Cena za pravdu (S03E08) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• honajz

Zvláštní díl, kde mi po odhalení vrtalo hlavou, proč ten syn školníka vlastně kamarádil s takovým blbem, který ho ještě ke všemu ohrožoval, když nakonec vše bylo jinak? Stačilo, aby řekl... no, nechci spoilerovat... a mohl ho poslat do pérdele. Jinak bych neřekl, že princezna ze mlejna je tady jen o pět let starší než Kainarová, vypadá na 50+, jak je tady strhaná. Asi bouřlivý život. Taky nechápu, když se mi holka nabízí, že jako dělám drahoty. Jo, a v tom testu rodičovství - jak oni určili nejen kdo není její otec, ale i kdo je? Kde ona sehnala jeho vzorky DNA? Až jsem si říkal, že spolu snad spali, tedy incest, což by byla alespoň zajímavá zápletka.(28.1.2020)

Tento díl sice ze začátku nic zvláštního, ovšem super dobrý dramatický konec. V televizi díl č. 53.(28.1.2020)

Vražda učitele na maturitním večírku - skoro jako v amerických hororech. Pachatel vypátrán přímo samotným Prachařem, ikdyž jsem nepochopil jak. Jediné čím je tento díl nadprůměrný jsou herecké výkony mladých(18.10.2018)

• sorrow

Po dlouhé době smysluplný díl, taková vražda by se klidně mohla stát, i vyřešení případu dávalo smysl. V celé epizodě nechápu jen jednu věc, mladá a krásná Vondráčková se kpt. Čermákovi vyloženě nabízí a on jde raději na stanici psát hlášení??? 😊(21.10.2018)