Reklama

Reklama

Slender Man

Trailer 1

V malém městě v Massachusetts chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí... (Falcon)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (265)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $10miliónovTržby USA $30,569,484Tržby Celosvetovo $51,718,047Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ len povrchná čistá schematická rutina, nič viac, zívačka /35%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Škoda, že je Slenderman vyložená internetová postava. Ak by mala nejaký základ v histórii ľudstva (čo pri hlbšom skúmaní však čisto teoreticky má, vidno, že ten, kto ho vymyslel, sa čiastočne inšpiroval u niektorých povier, legiend a bytostí a niektorí ľudia v jeho existenciu reálne veria a potom kvôli tomu páchajú takéto príšernosti ), bola by to ozaj strašidelná postava. Plusom snímky je fajn kasting, Slenderman a pôsobivé vidiecke prostredie (viac vidieckych hororov!). Mínusom dosť strašný a predvídateľný scenár a neveľmi vysokým IQ obdarené postavy. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Není to vysloveně špatný, jakože ŠPATNÝ. Neděje se tu nic vysloveně nelogického, ani nepočítejte s extra levnými efekty. Spíše je to jenom vzor špatně natočenýho hororu. Nemá atmosféru, nudí, všechno v něm je hroznej vopruz, jediné, co je tak jako k plusu je Joey King, která standardně hororově totálně přehrává, ale aspoň baví. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Keď ma v tom kine viac zaujme rozčúlená ženská, ktorá sa vyhráža rozrehotaným deťom, že ich nechá vyviesť zo sály, tak asi bude niekde problém. Ono tento Slender Man podľa mňa nie je úplne odpadový, keďže som necítil nutkanie uprostred filmu odísť, ale je až bolestne nezaujímavý, takže som sa pozeral na hodinky veľmi často. Herecky a vizuálne jednoznačne podpriemer, vystrašiť sa to vlastne ani nepokúša, úmrtia tam nenájdeme dokopy žiadne, dookola sa tam opakujú scény typu bubák zaútočí a ups, bol to len sen, perfektnú atmosféru fakt netuším, odkiaľ niektorí vyhrabali, a mal som taký pocit, že 99% celého rozpočtu minuli tak na tri krátke scény (najviac v záverečných minútach, kedy tam konečne niečo ukázali). Aj spomínaný Bye Bye Man mi prišiel minimálne o dve triedy zábavnejší. Pár "užívateľov" tu nasúkalo 5-ky, asi aby umelo nadvihli hodnotenie, keď im to za to stojí, tak v poriadku, no zahraničné zdrvujúce recenzie sú podľa mňa objektívne. Ako pásový videofilm určený rovno na DVD by som ho ešte akceptoval, ale v kinách to absolútne nemá čo hľadať. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Moderní démon prostě musí držet prst na tepu doby. Pokud dnes nezvládne šérovat videjka, četovat, tvítovat, ukazovat kurvičky na instagramu a jiná asociální zvěrstva, tu bandu pubertálních pičinek, které od spotřební elektroniky už neodlepí držku, prostě postaru nevybubá, ani kdyby v reálné realitě zběsile lítal okolo a mával šeredně pokřiveným čurákem. Strašidelný dickpic je holt strašidelný dickpic, když to nemám v mobilu, tak to neexistuje, a tak i hororový žánr začal satanžel majoritně tvajlajtovsky cílit do řad náctiletých mentálů. A to jak svou anémií, tak naprostou debilitou, protože nová krnící degenerace konzumních idiotů sežere jakoukoliv tupost, hlavně když v tom budou hrát jím podobní pičusové a bude to mít spousty asbuků, mesynžrů, vajbrů, spotyfájů, vocapů, tytrubek a dalších nezbytných retardujících utilit, nahrazujících starý dobrý lidský kontakt. V tomto škváru banda vypatlaných pypek na asociálních sítích virtuálně vyčetovala Chcípákmena, v podstatě takového pedofilního pana Tau bez xichtu a bez buřinky, co jen tak furt někde postává ve tmě, vrže a sem tam se změní na pařez z Mrazíka, načež nějakou tu pištící kravku obloží dřevem nebo totálně vypatlá (ač už to moc nejde). Onu tak hustou, logicky neprůstřelnou a totálně kůl mykologii kolem této obludy si snad scénárista seškrábal z třísel, poté do hotového patozvraktu jen prstem od hoven dokreslil šipky, kterým směrem mají ty ječící uhrovité piče zdrhat, narval do toho pár Eplů, aby někdo tu sračku z nemravných zisků z prodeje předražených pleček slaboduchým adolescentům i zaplatil, a celé to korunoval adekvátně intelektuálním vyústěním, které si rozhodně nezadá ani se stopadesáticentimetrovou trubkou, ústící z hajzlu do žumpy. Prostě dokonalá kulisa k uklidnění pacienta před lobotomií. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (9)

  • Projekt byl i přes svůj nízký rozpočet během produkce několikrát pozastaven kvůli nedostatku peněz. (Beckett51)
  • Promo fotky k filmu se pořizovaly v Bostonu od 19. června 2017 do 28. července 2017. (DominikMH)

Reklama

Reklama