Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

sadlokan

Kde jsem slyšel ty brumlavý zvuky?V Godzille?Laskomina pro konspirační teoristy,jinak zábavná hovadina.N.Nolte je "poslední Rambo". ()

BOURQUE

Tretie dielo „útoku na biely dom“ solídne doplňuje predchádzajúce diela a z určitého pohľadu ide o nápravu „reputácii“, ktoré bolo potrebné po druhom filmu. Príbeh klasický a tým pádom s hromadou klišé riešení, ale ako celok slušne fungujúci na úrovni B-vého filmu. G. Butler starne solídne, ale už aj ony by mal rozmyslieť účasť v náročnejších scénach. Paradoxne, najväčším esom je tu vo vedľajšej pozícii vyskakujúci N. Nolte (Mikeov otec). Keď sa jedná o záverečné dielo, tak v rámci možností sa jedná o solídne zakončenie príbehu M. Baninga. P.S.: Na najlepšiu neakčnú scénu musíte počkať až do záverečných titulkov (lepšie povedané, na scénu medzi záverečnými titulkami). Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

REBARB0RKA

Unavený Butler utáhne průhledný děj plný všech myslitelných klišé z akčních filmů jen horko těžko. Ale jako taková připomínka akčních bijáků 80./90. let to ujde. ()

helloween93

Jednoznačně nejlepší díl série, příběh je sice průhledný už díky castingu, ale tempo celkem šlape a film nenudí ani chvíli. Tentokrát musí Butler a Freeman čelit nepříteli z vlastních řad a zápletka jakoby vypadla z nějakého dílu Call of Duty. Lionsagte zase přeprodal práva na uvedení a v kombinace s nízkými náklady si i na třetím díle pořádně namastil kapsu. 3* ()

Wargoo

Mám rád, keď sa z hlavného hrdinu stane psanec, a musí očistiť svoje meno. Do tretice asi najvydarenejšia časť, v rámci žánru som spokojný ! Akurát tú krivú hubu by si mohol dať Gerard opraviť ! 3a pol*** a 70,101% ()

bararich8

To je zase ptákovina. Prej "zkontroluj IP server". Příběh je zcela nesmyslný, akce nás nijak nevytrhne, navíc počítejte s neskutečně okatým zeleným plátnem. A záporák? Starý zapšklý děda a překvapení v Bílém domě. Tohle se fakt moc nepovedlo. Abych jenom nekřivdil, vsuvka s tatíkem a jeho láskou pro výbušniny byla vcelku povedená (teda pokud vynechám trapnou potitulkovou scénu). Jako ve výsledku se na to koukat dalo a drží to pohromadě někde na dně béčkové úrovně. Slabé 2* ()

Kingjiri

Příběhem nejlepší díl série (ne, že by laťka byla nasazená nějak vysoko), kterej však trochu doplatil na nejmenší rozpočet (jsme téměr na polovině jedničky). Triky občas nebyly žádná hitparáda a tak se i tentokrát zustalo pouze v lepšim žánrovym průměru. Nicka Nolteho mohlo být klidně víc a scénář samozřejmě neni nic dechberoucího ani překvapivýho. Jenže pana prezidenta včetně americkýho patriotismu neni tolik a scény otec-syn nebo tajnej agent na útěku byly příjemnym dějovym zpestřenim. Hustonův záporák měl co nabídnout a akční finále nikoho neurazí. Škoda toho přiškrcenýho rozpočtu, potenciál na zajímavější žánrovej biják tu ještě při troše tvůrčí snahy určitě byl, tři silnější hvězdy. ()

Stíba

Stejná guilty pleasure řežba jako minulé díly. Místama je to zbytečně hnané do extrému ale v podstatě je to vlastně cílem a film, stejně jako předchozí díly, na tom do jisté míry stojí. Jsou tu ale i hodně nápadité věci jako útok dronů, který se hodně povedl a celkově vydařená akční stránka. Spokojenost. ()

Jakubik

Tohle je další pokračování, které si na nic nehraje a nevybočuje z řady. Je tu sympaťák Butler který se tentokrát dostal do podobné šlamastiky jako Harrison Ford v Uprchlíkovi a snaží se zvrátit svoje obvinění. Napínavé, ale zároveň předvídatelné a s trochou logických vad. Ale na nudu tu prostě čas není. Ve filmu se pořád něco děje a občas padne i nějaká ta drsňácká hláška či se objeví nějaká ta kůůl scénka. Za mě spokojenost... ()

Rockerman

Kdepak agenta Mickeyho Banninga jen tak něco nezlomí. Zachránil Bílý dům, potom Londýn a nyní musí zachránit hlavně sám sebe, neboť je křivě obviněn z těžkého zločinu. Karty jsou jasně rozdané a tak všichni hned víme kdo na které straně stojí. Dívá se na to moc dobře. Líbil se mi Mikeův otec a jeho pastičky. Jsem spokojen, nenudil jsem se. ()

DAPDO

Za mě jednoznačně nejlepší ze všech třech filmů s agentem Banningem. Sice mi vadila linie se znovu nalezeným a napraveným otcem, ale to jsem překousnul, protože tomuhle vládnou dobře natočený akční scény, kterejch je ve filmu jak výstřiků v péčku. ()

Torgal

Táto séria sa nikdy netvárila že je niečo viac ako akčné béčko a svoju misiu úspešne plní aj tentokrát. Butler už tradične čelí šialene dobre vyzbrojenej organizácii, ktorej k zmasakrovanu dvoch tuctov prezidentskej ochranky stačí v podstate len stlačiť tlačidlo. To, že k logike toho, čo sa odohráva na obrazovke treba pristupovať so značnou dávkou benevolencie fajnšmekrov tiež neprekvapí. Príbeh je tentokrát jednoduchá variácia na Utečenca, ale v žánrových mantineloch funguje spoľahlivo. Hlavné je, že akcia je natočená zručne a je jej dostatok, i keď R-kový rating lepšie vyťažili predošlé diely. Osviežením je postava Butlerovho paranoidného otca v podaní Nicka Nolteho, ktorý žije v chate v horách obklopenej podomácky vyrobeným mínovým poľom. 6/10 ()

geek.ondra

Třetí Pád je pro mne osobně obrovské překvapení. Narozdíl od svých předchůdců sází na solidní řemeslo a snaživé herce a i přes všechny výhrady se jedná o poctivou žánrovku která rozhodně potěší. Ric Roman Waugh je talent jako prase! 7/10 ()

aR3Zz

Velmi poctivá žánrová práce, dokonce si dovolím tvrdit v této kategorii to nejlepší, co jsme loni mohli vidět. Nicméně popisovat obsah nemá moc smysl. Zápletka je jasná už v okamžiku atentátu, takže víme kam směřujeme a pouze si užíváme cestu, JAK nám ji pan Waugh předloží. A je to svižné, je to akční a místy také překvapivé (to ale opravdu jen zřídka :) ) a zábavné. Poctivých 75% ()

dalziel

Rozhodne najlepší film z "Mike Banning Collection movies".Vedľajšia postava Mikeovho otca (Nick Nolte )filmu teda poriadne pomohla. Na rozdiel od predchádzajúcich filmov toto ma vážne bavilo aj keď Gerard vyzerá spuchlý ako čerstvo vysraté hovno. Nuž nikto nemládne a pády na motorke tiež nie sú v súlade s dobrým zdravím.Myslím ale, že už by to čo sa Franchisa Fallen aj stačilo. ()

Likan7

Jak se válčí, je to skvělý. Triky sice měli očividně malý budget, ale dokážu to prominout, pokud dostanu hlasité výbuchy podobné těm, jako u jezera. I finále je jedna velká akce. Proto je škoda toho uprchlického-vyšetrovatelského středu, který moc nebaví. Butler není dobrý herec a pokud nemá v ruce krochnu, film ztrácí body. Takový filmy bych si ale klidně dával častěji. Obyčejný akční béčka už moc nejsou a tohle není nejhorší, další díly si dokážu v klidu představit. Jen mozek nechte v šuplíku. ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu