Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Náhodně jsem zhlédl jeden díl specialistů a musím říct,že i na to nízké hodnocení co má tento seriál se mi tento díl moc líbil.Nejvíc se mi tam líbila Kajnarová a Štáfek. Případ byl zajímavý a konec dokonce i napínavý.Nevím co proti tomuto seriálu zase máte!?(29.8.2018)

Třetí řada Specialistů začíná přizabitím slíbené princezny Dancingerové, která oblékla policejní uniformu a její následný herecký výkon spočíval jen v koulení očí. Případ v rámci seriálu nadprůměrný a kladné body také za prostor pro Zuzku Kajnarovou, která tu snad poprvé měla hodně smysluplného prostoru - prakticky hlavní roli. Nejen kvůli Zuzce, ale i možná prázdninovým tv půstem čehokoliv premiérového dávám silné tři hvězdy.(28.8.2018)

• sorrow

A máme tu specialisty zpět, hurá, bude sranda. V této epizodě nebylo určení pachatele nijak obtížné, kdy se dalo vybírat jen ze čtyř osob a když se člověk zamyslel, že oba kolegové poškozené byli v době jejího odjezdu na stanici (těžko by stihli dojet před její dům dříve) a její bývalý přítel byl spíše takový ťulpas, musel to být jednoduše ten čtvrtý, který se nám v epizodě před finálním rozuzlením objevil sice jen dvakrát, ale i tak si dostatečně řekl o pozornost, že by mohl být pachatelem právě on. Nejvtipnějším momentem v této epizodě bylo to navonění pachatele těsně před koncem, aby i ten nejméně inteligentní divák zjistil, že se právě dívá na pachatele. K vypátrání pachatele opět došlo na základě shody náhod (pro tento seriál typické), kdy sestřička v nemocnici řekne Májové, že by mohla donést nějaké věci poškozené z domova a Májová nabere do tašky opět to nejdůležitější, pak bloumá v noci po okolí, a nakonec si sedne zrovna do té správné hospody a pak už jen čeká až jí všechno docvakne a může pachateli zdarma předvést lekci bojových sportů, má prostě talent.(3.9.2018)