Černý prodej filmů (E07) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 29 min

"Nebojte se použít své ženské zbraně. A hlavně nebojte se svým zaměstnancům lhát." Nebojte se, nebojte se, ale já se bojím. Těch manažerských kurzů se bojím. A taky se bojím poslechnout si v rozkroku Kapitána Filcku. Ovšem Vietnamci to zachránili. Kde by byla autorská práva bez jejich výkonných počítačů.(26.3.2018)

Sice slabší než předchozí hodně povedený díl, ale já si užíval především ke konci onoho dějového zvratu a hlavně úžasné scény s Karlem Čermákem vysvětlující své překladatelce, jak se u cizího člověka díval sám na tátovo porno. Mně se tento díl slušně líbil, i když přiznávám, že s Kapitánem Filckou mám podobně jako většina recenzentů problém a také mně nebaví.(22.2.2018)

Prášky způsobující ‚kurvení se‘? A mně přišlo, že se Eva chová docela dobře… někdy. Ta tabule! Myšička je bůh! „Jsem asi chytnul filcky!“ Výborný dilema se psem a filckama. „Nikdy bych neublížil nikomu, kdo hraje na hudební nástroj.“ Kapela… Definice kopírování… David výborně! Viet! Adamczyk perlil. Co Karel sledoval akcí ‚byt‘? „Třeba není všude porno.“ Dobrý! Evo, Evo… Pavel zdrhající z tržnice výbornej.(20.2.2018)

Už se začínám orientovat, celé je to jen další Zelenkova taškařice na druhou, velká mystifikace, crazy komedie a oslava českého dabingu, hned v další scéně shozená namlouváním takové úchylnosti, jakou jen Kapitán Filcka může být. Nebo Čermák dojemně vzpomínají na tatínka, jehož největší chloubou byla sbírka porna, kteroužto relikvii teď vozí v kufru auta a nedokáže se jí zbavit. A nakonec oslava ruchařů v podobně testu rachtání VéHáeSek.(2.3.2018)

• mira007

Kapitán Filcka a jeho dabování zabralo nekonečně prostoru z tohoto dílu a samozřejmě to je naprosto trapná nezábavná trefa vedle a zbytek dílu byl o ničem. Jednoznačně nejslabší díl ( jestliže jsem minule psal, že tenhle seriál není žádný zázrak ale s nějakou jistotou pobaví, tak tímto dílem se ta jistota rozpadla.... nepobavilo!!!! )(20.2.2018)