Poslední dabing (E12) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Čekali jste, že budu nasranej?" Tak to se od režiséra Jandy snad ani nedalo očekávat. Jenže jeho čas byl příliš krátký a jeho zrychlená závěť zase dabovaná tak zdlouhavě, že mě to nedokázalo pořádně pobavit. Jenže nic dalšího ani nestálo za zmínku, takže jsem rád, že studio Zero končí a jeho případné přestěhování již rozhodně sledovat nebudu.(6.4.2018)

 • GeusX
  **

  Snad jediný částečně vtipný moment se závětí (která však byla přes čáru dlouhá). Jinak mi bylo smutno, že z komedie to dospělo k dramatickému konci a humor odešel do věčných lovišt. Zklamání z přerodu seriálu. Kvalitní herci, kvalitně natočeno, vysoké ambice, ale všechno spláchnuto a komediálně trestně nevyužito.(8.4.2018)

 • otík
  ***

  Když jsem uviděl Krobota, těšil jsem se na závěrečnou pecku. Bohužel pecku dostal brzy on a začalo nostalgické vzpomínání, uvažování a plánování, tak jak už to u konce jedné etapy bývá. Sice to bylo příjemné a v podstatě to celé končí dobře, ale zábavnost je ta tam. Seriál skončil a poslední díl přispěl k takovému tomu přívětivému konci, kdy všechno zlé je zapomenuto a to dobré zůstane zachováno.(28.3.2018)

 • rakovnik
  ***

  Žádná bomba na konec, ani jsem ji nečekal. Byť na psychofarmakách, jediná Klára Melíšková se chovala rozumně. Ostatní jsou buď nevýrazní, či nevtipní. Jediný světlý moment byl překlad závěti. Bartošku z prvního dílu autoři již nepřekonali. Budu se opakovat, ale "Případy 1. oddělení", jež vysílala televize před touto "komedií", jsou rozhodně vtipnější.(26.3.2018)

 • jarousch666
  **

  Tož já nevím. Bartoška na pohřbu...už dlouho se mi nestalo že bych se smíchy rozkašlal. Stejně tak sociopatický p. Krobot a vidle v autě. Ostatní díly nahoru, dolů, nahoru, dolů, dolů a dolů. Seriál byl uvedený jako komedie takže jsem komedii čekal ale bohužel. A u posledního dílu jsem očekával nějakou bombu ale místo toho přišly závěrečné titulky.(27.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace