Černý prodej filmů (E07) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 29 min

Prášky způsobující ‚kurvení se‘? A mně přišlo, že se Eva chová docela dobře… někdy. Ta tabule! Myšička je bůh! „Jsem asi chytnul filcky!“ Výborný dilema se psem a filckama. „Nikdy bych neublížil nikomu, kdo hraje na hudební nástroj.“ Kapela… Definice kopírování… David výborně! Viet! Adamczyk perlil. Co Karel sledoval akcí ‚byt‘? „Třeba není všude porno.“ Dobrý! Evo, Evo… Pavel zdrhající z tržnice výbornej.(20.2.2018)

Kapitán Filcka je asi specialitkou pro nejfajnovější x%-ní šmekry. Ani já jím asi nejsem. Kapitán Filcka... no nakonec proč ne, ale už tam měl dost prostoru, jehož část (i větší) by určitě seroši prospěla, kdyby opět patřila Krobotovi. Krobot tam hustě chybí asi nejvíc, když navíc ukázal (i tomu asi málu neznalých) co umí, i Trojan by mohl ukázat víc. Navíc na ty hlasy typu Filcka mám doslova patologickou alergii z reklam. Všechno dnes tak děsně skřehotá, že me to už kurva sere víc než režiséra Jandu (všechno bych to předaboval!) a ani prášky proti agresivitě (balení za 200Kč) nepomáhají... vůbec!!! ....... no nic jedeme dál. Po kom asi Lada79 zdědila tu zlobilost? Ta tátova sbírka porna musela být přímo DIVOTVORNA, řekl bych :-)) Tak to jsou póly, které si z této (opět) slabší "baterie" vtipu pamatuji... Málem bych zapoměl, Pavle Beretové to tu opět moooc sluší :-)(22.2.2018)

• mira007

Kapitán Filcka a jeho dabování zabralo nekonečně prostoru z tohoto dílu a samozřejmě to je naprosto trapná nezábavná trefa vedle a zbytek dílu byl o ničem. Jednoznačně nejslabší díl ( jestliže jsem minule psal, že tenhle seriál není žádný zázrak ale s nějakou jistotou pobaví, tak tímto dílem se ta jistota rozpadla.... nepobavilo!!!! )(20.2.2018)

Sice slabší než předchozí hodně povedený díl, ale já si užíval především ke konci onoho dějového zvratu a hlavně úžasné scény s Karlem Čermákem vysvětlující své překladatelce, jak se u cizího člověka díval sám na tátovo porno. Mně se tento díl slušně líbil, i když přiznávám, že s Kapitánem Filckou mám podobně jako většina recenzentů problém a také mně nebaví.(22.2.2018)

"Nebojte se použít své ženské zbraně. A hlavně nebojte se svým zaměstnancům lhát." Nebojte se, nebojte se, ale já se bojím. Těch manažerských kurzů se bojím. A taky se bojím poslechnout si v rozkroku Kapitána Filcku. Ovšem Vietnamci to zachránili. Kde by byla autorská práva bez jejich výkonných počítačů.(26.3.2018)