Cena za pravdu (S03E08) (epizoda)

Krimi / Thriller

Česko, 2018, 52 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • honajz
  **

  Zvláštní díl, kde mi po odhalení vrtalo hlavou, proč ten syn školníka vlastně kamarádil s takovým blbem, který ho ještě ke všemu ohrožoval, když nakonec vše bylo jinak? Stačilo, aby řekl... no, nechci spoilerovat... a mohl ho poslat do pérdele. Jinak bych neřekl, že princezna ze mlejna je tady jen o pět let starší než Kainarová, vypadá na 50+, jak je tady strhaná. Asi bouřlivý život. Taky nechápu, když se mi holka nabízí, že jako dělám drahoty. Jo, a v tom testu rodičovství - jak oni určili nejen kdo není její otec, ale i kdo je? Kde ona sehnala jeho vzorky DNA? Až jsem si říkal, že spolu snad spali, tedy incest, což by byla alespoň zajímavá zápletka.(28.1.2020)

 • Tryskomyš
  ***

  Tento díl sice ze začátku nic zvláštního, ovšem super dobrý dramatický konec. V televizi díl č. 53.(28.1.2020)

 • mira007
  ***

  Vražda učitele na maturitním večírku - skoro jako v amerických hororech. Pachatel vypátrán přímo samotným Prachařem, ikdyž jsem nepochopil jak. Jediné čím je tento díl nadprůměrný jsou herecké výkony mladých(18.10.2018)

 • sorrow
  **

  Po dlouhé době smysluplný díl, taková vražda by se klidně mohla stát, i vyřešení případu dávalo smysl. V celé epizodě nechápu jen jednu věc, mladá a krásná Vondráčková se kpt. Čermákovi vyloženě nabízí a on jde raději na stanici psát hlášení??? 😊(21.10.2018)