poster

Slender Man

 • USA

  Slender Man

 • Slovensko

  Slender Man

 • Velká Británie

  Slender Man

 • Austrálie

  Slender Man

 • Nový Zéland

  Slender Man

Horor

USA, 2018, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arsenal83
  *

  Keby tam raz za polhodinu nejebol francúzsky kľúč o iný kov alebo keby niekto šialene netriasol kľučkou, tak sa nemáte čoho zľaknúť. Hoci aj tie ľakačky sú tak očakávané, že v podstate to nešokuje ani horového panica.(14.8.2018)

 • LikamCz
  *

  Film ze začátku špatně nevypadá a nabídne dokonce hezké “creepy” sekvence ale potom zjistite ze to je potom uz to jediné co Slender Man nabízí rozvoj postav se zastaví po 5 minutách ve filmu a film je pak jenom nudný, ne směšně nudný jako Bye Bye Man, nebo Wish Upon ale jen nudný. Film nemá vysloveně ani hlavní “hrdinku” protože pořád přeskakuje a neví co má dělat. Když už Slendera vidíme tak je to pěkně hnusný CGI. Film díky reshootům přišel sony asi na 30 mil $ a výsledek stojí absolutně za nic... PS: nechápu proč studio najalo Whitea aby to režíroval když předtím nic dobrého nenatočil a eRko by tomu filmu rozhodně pomohlo a ještě poslední věc nechápu že tu herečku z Oculus nechaly zmizet jako první když očividně hraje ze všech nejlépe.(17.8.2018)

 • Psychor
  odpad!

  Drtivá většina slendermanovských fan-made projektů, které jsem v uplynulých dnech zhlédl na youtube.com, dokázala vyděsit více než tato neatmosferická slátanina za 30 milionů dolarů. Od dvojice hororových břídílů White-Birke pochopitelně nikdo nemohl čekat žádné velké zázraky, avšak i ten největší hororový skeptik byl pravděpodobně zaskočen skutečností, že snímek svou do nebe volající nekvalitou vyvolává reminiscence na jeden z nejhorších žánrových počinů loňského roku, brakového Bye Bye Mana. Jakožto zdejší hororový expert zde marně hledám jakoukoliv záminku k pochvale. Dokonce i má oblíbenkyně, talentovaná Joey King, zabředla v roli Wren do herecké strnulosti. Nad derivativním scénářem, nefunkčními lekačkami či uspávacím tempem se již ani nemá cenu čílit, ale rozhodně musím poukázat na tápání kameramana Luca Del Puppa. Rušivý epileptický vizuál bych s výhradami ještě skousl, ale prokládat ho záběry čiré tmy za účelem domnělé tvorby temného hororu? Fail. V jaké brožurce si tento zjevný nesmysl přečetl? Absence osvětlení scén ≠ temný horor. Kvůli špatnému nasvícení tak divák mnohdy nevidí byť jen Slender Manovy obrysy a logicky tak vůbec netuší, že se ho režisér právě pokouší strašit. Slender Manova motivace navíc není odkryta a zpočátku dokonce ani neznáme jeho pozici na ose dobro-zlo, jelikož kupříkladu postava Katie touží ve Slender Manově náruči nalézt útočiště před domácími problémy. Zkrátka jeden velký hororový omyl, který k projekci nemohu doporučit ani prepubescentnímu publiku, na které Slender Man i díky ratingu R13 primárně cílí. Odpad.(13.8.2018)

 • - Promo fotky k filmu se pořizovaly v Bostonu od 19. června 2017 do 28. července 2017. (DominikMH)

 • - Projekt byl i přes svůj nízký rozpočet během produkce několikrát pozastavem kvůli nedostatku peněz. (Beckett51)

 • - Slender Man je fiktivní postava, kterou v roce 2009 vytvořil Eric Knudsen (pod pseudonymem Victor Surge), uživatel internetového fóra Something Awful. Je zobrazen jako vyzáblý a nepřirozeně vysoký muž měřící 2-3 metry v černém obleku s prázdným obličejem a chapadlovitýma rukama. [Zdroj: Wikipedia.cz] (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace