Neighbors From the Hell (S07E03) (epizoda)

Drama / Horor / Thriller

USA, 2017, 1 h

Komentáře uživatelů k epizodě (10)

 • Pilda17
  ****

  Pořád je to všelijaké, ale rozhodně se to tváří tajemně a každý díl je víc a víc znepokojující. Pokud se bude pokračovat v takovém duchu, brzo zvolím plný počet.(9.10.2017)

 • applause
  ***

  Vypadá to, že tady ten díl vrací novou sérii zase zpátky a já se budu dívat dál. Zajímavé...(24.9.2017)

 • Necrotongue
  ****

  No toto, v posledním komentáři jsem si přál vývoj v příběhu a dostal jsem ho. Až třetí epizoda sedmé sezóny mě bavila, ty předchozí mě spíše nudily a iritovaly. Předpokládám, že se z Kaie Andersona vyklube nový Charles Manson, teď je důležité, aby tvůrci udrželi tempo, aby byl děj dostatečně zajímavý a přimlouval bych se i za pořádnou atmosféru.(11.11.2018)

 • Esgalnor
  ****

  Ale jo, tohle už bylo lepší, takže teda ve sledování pokračovat budu. Oproti minulým dílům to bylo napínavé, nepředvídatelné a s rychlým spádem. Takže aspoň lehký nadprůměr - kazí to hlavně odporně hysterická postava Ally, a pak také až moc nelogického chování a situací.(18.10.2017)

 • Katcat
  *****

  Po prvních dvou dílech jsem byla neskutečně skeptická. Ale musím říct, že jsem příjemně překvapena a série konečně nabírá druhý dech. Super zahrané, jsem moc zvědavá na další část.(22.9.2017)

 • LilyDeLarge
  ***

  Jak mě první dva díly nebavily a říkala jsem si "wtf?", tak tenhle díl mě popudil k tomu dokoukat sérii. Konečně se začíná něco dít a Sarah díky bohu už tak nefňukala jako v prvních dvou epizodách /člověku to lezlo fakt na nervy/.(24.9.2017)

 • Trevor
  ***

  Za psychiatrom, ktorého navštevuje Ally prichádza manželský pár, v ktorom má manželka strach z uzavretých priestorov. Po príchode domov ich skupina klaunov zavrie do rakiev, prichystaných v ich dome. Pred Ivynov reštauráciou protestujú ľudia potom, ako bol zastrelený Pedro. Susedia Wiltonovci Ally označia za rasistku a znepríjemňujú jej život. Kai Anderson prisľúbi Ally pomoc. Winter sa stretne s Kaiom a následne podaruje Ozziemu guinejské prasiatko, ktoré má Ozzie najprv vrátiť, ale neskôr mu ho Ally dovolí nechať ako domáceho maznáčika. Po návrate domov však prasiatko objavia v zapnutej mikrovlnej rúre. Ally z osudu maznáčika upodozrieva Winstonových a tak Harrisona v ich dome napadne. Na domoch oboch rodín sa objavia značky, ktoré boli aj na dome Changových či manželského páru zatvoreného do rakiev. Ozzie v počítači otvorí link s vírusom, ktorý prehráva video na ktorom je zachtená Ally a jej aférka s Winter. Ivy chce s Ozziem odísť, avšak v tom čase sa polícia dostaví do domu Winstonových, kde došlo k tragédii, z ktorej Harrison obviňuje Ally....Zatiaľ ťažko povedať, čo od príbehu čakať, avšak škatuľkovanie Ally za rasistku vykresľuje vnímanie reality očami liberálneho odpadu.(24.1.2019)

 • DexMASTER094
  *****

  Když už si myslím, že vím na čem jsem, tak se vše změní. První díl byl utahováček. Teď už mě to úplně pohltilo.(12.1.2018)

 • Hurin
  ***

  A jsme zase zpátky u AHS !!!!(28.9.2017)

 • Vampirosa
  ****

  Konečně se něco začalo dít! Z Ally je (díky bohu) odvážnější žena, která se jen neschovává za svou lesbickou partnerku, ale dokáže se svému nepříteli postavit čelem. Jen tak dál! :)(29.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace