Reklama

Reklama

Trollové: Světové turné

  • USA Trolls World Tour (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Stoprocentně pozitivní trollí holka Poppy, která byla v úspěšném prvním díle pouhou princeznou, povýšila na královnu, ale naštěstí ji to nijak nepoznamenalo. Své zemi vládne tancem, zpěvem a levou zadní, protože tam, kde nejsou žádné potíže, je kralování brnkačka. Její svět by dál pohodově rotoval v popovém rytmu, kdyby jednoho krásného dne nepřišlo šokující odhalení – popoví Trollové nejsou jedinými obyvateli planety, žijí na ní další trollí kmeny, vyznávající různé hudební styly. Existují tedy i Techno Trollové, Country Trollové, nebo Rockoví Trollové. Těm vládne královna Bárbra, která upřednostňuje nejen trochu drsnější muziku, ale i agresivní představu, že rock je jediná správná muzika a že by měla hrát po celém kontinentu. Tohle už není problém, který by Poppy dokázala vyřešit vřelým objetím s písničkou. A proto se společně se svým největším kamarádem Větvíkem vydává na hudbyplnou pouť do neprobádaných končin, aby našla způsob, jak rockovou kolegyni zastavit, než svět ovládnou kytarové riffy. (Cinemart)

(více)

Videa (6)

Trailer 3

Recenze (56)

papadoce 

všechny recenze uživatele

No, už si nepamätám veľmi jednotku, iba to, že ma milo prekvapila. Do dvojky som išiel smelšie, a ešte som aj nemal inú možnosť, že Zojuš ? Treba povedať, že dvojka je extrémne prehudobnená, ale poväčšine dobrými skladbami. Frkov a plkov bolo výrazne menej ako v jednotke. Nápad na príbeh celkom ušiel, ale asi teda nešlo o môj šialok kávy. Malo to nudnejšie pasáže a teda mňa to za srdce nechytilo. Navyše, chlapy vždy doplatia na to, že sa zaľúbia do baby, ktorá nepočúva kvôli vlastnej tvrdohlavosti a nevidí kvôli klapkám na očiach. Život má nespočet takýchto prípadov. Smutné. Ale späť, pre mňa slabé. Tri. ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Zase docela fajn Trolíci. Kluky to bavilo a já jsem také přetrpěl. Jediné, co mě na filmu celkem štvalo celou dobu, že je rock podán jako ten zlý. Takže celá myšlenka filmu je taková zvrácená. Ale roztomilý humor vše zachraňuje. A na druhou stranu, když už je rock ten zlý, tak je ho aspoň nejvíc a jsou použity úryvky slavných fláků. ()

Reklama

Torgal 

všechny recenze uživatele

Prvý Trollovia mi až nečakane sadli, o druhých môžem povedať presný opak. Toto bolo tak agresívne prefarbičkované a rozospievané, že cieľovka sú očividne deti pod desať rokov. V kombinácii s uleteným príbehom o rôzne spievajúcich druhoch trollov, ktorých chcú zotročiť rockový trollovia to spôsobilo, že môj organizmus tento film jednoznačne odmietol. Pri tých pesničkách som mal pocit, akoby mi niekto dával lobotómiu. 3/10 ()

Mangano 

všechny recenze uživatele

Kvalitativně na chlup podobné jako první film. Dokonce jsem usnul na tom stejném místě stopáže jako předtím, takže jsem se musel po pár hodinách spánku vracet na to stejné místo asi patnáct minut před závěrečné titulky u dvou skoro stejných filmů za jeden den - vyvolá to ve vás jakýsi zvláštní "matrix" pocit. No, ale oceňuji tady hlavně ten autorský nápad, nevracet sem do děje ty "zlé" trolly z jedničky. Ono to prezentované rockové zlo by asi v čele s rozzuřenou deseticentimetrovou královnou rocku nepůsobilo až takové starosti, kdyby měla královna popu za zády někoho, kdo je schopen na jeden nádech spořádat místní U2 i s aparaturou. Takže za to dávám určitě palec hore. Možná soundtrack byl o něco méně záživnější než v jedničce, ale to je v celku jedno, stále se tu bavíme o dost průměrné infantilní konině pro ty úplně nejmenší trollíky. ()

Koda 

všechny recenze uživatele

Pokračování tohoto barevného filmu pokračuje a upřímně? Tou nejlepší cestou, kterou si mohlo vybrat. Proč? Protože tentokrát jde příběhově k sjednocení, ale hudební cestou, která se prostě NESMÍ míchat! Rock je rock, pop je pop, opera je opera atd. Jenomže rock se zdá být trošku víc in a tak chce zabrat celou mapu do červené rockové barvy, tak jako v NFS Carbonu. V zásadě se tu můžeme setkat s různými druhy hudby úplně pro všechny a jde jenom na Poppy, aby získala svobodu a sjednotit všechny druhy žánrů. Jde to? Od toho je přesně tenhle film, který mě opět nadupal a udělal mě šťastným. Takžeeeee hvězdičky zůstávají sjednocené s jedničkou, aby i zde došlo k sjednocení filmů :) ()

Galerie (111)

Zajímavosti (3)

  • Kvůli pandemii koronaviru byl film ihned vydán digitálně, tzn. nepromítal se v kinech. (petr.koca)

Související novinky

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

29.04.2020

Pár dní nazpátek jsme informovali o tom, jaký úspěch zaznamenalo studio Universal se svojí premiérou snímku Trollové: Světové turné na online platformách. Film vydělal díky digitálnímu prodeji kolem… (více)

Trollové: Světové turné drtí rekordy

Trollové: Světové turné drtí rekordy

14.04.2020

Přestože oficiální čísla nejsou k dispozici, studio Universal se o víkendu pochlubilo, že nový animovaný snímek Trollové: Světové turné zaznamenal nejlepší úvodní víkend v rámci digitálního prodeje… (více)

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Reklama

Reklama