Poslední dabing (E12) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

 • jarousch666
  **

  Tož já nevím. Bartoška na pohřbu...už dlouho se mi nestalo že bych se smíchy rozkašlal. Stejně tak sociopatický p. Krobot a vidle v autě. Ostatní díly nahoru, dolů, nahoru, dolů, dolů a dolů. Seriál byl uvedený jako komedie takže jsem komedii čekal ale bohužel. A u posledního dílu jsem očekával nějakou bombu ale místo toho přišly závěrečné titulky.(27.3.2018)

 • rakovnik
  ***

  Žádná bomba na konec, ani jsem ji nečekal. Byť na psychofarmakách, jediná Klára Melíšková se chovala rozumně. Ostatní jsou buď nevýrazní, či nevtipní. Jediný světlý moment byl překlad závěti. Bartošku z prvního dílu autoři již nepřekonali. Budu se opakovat, ale "Případy 1. oddělení", jež vysílala televize před touto "komedií", jsou rozhodně vtipnější.(26.3.2018)

 • GeusX
  **

  Snad jediný částečně vtipný moment se závětí (která však byla přes čáru dlouhá). Jinak mi bylo smutno, že z komedie to dospělo k dramatickému konci a humor odešel do věčných lovišt. Zklamání z přerodu seriálu. Kvalitní herci, kvalitně natočeno, vysoké ambice, ale všechno spláchnuto a komediálně trestně nevyužito.(8.4.2018)

 • otík
  ***

  Když jsem uviděl Krobota, těšil jsem se na závěrečnou pecku. Bohužel pecku dostal brzy on a začalo nostalgické vzpomínání, uvažování a plánování, tak jak už to u konce jedné etapy bývá. Sice to bylo příjemné a v podstatě to celé končí dobře, ale zábavnost je ta tam. Seriál skončil a poslední díl přispěl k takovému tomu přívětivému konci, kdy všechno zlé je zapomenuto a to dobré zůstane zachováno.(28.3.2018)

 • klukluka
  ***

  Dabing Street měl nadupanej rozjezd- Archova zakamuflovaná smrt ve studiu, Bartoškův smuteční projev, Krobotovy běsy, sebeironické epizodní výstupy Preisse a Cibulkové a od určité chvíle, od určitého dílu už nic podobného nenabízel. Vytratila se z toho nadsázka a měnilo se to v drama. Přiznám se, že mě osobně tento vývoj zklamal. Na něco mě nalákali a nakonec mi servírovali něco úplně jinýho. To je první zásadní výhrada- ta změna kurzu. Druhá moje výhrada úzce souvisí s tou první. Dobře, Petr Zelenka de facto zcela opustil komediální žánr, celé to nechal zvážnět, problémy osazenstva studia ZERO ale působily tak ploše a triviálně, že ve mně coby v divákovi nevyvolávaly žádnou účast. Nebylo se čemu smát a nebylo v co doufat. Nebylo prakticky nic. Jen solidní míra jistoty, že to dá sympaťák Neužil dohromady se sympaťačkou Voříškovou. Kvůli tomu jsem u toho ale nemusel sedět pět hodin. Uvítal bych zásadnější dějové zvraty. A teď nemyslím Mišičkovy zvratky. Ty jsou na seriál málo, není to nic, co už by většina z nás dávno neznala. Když to zjednoduším- vážně nic moc. Škoda, mělo to potenciál.(26.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace