Reklama

Reklama

Trollové: Světové turné

  • USA Trolls World Tour (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Stoprocentně pozitivní trollí holka Poppy, která byla v úspěšném prvním díle pouhou princeznou, povýšila na královnu, ale naštěstí ji to nijak nepoznamenalo. Své zemi vládne tancem, zpěvem a levou zadní, protože tam, kde nejsou žádné potíže, je kralování brnkačka. Její svět by dál pohodově rotoval v popovém rytmu, kdyby jednoho krásného dne nepřišlo šokující odhalení – popoví Trollové nejsou jedinými obyvateli planety, žijí na ní další trollí kmeny, vyznávající různé hudební styly. Existují tedy i Techno Trollové, Country Trollové, nebo Rockoví Trollové. Těm vládne královna Bárbra, která upřednostňuje nejen trochu drsnější muziku, ale i agresivní představu, že rock je jediná správná muzika a že by měla hrát po celém kontinentu. Tohle už není problém, který by Poppy dokázala vyřešit vřelým objetím s písničkou. A proto se společně se svým největším kamarádem Větvíkem vydává na hudbyplnou pouť do neprobádaných končin, aby našla způsob, jak rockovou kolegyni zastavit, než svět ovládnou kytarové riffy. (CinemArt)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (53)

maoc 

všechny recenze uživatele

Další porce programování dětských mozků že multikulti a soužití všech se všemi je něco super. Paradoxně to na konci sami shodí, protože závěrečná "písnička všech žánrů" je hnusná. Ani ryba ani rak, nešlape to. Ani v hudbě nelze míchat všechno a v životě už vůbec ne. Fúze stylů je fajn, ale musí být vkusná a musí to dělat někdo, kdo to umí. Takže kouknout se na to dalo, něco bylo i vtipné (Já říkal, že Who Let the Dogs Out bylo moc!), ale poselství je sračka. Takže i film se jí povážlivě blíží. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Zlý rock si podmaňuje ostatní hudební styly – techno, klasiku, country, folk, a především vlezlý pop, kterému/kterým vládnou naši veselí, třpytkoví trollové. Námět mě nadchnul a ze spousty muzikálních hrátek či aluzí mi přecházel sluch (zrak pak ze záměrně kýčovité, leč nádherné a propracované "semišové" stylizace a animace). Samotný příběh ani postavičky však žádný velký tah na bránu neměly. ()

Reklama

papadoce 

všechny recenze uživatele

No, už si nepamätám veľmi jednotku, iba to, že ma milo prekvapila. Do dvojky som išiel smelšie, a ešte som aj nemal inú možnosť, že Zojuš ? Treba povedať, že dvojka je extrémne prehudobnená, ale poväčšine dobrými skladbami. Frkov a plkov bolo výrazne menej ako v jednotke. Nápad na príbeh celkom ušiel, ale asi teda nešlo o môj šialok kávy. Malo to nudnejšie pasáže a teda mňa to za srdce nechytilo. Navyše, chlapy vždy doplatia na to, že sa zaľúbia do baby, ktorá nepočúva kvôli vlastnej tvrdohlavosti a nevidí kvôli klapkám na očiach. Život má nespočet takýchto prípadov. Smutné. Ale späť, pre mňa slabé. Tri. ()

Koda 

všechny recenze uživatele

Pokračování tohoto barevného filmu pokračuje a upřímně? Tou nejlepší cestou, kterou si mohlo vybrat. Proč? Protože tentokrát jde příběhově k sjednocení, ale hudební cestou, která se prostě NESMÍ míchat! Rock je rock, pop je pop, opera je opera atd. Jenomže rock se zdá být trošku víc in a tak chce zabrat celou mapu do červené rockové barvy, tak jako v NFS Carbonu. V zásadě se tu můžeme setkat s různými druhy hudby úplně pro všechny a jde jenom na Poppy, aby získala svobodu a sjednotit všechny druhy žánrů. Jde to? Od toho je přesně tenhle film, který mě opět nadupal a udělal mě šťastným. Takžeeeee hvězdičky zůstávají sjednocené s jedničkou, aby i zde došlo k sjednocení filmů :) ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Z mnohých uhľov pohľadu, pokračovanie príbehu „Trolls“ dopadlo lepšie (a ruku na srdce, mnohý z nás to nečakalo). Príbeh, aj keď má svoje trhliny, je pevnejší, pružnejší a dynamickejší. A hlavne, rock (a malý štiepok metalu) do toho vznesie to, čo tento hudba-based animák potreboval (pesničky od Scorpions a Ozzyho potešili). Nič svetoborného, avšak bez väčších sklamaní. (P.S.: Už to nie je len pre najmenších divákov.) Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Galerie (111)

Zajímavosti (3)

  • Kvůli pandemii koronaviru byl film ihned vydán digitálně, tzn. nepromítal se v kinech. (petr.koca)

Související novinky

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

AMC Theatres vyhlásilo válku Universalu

29.04.2020

Pár dní nazpátek jsme informovali o tom, jaký úspěch zaznamenalo studio Universal se svojí premiérou snímku Trollové: Světové turné na online platformách. Film vydělal díky digitálnímu prodeji kolem… (více)

Trollové: Světové turné drtí rekordy

Trollové: Světové turné drtí rekordy

14.04.2020

Přestože oficiální čísla nejsou k dispozici, studio Universal se o víkendu pochlubilo, že nový animovaný snímek Trollové: Světové turné zaznamenal nejlepší úvodní víkend v rámci digitálního prodeje… (více)

Universal jako první nabídne filmy online

Universal jako první nabídne filmy online

17.03.2020

Universal a jeho streamovací služba NBCUniversal v pondělí oznámily, že vypustí snímky Neviditelný, Lov a příští měsíc taky animák Trollové: Světové turné na stream. Trollové v dubnu teprve budou mít… (více)

Reklama

Reklama