Tape 3, Side B (S01E06) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 52 min

• ashtangi

U toho by se jeden unudil. Její problémy bych chtěl mít :-O(22.5.2017)

Celkový dojem: 13 Reasons Why je čím ďalej, tým viac lepší. Nie je to zásluha len hercov (ktorí sú mimochodom v tomto prípade dosť kvalitní a v budúcnosti im môžeme držať palce), ale aj po vizuálnej a emotionálnej stránke. No aj cez to mi stále vôbec nesedí scenár, ktorý môžem každým novým dielom vystáť vždy menej a menej. Postavy sa chovajú ako vyplatané hovädá a to najmä Jessica, ktorá si rozhodne zaslúži porážku a utrpenie v živote (ne-li viac) - chová sa ako kurva, neváži si žiadneho priateľa, neberie ohľad na nikoho, chlastá a hádže špinu snáď na každú postavu bez ohľadu, či je kladná alebo zlá. A my ešte máme tejto postave priať úprimnú sústrasť a v seriáli je zobrazená tak, aby ju každý divák ľutoval? Pričom jej chovanie sa nedá vôbec vystáť a je ešte horšie ako v hl. záporákoch? Dúfam, že si scenáristi v ďalších dieloch dajú väčšiu prácu v charakteristike postáv, pretože takto môžem celý seriál len zahodiť do koša. Moje hodnotenie: 75% (28.8.2017)

,,Maybe there aren't any good kids."(30.6.2017)