Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • NinadeL
  ****

  Exner si to dává, případy jsou čím dál tím lepší. Na dosah ruky ukazuje, v čem jsou Erbenovky nejsilnější - v prostředí na pomezí kumštu a pavlačové drbárny. Protože pak luxusně vynikne ten Exnerův vycizelovanej styl a hlavně duo Beránek s Vlčkem. A pokud tu pavlač obstará v každé partaji nějaká príma herecká etudka, není si nač stěžovat - Vízner, Zawadská, Syslová, Brousek ml., Myšička či Nový jsou všichni sousedi, pátráme po sestrách Hrušínského ml. a do toho zlobí Exnerova zubařka, když předstírá, že se tahá se Sagi Tofim. Pohoda.(22.10.2017)

 • LiVentura
  ****

  Konečně,konečně to mělo náboj! Čekám na to skoro celou sérii..(24.10.2017)

 • otík
  ***

  První díl pátého dílu. Opět to neskutečně dlouho trvá, než se začne něco díl. Divák už dávno tuší, že sestry Horychovy jsou mrtvé a někde šikovně schované, času ovšem na to scénárista spotřeboval zbytečně mnoho. Pak je tu už jen vražda divákovi zcela neznámého člověka (Labuda) a tajemství s obrazem. Díl, který umně zapadá do celého seriálu a ničím nevybočuje ze zajetých kolejí.(11.3.2018)

 • xaver
  *

  Naprosto "zmršena" jedna z podstat románového příběhu. Kouzlo věci spočívá v tom, že obě sestry byly zakopány a zazděny ve sklepě domu, kde žily. Proč proboha ten bohapustý výmysl, že byly nalezeny zakopány v lese poblíž místa, kde jako hajný působil jejich bratr. To je neodpustitelný lapsus. Divák přišel i o kouzlo a podstatu, jak byly "babky" resp. jejich těla vůbec objeveny. Proto dávám jednoznačně pouze jednu *!!!(6.11.2017)

 • mira007
  ****

  80% procent času běhá trio kriminalistů po baráku, odkud se ztratili dvě důchodkyně. ( tu potkají Vicu a Sagvana, tam Víznera a sexy Elizavetu ... trochu zdlouhavé. Hvězdy dávám za to, že ten půldíl skončil zatím nejnapínavějším způsobem co se tenhle seriál vysílá, tak jsem zvědavý na pokračování.(16.10.2017)

 • adaben
  ****

  Příjemné překvapení, skoro bych dal i pět hvězd. Výstižné herecké obsazení a zatím snad nejlepší herecké výkony podezřelých od Wohanky, Hrušínského, Špalkové, Nového, Víznera i některých dalších, snad to druhá epizoda nepokazí.(16.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace