Reklama

Reklama

Trollové: Světové turné

  • USA Trolls World Tour (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Stoprocentně pozitivní trollí holka Poppy, která byla v úspěšném prvním díle pouhou princeznou, povýšila na královnu, ale naštěstí ji to nijak nepoznamenalo. Své zemi vládne tancem, zpěvem a levou zadní, protože tam, kde nejsou žádné potíže, je kralování brnkačka. Její svět by dál pohodově rotoval v popovém rytmu, kdyby jednoho krásného dne nepřišlo šokující odhalení – popoví Trollové nejsou jedinými obyvateli planety, žijí na ní další trollí kmeny, vyznávající různé hudební styly. Existují tedy i Techno Trollové, Country Trollové, nebo Rockoví Trollové. Těm vládne královna Bárbra, která upřednostňuje nejen trochu drsnější muziku, ale i agresivní představu, že rock je jediná správná muzika a že by měla hrát po celém kontinentu. Tohle už není problém, který by Poppy dokázala vyřešit vřelým objetím s písničkou. A proto se společně se svým největším kamarádem Větvíkem vydává na hudbyplnou pouť do neprobádaných končin, aby našla způsob, jak rockovou kolegyni zastavit, než svět ovládnou kytarové riffy. (Cinemart)

(více)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (54)

Jaro.Krafcik 

všechny recenze uživatele

Opäť opakujem že v tomto animáku by mohli nechať pôvodné znenie pesničiek lebo tie slovenské preklady boli normálne na smiech. Ako povedal jeden obľúbený užívateľ, človek si radšej tie hity pozrie na YouTube. Farebné to bolo zase dosť, ale rovnako ako jednotka, skôr pre mladšie publikum, ale kto vie či ich to bude baviť, čistý priemer. 3* ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Pro me v podstate prijemny prekvapeni, respektive furt docela slusne koukatelna demence jako v pripade prvniho dilu. Mame tu vymastenej, ale naprosto dostacujici dej, animace je vcelku podprumerna, ale k celkovymu ladeni filmu skvele sedne, do toho halda docela sympatickejch postav a infantilni humor a hlavne ultimatni mix hudebnich pecek vsemoznejch zanru, diky cemu je film super sviznej a navic to misty pripomina Brütal Legend. Takze za me spokojenost, film by klidne snes 15 minut zkratit, ale i tak solidni 3*. ()

Reklama

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Zase docela fajn Trolíci. Kluky to bavilo a já jsem také přetrpěl. Jediné, co mě na filmu celkem štvalo celou dobu, že je rock podán jako ten zlý. Takže celá myšlenka filmu je taková zvrácená. Ale roztomilý humor vše zachraňuje. A na druhou stranu, když už je rock ten zlý, tak je ho aspoň nejvíc a jsou použity úryvky slavných fláků. ()

Koda 

všechny recenze uživatele

Pokračování tohoto barevného filmu pokračuje a upřímně? Tou nejlepší cestou, kterou si mohlo vybrat. Proč? Protože tentokrát jde příběhově k sjednocení, ale hudební cestou, která se prostě NESMÍ míchat! Rock je rock, pop je pop, opera je opera atd. Jenomže rock se zdá být trošku víc in a tak chce zabrat celou mapu do červené rockové barvy, tak jako v NFS Carbonu. V zásadě se tu můžeme setkat s různými druhy hudby úplně pro všechny a jde jenom na Poppy, aby získala svobodu a sjednotit všechny druhy žánrů. Jde to? Od toho je přesně tenhle film, který mě opět nadupal a udělal mě šťastným. Takžeeeee hvězdičky zůstávají sjednocené s jedničkou, aby i zde došlo k sjednocení filmů :) ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Prvý Trollovia mi až nečakane sadli, o druhých môžem povedať presný opak. Toto bolo tak agresívne prefarbičkované a rozospievané, že cieľovka sú očividne deti pod desať rokov. V kombinácii s uleteným príbehom o rôzne spievajúcich druhoch trollov, ktorých chcú zotročiť rockový trollovia to spôsobilo, že môj organizmus tento film jednoznačne odmietol. Pri tých pesničkách som mal pocit, akoby mi niekto dával lobotómiu. 3/10 ()

Galerie (111)

Zajímavosti (3)

  • Kvůli pandemii koronaviru byl film ihned vydán digitálně, tzn. nepromítal se v kinech. (petr.koca)

Související novinky

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

29.04.2020

Pár dní nazpátek jsme informovali o tom, jaký úspěch zaznamenalo studio Universal se svojí premiérou snímku Trollové: Světové turné na online platformách. Film vydělal díky digitálnímu prodeji kolem… (více)

Trollové: Světové turné drtí rekordy

Trollové: Světové turné drtí rekordy

14.04.2020

Přestože oficiální čísla nejsou k dispozici, studio Universal se o víkendu pochlubilo, že nový animovaný snímek Trollové: Světové turné zaznamenal nejlepší úvodní víkend v rámci digitálního prodeje… (více)

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Reklama

Reklama