Poslední dabing (E12) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

• jarousch666

Tož já nevím. Bartoška na pohřbu...už dlouho se mi nestalo že bych se smíchy rozkašlal. Stejně tak sociopatický p. Krobot a vidle v autě. Ostatní díly nahoru, dolů, nahoru, dolů, dolů a dolů. Seriál byl uvedený jako komedie takže jsem komedii čekal ale bohužel. A u posledního dílu jsem očekával nějakou bombu ale místo toho přišly závěrečné titulky.(27.3.2018)

Žádná bomba na konec, ani jsem ji nečekal. Byť na psychofarmakách, jediná Klára Melíšková se chovala rozumně. Ostatní jsou buď nevýrazní, či nevtipní. Jediný světlý moment byl překlad závěti. Bartošku z prvního dílu autoři již nepřekonali. Budu se opakovat, ale "Případy 1. oddělení", jež vysílala televize před touto "komedií", jsou rozhodně vtipnější.(26.3.2018)

• GeusX

Snad jediný částečně vtipný moment se závětí (která však byla přes čáru dlouhá). Jinak mi bylo smutno, že z komedie to dospělo k dramatickému konci a humor odešel do věčných lovišt. Zklamání z přerodu seriálu. Kvalitní herci, kvalitně natočeno, vysoké ambice, ale všechno spláchnuto a komediálně trestně nevyužito.(8.4.2018)

Když jsem uviděl Krobota, těšil jsem se na závěrečnou pecku. Bohužel pecku dostal brzy on a začalo nostalgické vzpomínání, uvažování a plánování, tak jak už to u konce jedné etapy bývá. Sice to bylo příjemné a v podstatě to celé končí dobře, ale zábavnost je ta tam. Seriál skončil a poslední díl přispěl k takovému tomu přívětivému konci, kdy všechno zlé je zapomenuto a to dobré zůstane zachováno.(28.3.2018)

Dabing Street měl nadupanej rozjezd- Archova zakamuflovaná smrt ve studiu, Bartoškův smuteční projev, Krobotovy běsy, sebeironické epizodní výstupy Preisse a Cibulkové a od určité chvíle, od určitého dílu už nic podobného nenabízel. Vytratila se z toho nadsázka a měnilo se to v drama. Přiznám se, že mě osobně tento vývoj zklamal. Na něco mě nalákali a nakonec mi servírovali něco úplně jinýho. To je první zásadní výhrada- ta změna kurzu. Druhá moje výhrada úzce souvisí s tou první. Dobře, Petr Zelenka de facto zcela opustil komediální žánr, celé to nechal zvážnět, problémy osazenstva studia ZERO ale působily tak ploše a triviálně, že ve mně coby v divákovi nevyvolávaly žádnou účast. Nebylo se čemu smát a nebylo v co doufat. Nebylo prakticky nic. Jen solidní míra jistoty, že to dá sympaťák Neužil dohromady se sympaťačkou Voříškovou. Kvůli tomu jsem u toho ale nemusel sedět pět hodin. Uvítal bych zásadnější dějové zvraty. A teď nemyslím Mišičkovy zvratky. Ty jsou na seriál málo, není to nic, co už by většina z nás dávno neznala. Když to zjednoduším- vážně nic moc. Škoda, mělo to potenciál.(26.3.2018)