Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Matt a Shelby se po prodělaném traumatu přestěhovali do Severní Karolíny. Koupili zde dům z konce 18. století. Brzy se v něm však začnou dít podivné věci. A to je teprve počátek... (TV Prima)

Recenze (17)

Pilda17 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co k tomu dodat, u AHS jsme zvyklý na kdejaké bizardnosti a extrémy, ale uvítací díl šesté řady ukazuje, že by mohlo jít o čistokrevný realistický horor, což by nemuselo být ani trochu špatné. Atmosféra ze startu skvělá a napětí by se mohlo krájet, takže pokud by tato řada šla v těchto kolejích, nebudu proti. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím uznat, že pro mě byl start šesté sezóny velkým překvapením. Hotel mě zrovna nenaplnil nadšením a najednou přišli tvůrci s něčím úplně jiným. Pravda, dokumentární styl je v tomto seriálu něčím novým, ale zároveň bylo hned jasné, kdo přežije, takže citlivější povahy nebyly vystaveny stresu nad osudem hlavních hrdinů. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Manželský pár Matt a Shelby Millerovci poskytujú interview pre tvorcov dokumentu My Roanoke Nightmare. Potom, ako sa pár po incidente v Los Angeles odsťahuje do Severnej Karolíny nakoľko po incidente na ulici člen gangu pri prijatí plní skúšku a napadne náhodných okoloidúcich, ktorými sú práve Millerovci, Shelby potratí a tak sa rozhodnú začať nový živoz na vidieku, kde Matt vyrastal. Do oka im padne dom, ktorý získajú v dražbe, keď preplatia miestnych starousadlíkov. V dome však od začiatku zažívajú nepríjemné udalosti a Matt je presvedčený, že práve ich konkurenti z dražby sa ich snažia z domu vyhnať. Matt požiada svoju sestru, bývalú policajtku Lee, aby trávila čas s jeho manželkou, kým on ako obchodník bude mimo domu. Lee je však spolu zo Shelby svedkom ďalších desivých udalostí. Úvodná epizóda svojou atmosférou pripomína filmy ako Hrôza v Connecticute a zdá sa, že budeme svedkami pravej hororovej atmosféry. V porovnaní s predchádzajúcimi sériami trochu vadí príbeh vyrozprávaný ako dokument, možno to bude chcieť trochu času. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Že by konečně American Horror Story, jejíž hlavní hrdinové jsou kladné postavy zakotvené v realitě, a ne jen psychotici, vrahové, duchové a úchylové? Že by konečně American Horror Story, která není jen prvoplánově krvavá a zvrácená, ale opravdu atmosférická a strašidelná? Že by konečně bylo komu fandit? První díl navnazuje hodně, snad to vydrží a nezvrhne se to do klasického bizarního cirkusu, kde se může stát komukoli cokoli, protože tamější filmový vesmír nemá s realitou nic společného. Dokumentární forma mě překvapila, ale nic proti ní nemám - dává postavám nějaký background, takže člověk věří, že se z nich v dalším díle nestane psychopat. Zatím tedy velká spokojenost a doufám, že to v nastoleném trendu půjde i nadále, a že to Murphy klasicky nepřeplácá. ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

American Horror Story je můj nejoblíbenější seriál. Každá série je svým stylem totiž jiná a to vnáší skvělou atmosféru. A třeba to jak si seriál hraje s napětím a postavami je skvělé. A když tento skvělý seriál dostává již svojí šestou sérii nemohl jsem u toho chybě. Murphy navíc celou dobu tajil o čem tato šestá série je no a když jsem dneska konečně zjistil o čem je- celých pět minut jsem koukal s otevřenou pusou že to Murphymu vyšlo. Murder House, Asylum, Coven, Freak Show Hotel a nyní Roanoke.Murphy to dokázal. Mátl nás, lákal nás a to se mu podařilo. První díl této nové série je navíc jeden z nejmrazivějších. Například celá chemie mezi manželkým párem které ztvárňují Cuba Gooding Jr. a Sarah Paulson je skvělá. Závěr nalákává na další díl (takový twist umí jenom Murphy!) a American Horror Story i po šešti řadách dokáže překvapit. Další díly už se blíží! ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama