Princ Krasoň

John H. Williams

Rob Neal

Krásné a vtipné!(1.1.2019)

• MoiJe

Trochu vykradacka Tangled mi prislo. Inak posobiace velmi low-cost, nie len animaciou, ale aj pribehom, dialogmi, pesnickami... Mierene na male publikum a velke saly si to nezasluzi. Skoda, dufala som vo vtipnejsie spracovanie zakladneho napadu s Charmingom.(6.1.2019)

Některá pokračování by vznikat neměla, avšak Shrek už je taková klasika.. že princ Charming prostě byl něco povinného. Stejný styl, stejný vtip, stejná zábava. Provázanost ostatních pohádek s jiným nadhledem, originalita se nedá popřít.(8.2.2019)

Náhodou docela v klidu animák (na to, že je to od tvůrců Shreka, kteří se vyšťavily 2 Shrekem) . Má to slušný příběh, postavy i záporačku. Navíc se mě líbilo, že to ke konci boří klasické klišé kdy muž žádá o ruku ženu tady je to naopak i více je to o pocitech ženské než chlapa což je v dnešní feminizované době úspěch. Velké plus navíc za písně, které jsou povedené (nejlepší je hned ta první) a pasují tam. Tohle mělo jít k nám do kin nejen do Slovenska. Díky za titulky 200 Kg.(29.12.2018)

Není to špatné, ale. Ale ve srovnáním s animáky, které se dnes pyšní vysokou úrovní scénáře, vtipu, promyšleným dějem to asi příliš velkou díru do světa neudělá. Dělat si srandu jenom ze Sněhurky, Popelky a Šípkové Růženky nějak nestačí. Svoje děti na to v klidu vezmu, budou spokojené, pohádka je to v podstatě pěkná, no ale Shrek byl prostě šleha, že v tomto srovnání musím být spravedlivá. Lepší tři hvězdičky. Nepoškrábe- nevyčistí.(11.4.2019)

Překvapivě dospělácká pohádka.(13.1.2019)

• BOURQUE

Veľmi jednoduchý a minimalistický, používajúci staré známe postupy a zvýrazňujúci niekoľko faktov, ktoré by si hlavne mladý mali uvedomiť. Takmer totálna absencia vedľajších postáv alebo pomocníkov (bez nich ten potrebný „plus“ chýba). Pre najmenších to pravdepodobne nebude sklamanie. P.S.: Tri najznámejšie (ženské) rozprávkové postavy - zaujímavá mini-paródia . Osobné hodnotenie: 68% (**) (16.10.2018)

Takovéhle projekty je třeba podporovat. Líbil se mi příběh — jednoduchý, ale ne moc, líbily se mi postavy — žádné přehnané množství, líbilo se mi zpracování a nejvíc se mi líbila hudba. Zapíšu si to do seznamu pohádek, na které se ráda podívám v období nepohody.(10.1.2019)