Bohatý stavební podnikatel, Jiří Dvořák, zmizel beze stopy. Jeho žena Karin požádá policii o pomoc. Již několik týdnů někdo terorizoval jejího muže anonymními telefonáty, ale oba manželé je nebrali vážně. Krátce poté je nalezen zastřelený Jiří Dvořák v kufru své luxusní limuzíny. Podezření vede tým Specialistů k manželům Bémovým, kteří viní Dvořáka z požáru na jejich statku. Došlo k němu poté, co mu odmítli prodat pozemek, na němž by postavil luxusní hotel. Také sama Karin by mohla mít motiv. Po smrti svého muže zdědí celý jeho majetek. Dvořákův bratr Alexandr nenechá na švagrové nit suchou. Druhý vražedný útok je však namířen přímo na Karin. (TV Nova)

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Koukatelný to i nějak bylo, ale tenhle případ je jen tupou vykrádačkou jiných známých filmů typu Základní instinkt akorát v trochu levný podobě a samozřejmě asexuální. ()

Alexis74 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No to už z nás dělají úplný kretény a ano je to úplně jiná úroveň, tak pro žáky ze speciálky. Vyšetřovatel a vyspí se s podezřelou? To si ze mě děláte prdel a to byl jen vrchol té absurdní pohádky o policajtejtech a vyšetřování co nám mažete kolem huby. Doopravdy ne, ve skutečnosti by po tom co se stalo vylítli od policie oba a nikde by si už v ozbrojených složkách neškrtli, mohli by hlídat akorát tak v kauflandu, to si nikdo nelajzne. Nevěříte, zeptejte se na Oddělení vnitřní kontroly, pokud ze sebe nechcete nechat dělat větší pitomce. ()