Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když jednoho dne zmizí dvě staré ženy, nesnášenlivé sestry, všem v činžovním domě se uleví. To však ještě nikdo netuší, že neskončily své životy přirozenou smrtí. Kapitán Exner, uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí, řeší zločiny vždy elegantně a s vtipným nadhledem, jak se sami přesvědčíte v nové řadě televizních setkání s nejznámější postavou české detektivkářské školy natočené podle románů Václava Erbena. (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Exner si to dává, případy jsou čím dál tím lepší. Na dosah ruky ukazuje, v čem jsou Erbenovky nejsilnější - v prostředí na pomezí kumštu a pavlačové drbárny. Protože pak luxusně vynikne ten Exnerův vycizelovanej styl a hlavně duo Beránek s Vlčkem. A pokud tu pavlač obstará v každé partaji nějaká príma herecká etudka, není si nač stěžovat - Vízner, Zawadská, Syslová, Brousek ml., Myšička či Nový jsou všichni sousedi, pátráme po sestrách Hrušínského ml. a do toho zlobí Exnerova zubařka, když předstírá, že se tahá se Sagi Tofim. Pohoda. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl pátého dílu. Opět to neskutečně dlouho trvá, než se začne něco díl. Divák už dávno tuší, že sestry Horychovy jsou mrtvé a někde šikovně schované, času ovšem na to scénárista spotřeboval zbytečně mnoho. Pak je tu už jen vražda divákovi zcela neznámého člověka (Labuda) a tajemství s obrazem. Díl, který umně zapadá do celého seriálu a ničím nevybočuje ze zajetých kolejí. ()

xaver 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naprosto "zmršena" jedna z podstat románového příběhu. Kouzlo věci spočívá v tom, že obě sestry byly zakopány a zazděny ve sklepě domu, kde žily. Proč proboha ten bohapustý výmysl, že byly nalezeny zakopány v lese poblíž místa, kde jako hajný působil jejich bratr. To je neodpustitelný lapsus. Divák přišel i o kouzlo a podstatu, jak byly "babky" resp. jejich těla vůbec objeveny. Proto dávám jednoznačně pouze jednu *!!! ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

80% procent času běhá trio kriminalistů po baráku, odkud se ztratili dvě důchodkyně. ( tu potkají Vicu a Sagvana, tam Víznera a sexy Elizavetu ... trochu zdlouhavé. Hvězdy dávám za to, že ten půldíl skončil zatím nejnapínavějším způsobem co se tenhle seriál vysílá, tak jsem zvědavý na pokračování. ()

adaben 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příjemné překvapení, skoro bych dal i pět hvězd. Výstižné herecké obsazení a zatím snad nejlepší herecké výkony podezřelých od Wohanky, Hrušínského, Špalkové, Nového, Víznera i některých dalších, snad to druhá epizoda nepokazí. ()

Reklama

Reklama