Reklama

Reklama

Obsahy(1)

"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (283)

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Další důvod proč kritizovat Ameriku, MTV i celý ten konzumní svět svobod a naučených zvyků. Pár týpků, kteří si myslí jak jsou drsní, si různě ubližuje a mlátí se a to jen kvůli tomu, aby byli na MTV . Konzumní Amerika má své špatné stránky, ne že by jich bylo málo, ale Jackass je odpad všech odpadů, z kterého můžou mít zábavu jen chorobně nemocní nebo zvráceně nebezpeční jedinci. Ale ono je to vlastně strašně cool bejt tak drsnej, dementní a mimo kontrolu společnosti. Je už společnost tak zvrácená, že tohle považuje za kvalitní zábavu? Tak to bych se měl odstěhovat na jinou planetu ... Kdyby se takhle chovala celá Amerika, tak jeden kontinent je v podstatě bez života. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Bolesť očisťuje. Túto bandu masochistických kreténov však nezbaví ich úchylných nápadov. Celý čas som si dookola opakoval: "Pane Bože, to sú ale totálni americkí vypatlanci!" Napriek tomu som sa rehotal z plných pľúc - asi hlavne z úžasu, ako niekto môže byť taký debil. Vedie šňupanie wasabi a rezanie papierom. ()

Reklama

Matty 

všechny recenze uživatele

Otázka první a nejdůležitější: Je to film? Nikoliv, jenom devadesát minut dementních kousků partičky absolutních vyšlehanců. Otázka druhá: Je to zábavné? To záleží na vás, na vašem vkusu, na míře vašeho distancování se od čehokoliv neintelektuálského (a zde nenarazíte ani na kapku intelektu, skutečně ani na kapku!). Otázka třetí: Co tam ty hovada konají? Mimo jiné se můžete „těšit“ na přecházení po laně nad nádrží s hladovými krokodýly s flákem masa zavěšeným u zadku, na kálení do modelu záchodové mísy v obchodě, na pandy řádící v Tokiu, na odpalování rachejtlí z různých částí těla, na zavádění kovového autíčka do análního otvoru a následné bavení se nad reakcí rentgenujícího lékaře. Je toho spousta a netřeba myslím dodávat, že to často hraničí s demencí všech aktérů, vlastně se divím, že ještě nejsou ukrytí před okolním světem na nějaké zapadlé psychiatrické klinice. Otázka čtvrtá: O co je to lepší než jednotlivé epizody na MTV? Má to větší rozpočet, lepší obraz i zvuk, některé nápady jsou ještě odvázanější než cokoliv dříve viděného (nevěříte? nedivím se vám) a úvodní jízda v nákupním vozíku s hudbou z Orffovy Carminy Burany na mne zapůsobila podobně jako„Jízda valkýr“ v Apokalypse. Otázka pátá a poslední: Vidět či nikoliv? Za předpokladu, že jste dočetli až sem, za předpokladu, že jste dostatečně inteligentní, abyste pochopili, že „tohle se nedělá“, za předpokladu, že se rádi zasmějete nad idiocií některých jedinců, za předpokladu, že netrpíte přecitlivělostí, za předpokladu, že vám nevadí se při sledování filmu stydět a za předpokladu, že na to máte žaludek, do toho jděte. Ale byli jste varováni! 75% ()

Radek99 

všechny recenze uživatele

Velmi zajímavý postmoderní filmový útvar. Navíc postihující fenomén existence čistě entertainmentových (převážně hudebních, ale i lifestylových) stanic, které načaly (myšlena MTv) odklon od alfabetické kultury a urychlily a dovršily nástup kultury piktografické, postavené skoro výhradně na obraze coby nosiči - médiu informace. V takové kultuře se obvykle rezignuje na séma - obsah, významovou hloubku a namísto něj je hlavním smyslem vzniku celého díla zábava. A přesně to je Jackass - fenomén hyperextrovertních jedinců, skutečných mediálních exhibicionistů, kteří si jsou schopni mrzačit své vlastní tělo a vstupovat dobrovolně do těch nejponižujících pozic jen pro svých 15 sekund slávy. Je vlastně jedno, jak se jmenoval člověk, který kvůli zapnuté kameře skočil do větráku, důležité je, že se to stalo, kamera jeho skok zaznamenala a někdo poskytl platformu a odvysílal to. Z tohoto pohledu tenhle film smysl má a je velmi, velmi zábavný... Otázkou je, co po něm přijde dál? ()

T2 

všechny recenze uživatele

Teda riadna hovadina a to doslova, je to v štýle boratovskom zachádzajúcom za určité hranice ale tu je to úplná ukážková samoúčelnosť, zabávať na tamtých veciach nuž u mňa teda nehrozí, škoda čakal som bžundu ale toto je skoro nič, len fakt tupá zábava znudených amerických chlapcov čo nevedie do čoho by pichli. Horko ťažko dávam 1* a to za niektoré nápady tie v normály čo sa ako tak držali a tých je fakt minimum. ║Rozpočet $5miliónovTržby USA $64,255,312Tržby Celosvetovo $79,493,831()

Galerie (68)

Zajímavosti (8)

  • Většina scének byla nafilmována v Japonsku, protože při natáčení v USA rušily celý štáb početné skupiny fanoušků. Dalším důvodem bylo, že v Japonsku neplatí povinnost rozmazávat obličeje náhodných kolemjdoucích. (D3VIL)
  • Scéna s raketovými bruslemi byla plánovaná už do seriálu, ale objevila se až ve filmu protože ji MTV odmítla odvysílat. (zdenur)
  • Při rozpočtu 5 milionů amerických dolarů skončil film svou pouť napříč kiny po celém světě s téměř 80 miliony, což je téměř 16násobek výrobních nákladů. (HellFire)

Související novinky

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021

22.12.2019

Studio Paramount Pictures stanovilo premiéru čtvrtého filmu v sérii Jackass. Původně zábavní pořad na stanici MTV vznikl v roce 2000 a stvořili jej Johnny Knoxville, Spike Jonze a Jeff Tremaine, o…

Reklama

Reklama