poster

Slender Man

 • USA

  Slender Man

 • Slovensko

  Slender Man

 • Velká Británie

  Slender Man

 • Nový Zéland

  Slender Man

 • Austrálie

  Slender Man

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 93 min (Alternativní: 100 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaposlav
  **

  Pozrel som si to celé, ale nemyslím si, že je to na 3*. Je to také na úrovni epizódy priemerného seriálu, akurát predĺženej stopáže. Filmov o Slender manovi nie je veľa. Pýtalo sa nejaký natočiť a za posledné roky ich pár aj vzniklo, ale asi len také béčkove zlepence. Predpokladám, že o niekoľko rokov sa dočkáme filmu s prepracovaným scenárom na vysokej úrovni. Žiaľ toto nie je ono, alebo som len náročný?(1.12.2018)

 • malylada
  **

  Slender Man patří k hororům, ze kterých se dalo vytěžit hodně muziky, ale debilním scénářem se zazdilo i to málo zajímavého, co se podařilo. Samotný koncept hororové postavy není špatný, ale to by se nesměly během filmu objevovat prvky logických blbostí a jednání hrdinek by nesmělo připomínat kvarteto ze zvláštní školy. To vše se dalo zkousnout, protože práce se zvukem a hudbou navozuje příjemné napětí. Bohužel tápání od samotného začátku se projevilo ke konci, který naprosto nedává smysl a režijní kreativita v závěru je vyloženě nepochopitelná. Slander Man se zařadí přesně mezi ty horory, které promarnily svůj potenciál.......35%(26.8.2018)

 • SOLOM.
  **

  Režisér Sylvain White a scénárista David Birke pojali téma Slender Mana po svém a bohužel se uchýlili k opravdu nepovedenému provedení jinak vcelku zajímavého fiktivního stvoření s vlastní legendou a „mytologií“. Hodila se jim i dnešní moderní technologie a závislost mladé generace na všech těch sociálních sítích, nejrůznějších aplikacích, noteboocích a chytrých telefonech. Bohužel jaksi pozapomněli, že u hororových filmů je nejdůležitější vytvořená atmosféra, zajímavé monstrum a hlavně dobrý děj. A ani jedné z těchto věcí se tu nedočkáme v takové míře, jakou bychom od toho očekávali. Zvláště když jde podobný film do kin. Doslova jsem si připadal jak v „Jiříkově vidění“. Úplně si dokážu představit všechny ty náctileté puberťáky, jak chroustají v sedačkách popcorn, usrkávají colu a řehtají se nad stupiditou nejen hlavních hrdinek, ale především celkovým pojetím toho filmu. Lekačky téměř žádné, atmosféru až na několik světlejších výjimek aby tu člověk pohledal a Slender Man se ke slovu taky zrovna mockrát nedostal. To už tu máme víc záběrů do (na) mobilních telefonů a nudného tlachání. A co se hereckých výkonů týče, tak děvčata se taky zrovna dvakrát moc nepředřely. Přitom se tu objevila i známější jména, od kterých bych očekával něco navíc. Slender Man tak zklamal na všech frontách. 30%(8.8.2020)

 • MM_Ramone
  **

  Upozorňujem vás, že americký film "Slender Man" má jasne určenú cieľovú divácku skupinu. Keď si to pustíte, tak majte na pamäti, že je to natočené pre trinásť ročné školáčky, ktoré majú za sebou len niekoľko málo menštruačných periód, začínajú túžiť po prvých reálnych sexuálnych zážitkoch a o svoje radosti a smútky sa delia so svojimi vrstovníčkami prostredníctvom všemožných virtuálnych sociálnych sietí. Tie budú z tohoto snímku určite na smrť vystrašené. Ja, štyridsať tri ročný chlap, horrorový veterán, som si to v rámci všeobecného prehľadu pozrel, ale viac ako dve hviezdičky tomu veru nedám. **(9.4.2020)

 • RaggamuffinSVK
  *

  Slender man je pravdepodobne najznámejšia a aj najpopulárnejšia creepypasta vôbec. Od vzniku tejto postavy v roku 2009 sa okolo nej vytvoril kult a množstvo obsahu, fanfiction a rôznych teórií by stačil na niekoľko filmov. Žiaľ, v tomto prípade je so samotným fenoménom spoločný len názov. Zvyšok je lacný horor plný jumpscareov, nelogickostí a priblblého chovania hlavných postáv. Z vizuálu cítiť, že Sony pomohlo s rozpočtom, je však škoda, že nespravili aj lepší výber scenáristu. Film je plný hororových klišé, strašidelných momentov je veľmi málo a chýba aj funkčný dej. Škoda. Možno sa raz dočkáme toho pravého Slender mana na indie scéne.(12.12.2018)

 • - Slenderman je v USA plánován k vydání od Screen Gems na 24. sprna 2018. Předtím měl mít premiéru 18. května, ale datum bylo změněno, aby se předešlo konkurenci s Deadpool 2 (2018). (DominikMH)

 • - Písnička, která hraje z gramofonu, je „Maggot Brain“ od Funkadelic. (Duoscop)

 • - Projekt byl i přes svůj nízký rozpočet během produkce několikrát pozastaven kvůli nedostatku peněz. (Beckett51)