V malém městě v Massachusetts chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí... (Falcon)

johnnie78

Film pro teenager(k)y, možná kdyby mi bylo čtrnáct tak jako hlavním protagonistům, bavilo by mě to o trošičku víc. Takhle jsem u toho usínal a v půlce filmu jsem měl pocit, že už to běží pět hodin. Slender Man je k uzoufání nudný film, a tam, kde se (marně) snaží strašit, působí kýčovitě, klišovitě a trapně vykrádá ostatní a lepší horory. Rovněž pokus o jakési "racionální" vysvětlení strašidelného fenoménu se totálně míjí účinkem. ()

mikimiki09 odpad!

ACh JO, potenciál tam byl. Bohužel se režisér místo lesbické orgie rozhodl natočit tenhle sračkohoror a podle toho to taky dopadlo. Nejdřív se pipiny mrknou na video, které jim nějaký kriplbubák zřejmě postnul nna fejs, pak si ho přidají do přátel a nakonec s ním jdou i na skupinové rande naslepo. Doufám, že toho kreténa, který tuhle sračku vytvořil, teď Slender Man bude pronásledovat každou vteřinu jeho života a stále mu připomínat, jak moc mu zkurvil jeho bubu image. ()

raxxx

Znáte to pustíte si film ze zoufalým hodnocenim ale od prvních minut víte že to bude BIJÁK.Čtyři náctileté buchty se sejdou aby se koukali na porno a pili vodku a pak ještě sjiždět viraly.... tady někdo umí natočit horor ! , skvěle vybudovaná atmosféra kamera casting hudba to všecho sedi jak má , na konci tomu sice "padá řetěz" ale předtim mě film narosto polhtil nebyt toho toho slabého viralniho námětu a konce jasna 5* ale i tak naprosto jasná horová pecka ! nechápu těch 35% asi jste viděli jiný film :-). ()

Emperor1

Bohužel leckterá amatérská creepy pasta videa na Youtube maj větší šmrnc, než tento snímek ... těšil jsem se, nedbaje slabého hodnocení, alespoň na nějakou tu tísnivou atmosféru (jakou má např. Kruh, když už jsme u těch dnes populárních urban legends), ale slabý příběh to poslal do háje už od samého začátku a těch několik málo vizuálně zajímavých scén to nemohlo zachránit. Navíc asi jen v americkým filmu pro teenagery - komu jinému ten film je určen - je někdo schopen věřit, že ho před bubákem zachrání zamčené dveře. Ale zase na páteční pozdní večer na Nově film jak dělaný ... ()

Bejita

Mě se to docela líbilo, asi nejsem tak náročný divák, jak jsem si myslela, ale samozřejmě dávám jen tři hvězdy. Tak super to zase nebylo. ()

Jenn

Tyjo, tak tohle bylo zklamání. Možná je to tim, že Slenderman není moje oblíbená postavička, možná i tim zpracováním...líbily se mi scény, kde postavy bláznily, líbily se mi i představitelky kamarádek, ale tim to končí. A ta černoška přece neumřela, no ne???? ()

bonovox

Slabý horor s niekoľkými ľakačkami ale nič viac. Postavy sa tu chovajú poriadne stupídne a ani celkové rozuzlenie nepridáva filmu na kvalite. ()

Jason13

Zvláštní, jak 90timinutovej film může člověku připadat tak dlouhej.. 😄 Přesto si myslím, že je tu Slender Man malinko podhodnocenej.. Průměrná teen hororová kravinka.. ()

Modular

Tak tohle bolelo. Nejen že jsem se na tento snímek nemohl dívat přímo (koukal jsem se na něj dost přerušovaně - ani pozornost to u mě nedokázalo udržet), ale celkový nádech filmu stál dost za nic. Scénář nedával smysl, herečky přehrávali a objevily se tu typické horrorové klišé typu: "Hm, nadpřirozená entita nám unesla kamarádku, pojďme ji znova vyvolat!" Jediný důvod, proč tomu nedávám odpad je ten, že části s původním videem a různé média týkající se samotného Slender-mana byly dost hezky zpracované. Kdyby se tenhle film zpracoval stylem záhady v Blair witch, tak by možná tenhle film mohl i uspět. Ale nebylo tomu tak a stala se z toho jen dosti pitomé teen drama se scary týpkem v pozadí. Určitě nedoporučuji komukoliv, kdo se jakkoliv zajímá o městské legendy. Tohle vám opravdu zkazí chuť. ()

Pepi74 odpad!

Pokud se 90% filmu odehrává po tmě z které jsou vidět je občas záblesky tak je něco špatně. Myslel jsem, že v tomto ranku jsou nejhorší Zbraně pro Prahu (taktéž pouze tma) ale tohle je ještě horší. ()

Lilith03 odpad!

Hodně velký průser... Joey King mám ráda, ale tenhle film byl hodně pod její úroveň (i ten stánek s polibky je kvalitnější podívaná než tohle!). Na postavách vám absolutně nezáleží, scénář je naprosto příšerný a režie taky nic moc. Příběh celkově nedává logiku, slander man nedává logiku a ani postavy nedávají logiku (jsou bez charakteru a reagují absolutně nelogicky). Zkrátka obrovský průser, který si hraje na kruh, ale ikdyž kruh není podle mě něco extra, tak kruh má aspoň nějakou hlavu a patu. Tady nedává logiku ani to video, v kruhu to jsou znepokojivé záběry, které souvisí s příběhem, ale zde to je na internetu, což zase nedává logiku a ty záběry s příběhem vůbec nesouvisí. Nemá cenu dál psát, takových nelogických věcí tam je dost a já už nechci po desáté psát slovo logika, protože ji zde nedává zkrátka nic. ()

etsaym13

Stráta času! Film skoro nedával zmysel , polovica vecí vo filme nebola vysvetlená. Ľakačky boli dosť predvídateľné a opakovali sa. Herecké výkony chválim. Ale aj tie fan-mad filmy o Slendermanovi vedeli , vystrašiť a mali aj nejaký ten dej. ()

AnubisFSH

Chtěl jsem dát 2 hvězdy, ale vzhledem k tomu, že přítelkyně se na mě 90% filmu lepila strachy, tak to bylo asi lepší, než si myslím 😃 ()

michael99

Ze začátku se mi to i docela líbilo, ale když po další hodině bylo dokola furt jedno a to samé chtělo se mi spát. Nevím no, asi nejsem takový expert abych v tom viděl to co autor... Nebo je autor slepý a myslel si že to bude trhák. Trailer byl zajímavý, ale film stál za starou bačkoru. ()

Youtubeový horor míří na velká plátna

Youtubeový horor míří na velká plátna

08.02.2023

Studio A24, spoluautor Stranger Things Shawn Levy a produkční společnost Atomic Monster Jamese Wana nyní spojí síly, aby přivedli na velká plátna populární youtubeovou hororovou sérii zvanou The… (více)