V malém městě v Massachusetts chtějí čtyři středoškolačky rituálem popřít existenci tajemného Slender Mana. Když však jedna z nich záhadně zmizí, vše nasvědčuje tomu, že je ve skutečnosti jeho poslední obětí... (Falcon)

BUBO26

Kino nadhodnocuje filmy, horory zvlášť. Takže áno, boli scény, pri ktorých som na scénu nepozeral. Ale to len preto, že nemám rád ľakačky (a vlastne som vždy vedel, kedy prídu). Inak to bol vcelku nudný film, pri ktorom som sledoval hodinky a kontroloval Facebook. Atmosféra v lese bola dobrá, ale to je dané lesom a nie filmármi. Inak je tento film zlátaninou klasických hororových klišé - video prinášajúce monštrum, temný les, hmla, pomätenie, obeta.... nelogický dej, nevyjasnené otázky, prihlúply predstavitelia. ()

speedy7929

Zaujímavý námet a aj hororová postava, ktorá si zaslúži svoj priestor pre desenie. Bohužial, toto spracovanie bolo tak slabé, že zaujímavejšie mi prišlo doma si vygoogliť čl zač je Slender man. Je mi lúto, že sa toho nechytil lepšejší hororový znalec a producent. /30% ()

Knor

Očekával jsem víc originality a děsu. Několik scén bylo vcelku mrazivých, ale není tu nic co by nebylo už v nějakým podobným hororu. Atmosféru to má obstojnou, ale po sledování tenhle film nezanechá jedinou zapamatovatelnou stopu. ()

ANTYCHRYST

Velká nafouknutá bublina.. která okamžitě splaskne..a zůstane po ní jen flek... přesně tohle je Slender man..i když výstižnější název je třeba Nudnohovno man... Nejvíc mě dostalo že pak ... Tvl vypadá jak ufoni z Válka světů.. pak trošku lesního ducha .. scénka u stromu... Celkově to je holčičí film.. kde při sledování máte jedinej strach a to.. že to skončí a nestihnete sníst všechen popcorn... Obrovský zklamání.. takovou dětskou sragoru z toho udělat...chjo..:( 15% Neeeeeee podívat do obličeje..ale pěkně nakopat do prdele by zasloužil režisér... taková tvárná postava a takhle to zazdít.. ()

G04T odpad!

Nudná trapná slátanina o WTF Slender Manovi. Co je na něm tak strašidelného? Co je strašidelného na někom, kdo nemá obličej a má dlouhé ruce. Lituju toho, že jsem ztratil 93 minut svýho života sledováním tohoto předvídatelného klišé, lituju že jsem to nevypl hned na začátku, protože "herci" jsou fakt na Oscara. 1 hvězdu za titulky, protože jsem byl rád, že to skončilo (nehodnotim filmy, které jsem neviděl dokonce, protože si myslím, že i když je na začátku špatný, že na konci by se to mohlo zlepšit. Tady ne). Dělám si prdel, dávám odpad. ()

Alois88

Z hovna bič neupleteš, říká se. A přesně tento úkol dostali scénaristé Slender mana. Díky zdejšímu hodnocení jsem ani neměl chuť se na tento film dívat, ale nakonec to tak strašné nebylo, přesto výši hodnocení celkem rozumím. Paradoxem je, že spousta hororů, které jsou horší než tento, mají hodnocení mnohem lepší. Není to úplně fér. Musím zde ocenit snahu o vybudování atmosféry, není to o lekání jak je dnes v módě. A občas se to i podařilo. Za mě tomu do třech hvězdiček moc nechybělo. ()

masekjc

Pokud hledáte film u kterého se dá dobře spát, tak rozhodně doporučuji. Potřeboval jsem 5 pokusů než jsem to dokoukal... ()

hero_bk odpad!

Tři slepice jdou do lesa vyvolávat bubáka, aby jim vrátil čtvrtou slepici, protože jim anonym na internetu řekl, že to bude fungovat. Zároveň jim anonym na internetu taky řekl, že se nesmí dívat. Proto si zavážou oči. Ve chvíli, kdy se bubák blíží, si jedna ze slepic sundá pásku přes oči. Další dvě slepice si také sundají pásky přes oči a běží ji přesvědčit, že si má nasadit pásku přes oči zpátky. A takhle debilní je to pořád. ()

ShiShinka

Je tam pořád taková tma, jako bych se dívala někomu do zadku. Nelogická chování, až bolestně nefungující cgi, zvuk a střih... Hvězda za Joey. PS: A co ten Tom?! ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Temný les, nehybné postavy ve stínu, ponurá atmosféra a mrazení v zádech...to "miluju". Jenže. Chyběl kvalitní příběh, zápletka a lepší postavy. +++ SPOILER 20ti slovy: Pipiny "vyvolají" lesního strejdu, který je začne "unášet". Křičí, brečí, běhají...až se poslední dobrovolně obětuje, aby zachránila svou sestru. ()

Najt

Koukat se na to dá natocene to je celkem pěkně, místy jde strach, ale samotny slenderman nebyl nic extra. Škoda ()

horor2

Tak toto mě vážně zklamalo! Tak jsem se těšil! Plakát, trailer, reklama k filmu vypadala bombasticky a dokonce i přes špatné ohlasy a hodnocení jsem si říkal, že to bude možná zase ten případ, kdy se všem nelíbí a mně by se mohlo líbit. Jenže souhlasím se všemi, je to hodně špatné. Škoda, strašně moc jsem se na tento horor těšil :-( ()

Lucilay

Film začal slibně, ale bylo to nesmyslnější čím víc film postupoval. Nejvíc to zabil asi fakt, že Slender Man používá kameru na telefonu. ()

Youtubeový horor míří na velká plátna

Youtubeový horor míří na velká plátna

08.02.2023

Studio A24, spoluautor Stranger Things Shawn Levy a produkční společnost Atomic Monster Jamese Wana nyní spojí síly, aby přivedli na velká plátna populární youtubeovou hororovou sérii zvanou The… (více)