Po neúspěšném pokusu o atentát na amerického prezidenta (Morgan Freeman) je jeho důvěryhodný ochránce, agent tajné služby Mike Banning (Gerard Butler), falešně obviněn a poslán do vazby. Když se mu podaří uprchnout, musí se držet dál od své vlastní agentury a přelstít FBI, aby našel skutečné viníky. Banning se zoufale snaží odhalit pravdu a obrátí se na ty nejméně pravděpodobné spojence, aby s jejich pomocí očistil své jméno, ochránil rodinu a zabránil hrozícímu nebezpečí pro celou zemi. (Magic Box)

sisaq

zbytecny film s relativne slusnym obsazenim a hereckymi vykony. neni normalni usinat u akcniho thrilleru ale tenhle to dokazal ()

patient333

Tento film je zlátanina asi všetkých neoriginálnych nápadov a klišé, ktoré poznáme, až mi to prišlo ako vykrádačka ostatných scenárov ale vo svojej podstate mi to nevadí. Akcia ide dobre, máme tu všetko po čom fanúšik tohto žánru túži a ak si odmyslíme neoriginálny, priblbnutý dej tak film je vlastne taká pohodová popcorňárna. Odporúčam pozrieť ak nemáme chuť rozmýšľať ale chcete len tak niečo akčné pozrieť alebo počkajte rok kým to budú donekonečna opakovať každé 3 mesiace v tv. ()

goauld

Rozhodoval jsem se mezi průměrem a podprůměrem... No nakonec jsem dal podprůměr. Ani ne tak za akčnost snímku, ale za to "oblbování" diváka (tedy - po pravdě řečeno, běžný gaučový Amík, pro kterého je primárně snímek určen již oblbovat nepotřebuje, protože podobnými "nesmysly" (reálnými, či logickými, kterými se tento film hemžil víc než bylo zdrávo) už zmasírován je), které je přímo do očí bijící, devalvuje (v učitých pasážích, které zajistě režisér nemínil být úsměvnými) tento patriotický film. Navíc tam máme "rodinné shledání" s tatíčkem - granátčíkem, takže povinný hořký šálek "moralisma" a rodinných hodnot je zde nutný vypít/přeskočit. Jak už to tak bývá, v těchto US filmech, nesmí se zapomenout na F16ky - či alespon přelet 20min po dvanácté, či konečný souboj "na nože" obou hlavních protagonistů. Záverečná vata už je jen "doplňkem", které divactstvo upozornuje na pozvolné uklízení nedojedeného popkornu, či bordelu pod sedačkou kina a také na to, že je čas udělat kinu pá--pá--. Tento (doufejme) závěrečný akční snímek zakončí trilogii -Pádů-, protože je jen kousíčkem od pádu na hubu :-) ()

Jindra_S

Zbytečné pokračování. Neuvěřitelné, až naivní zvraty, které jako berličky posouvají film k další akci (pád nemocničních počítačů a nemocnice samotné, 100% účinnost dron; apod.). Protahovaný závěr i tak dlouhého filmu. Ale jako jednohubka na všední večer dejme tomu - takové "dobré", tedy za 3. ()

Lanco

Nečakane dobrý film. Prvé dva diely boli určite o level nižšie a povedzme si úprimne, že tak trochu sračky :) Tretí diel je pre mňa prekvapivo dobrý a pre toho, kto čaká úplne predvídatelný dej, je tu aspoň niekolko momentov naozaj nečakaných. Samozrejme, ale budete vedieť od 5 minuty kto je zloduch :-D 4 hviezdy bez hanby a po dlhej dobe film od Gerarga, ktorý nebol totálna sračka ()

mdf

Nic jsem neočekával a dostal jsem slušnou kropičku.Námět sice už několikrát omletý a některé věci byly trošku přitažené za vlasy, ale mě tohle kupodivu bavilo. ()

SobCze

Skvele herecke obsazeni hlavnich postav. Skvele kulisy i prostredi a styl akcnich zaberu tomu sedne jak prdel na hrnec. V momente kdy si rikate ze ten film neni vlastne vubec spatny prileti vrtulnik, vizualne a graficky udelany jak nekym kdo se uci prvni den v after effects. Ou to oko opravdu zaboli. Film se tvari dospele, skvele akcni sceny, dobre postavy, ale v moment kdy si rikate ze to tak opravdu je vas dorazi nejaka scena graficky totalne odflakla s pribehem, ktery nekdo vymyslel asi taky behem vecera u piva. Jednoznacne doporucuji na jedno shlednuti kdyz nechcete premyslet. Kazdopadne film zahodil potencial hlavnich postav a i toho jak byl natocen v xx momentech, ktere vas vzdy jen utvrdi ze to je tuctova beckovka. ()

Major776

Na poli žánru akce se jedná rozhodně o to nejlepší co je dnes k vidění. Bum Bum starý Nick Nolte Vás rozhodně dostane. Máte li rádi "akčňáky" chybu rozhodně neuděláte. Natáhnout nohy, vypnout mozek a nechat se bavit. K tomu přece tento filmový žánr je! ( Mimochodem Fakticky nečtěte ty dlouhosahle komentáře, na kterých si tady leckdo honí holuby a nevidí si do hlavy.) ()

Pimburger

Nemůžu jinak než za plný počet, protože když si vezmu rozpočet a porovnám to například s posledními Bondy, kde se furt jen žvaní, žvaní a nebo žvaní, tak tady to je přesně podle mýho gusta. Nikdo se na nic moc neptá a moc neřeší, protože o tom, kdo je záporák, má divák jasno ještě předtím, než dojde k útoku bat-dronů a pak už jde jen o to, kdo a kolik lidí zabije. A přesně tak to mám - jako dítě odchované devadesátkama - rád. Takže za mě plnej počet a navíc jsem na konci poznal Nicka Nolteho.:-) ()

Ankroth

Stejně dobré jako jednička, mnohem lepší než dvojka. Mike je Pán, a tím samozřejmě nemyslím toho dementního JůŤubera! ()

Horal.P

Do třetice a tentokrát je třetí díl zdaleka nejlepší. Akční pecka jako Smrtonosná past 1-3. Tohle se opravdu povedlo ... vůbec jsem nečekal, že to bude tak dobré po průměrných prvních dvou filmech. ()

Zaks

Už v poradí tretí diel akčnej série o záchrane prieskumníka :-). Akcia fajn, obava o osud hlavného hrdinu funguje, minúty rýchle bežali, rutinná záležitosť. Záver už trochu pretiahnutý. ()

ilegal1983

Este som to nedopozeral pretoze kazdy tento diel je sialene dlhy...ale verte mi ze som si osviezil pamet a v pomerne kratkom casovom obdobi som pozrel vsetky diely.Bud sa mi to zda alebo to ide dole z kopca,ako jasne je dobre ze sa neni cas nudit.FBI agenti su absolutne nulovy a ich velitelka hra najhorsie za dekadu co som videl.Po naraze kamiona Mike zahadne zmizne krivajuci v lese a pri tom ma policajtov s baterkami a vrtulnikom hned za zadkom ako vazeny mam to chut vypnut.Ak tento komentar neupravim viete co som spravil. ()

bul

Nudný začátek filmu, kde je zobrazen život agenta na konci jeho služební kariéry, ovšem po cca 20 minutách až dokonce pro mě vcelku strhující podívaná, možná také díky výkonu Nicka Nolte v cca 2. polovině filmu, který tedy vypadá jako by ho exhumovali po x letech. ()

Wolv3rine

Naprosto zbytečnej a debilní film. Všechno už jsme 100x viděli jinde, o nějakém scénáři se ani snad nedá mluvit, tajná služba je na tom hůř než banda dementů z pomocný školky. Ani sem to nedokoukal do konce, takže doufam, že prezidenta s Butlerem už konečně někdo oddělal, 4. díl už bych fakt nedal... ()

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu