Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

ostravak30

Tak předně se přiznávám, že jsem neměl ani tucha, že Pád anděla je (zatím) závěrečný díl trilogie. Asi to ale na sebe nijak nenavazuje, takže to zas takový problém není. Nicméně když člověk vidí tolik filmů jako jsem viděl já, tak se mu to už všechno trochu slívá. A dějová zápletka, kdy nějaký agent/policista/obyč. člověk je obviněn z čehokoli a musí sám hledat viníka není ani náhodou originální. Zde je kořením akorát fakt, že jde o prezidenta, přičemž hlavní viník se pohybuje v jeho bezprostředním okolí. Přičemž podezřelí jsou Rusové (tak kdo jiný, že) a přitom za vše může zase jeden šílenec (taky šíleně objevné). A tak se vlastně dozvídáme, jak už to tak bývá, že šikovný hacker hackne v podstatě cokoli a nikdo mu v tom nezabrání. Z film tak zůstaly především ty efekty a všelijaké výbuchy. ()

baclajean

Čakal som, ako tentokrát pokašlú túto "Butlerovku". Akčná mastenica, ktorú film ponúkol, ma však veľmi príjemne prekvapila. ()

Blazis34

Gerard Butler mě baví a bavil i tentokrát. Tento film byl od začátku strhující, mnoho akce, skvělé detaily i velice dobrá kamera. Co mi ale vadilo, byla reálnost tohoto příběhu, která nebyla ani na bodu nula. Tvůrci skákali z jedné strany na druhou a mysleli jen a jen na akci, která mě na druhou stranu ale bavila. Bůh žehnej Americe, pokud má takový záchranný systém prezidenta :-). Za akční scény dávám lepší tři hvězdy - 70%. ()

jack_scott

Poctivý devadesátkový nářez, který nezklamal a bavil opravdu dobře poctivou starou dobrou akční nadílkou. Podobných filmů už je víc, ale tohle m bavilo nejvíc. 75%. ()

Blaiver

Akce, překvapení, brutalita, pád amerického prezidenta. Takto by se dal charakterizovat tento film. Ikdyž se mi zdálo ,že herci to občas nehrají moc přesvědčivě a střelba ze zbraní je občas nekvalitní CGI tak jsem si film užil na 80%. Doporučuji ()

Mikecat

Buttler výborný, najlepší bol úvodný tréning, potom zase americké sračky, kde všetci bojujú o prezidenta, oni nás napadli, ak im to nevrátime, budeme slabí a podobné nafúkané sračky. Elitná jednotka oproti teroristom nevie ani zamieriť na cieľ a útok na prezidenta so 60 dronami ktoré zhadzujú bomby, to už hádam preháňate. Stačí jedna dobre mierená strela, premyslený zamotaný príbeh a bolo by to účinnejšie ako samé explózie, vystrielané bedne nábojov, ktoré nenájdu cieľ. 2x dávam za svetlé chvílky: počiatočný výcvik, nápad s falošným obvinením, únik autom, návšteva otca a časť poslednej prestrelky s Buttlerom. ws ()

blazma

Hele překvapení z druhého filmu bylo velké, ale když udělali i třetí díl, byl jsem ještě víc zmatenej nadšenej zároveň. Škoda že Aaron už se do role prezidenta nevrátil, ale Morgan Freeman si pozici sympaťaka vydobyl už v prvním filmu. Otočení karet a lehká změna příběhu je příjemnou změnou, ale není to nic co už by jsme neznali. Z dobráka někdo udělá padoucha a on musí očistit své jméno. Tyto filmy prostě naskočí na koleje o kterých ví že fungují a nebojí se to přiznat, že nepotřebují vytvářet něco extra originálního co svět ještě nezažil. Vytvořili trojici filmů v době kdy lidé chtěli vidět akční filmy, bez složitých zápletek a to se jim povedlo. ()

Kinison

Akčňárna, kterou jsme viděli už tolikrát a která jen využívá moderních technologií (v příběhu i při natáčení/tvorbě). Plno klišé, příběh tuctový, herecké výkony nevýrazné, nudil jsem se. Jediný, kdo mě bavil byla Nick Nolte a jeho postava. ()

DJMaroko

Ano, ano bylo to slabší to určitě, ale snaha se cení za 4*. Rozhodně to není jako přehnaný a neohrožený lovec Pampalini Johny Wick. Děkuji za každý podobný film. Slabší, ale bavilo mě to. ()

Kushina

Opět skvělý film, který završil trilogii s Butlerem. Film měl, akci, hodně akce, napětí, zvraty, ale i podrazy a především byl hodně i o rodině a o tom, jak je rodina věcí, na které ve výsledku záleží na všem nejvíce. Nejvíc mě asi srali hackeři, co si nabourávali systémy, jako by to byla dětská hračka a pak 10 idiotů, kteří se prostříleli do ultra střežené nemocnice jako by byli ninjové a přitom nikdo neumřel. To jsem už chvílemi byl pěkně nasranej, ale můj finální dojem filmu mi to znechutit nenechalo. Hlavně konec, ten prostě zahřál na srdíčku a znovu shledání s jeho otcem, který poznal svoji snachu a vnučku nejde nemilovat. Za lehce nadprůměrný film, který ale kvality měl dávám 70% ()

PamPero 1

Nejlepší v tom je Nolte a scéna v lesích s náklaďákem. Butler už je starší kousek a občas působí humorně. To hrozné finále s odfláklým green screenem všude kolem si mohli odpustit! 50% ()

Tomas_PO

Úplné fiasko to nie je, no očakávania treba mať 'proklate' nízko. Gerardovi táto úloha sedí, a takisto sedí Morganovi Freemanovi. Potešila časť s otcom zabudnutým uprostred divočiny, no horšie to už bolo s prejavom Jada Pinkett Smith. ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu