steve-O vážnu infekciu. (ShortyIC)

• - Většina scének byla nafilmována v Japonsku, protože při natáčení v USA rušily celý štáb početné skupiny fanoušků. Dalším důvodem bylo, že v Japonsku neplatí povinnost rozmazávat obličeje náhodných kolemjdoucích. (D3VIL)