Poslední dabing (E12) (epizoda)

Komedie

Česko, 2018, 30 min

Když jsem uviděl Krobota, těšil jsem se na závěrečnou pecku. Bohužel pecku dostal brzy on a začalo nostalgické vzpomínání, uvažování a plánování, tak jak už to u konce jedné etapy bývá. Sice to bylo příjemné a v podstatě to celé končí dobře, ale zábavnost je ta tam. Seriál skončil a poslední díl přispěl k takovému tomu přívětivému konci, kdy všechno zlé je zapomenuto a to dobré zůstane zachováno.(28.3.2018)

• GeusX

Snad jediný částečně vtipný moment se závětí (která však byla přes čáru dlouhá). Jinak mi bylo smutno, že z komedie to dospělo k dramatickému konci a humor odešel do věčných lovišt. Zklamání z přerodu seriálu. Kvalitní herci, kvalitně natočeno, vysoké ambice, ale všechno spláchnuto a komediálně trestně nevyužito.(8.4.2018)

Žádná bomba na konec, ani jsem ji nečekal. Byť na psychofarmakách, jediná Klára Melíšková se chovala rozumně. Ostatní jsou buď nevýrazní, či nevtipní. Jediný světlý moment byl překlad závěti. Bartošku z prvního dílu autoři již nepřekonali. Budu se opakovat, ale "Případy 1. oddělení", jež vysílala televize před touto "komedií", jsou rozhodně vtipnější.(26.3.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Čekali jste, že budu nasranej?" Tak to se od režiséra Jandy snad ani nedalo očekávat. Jenže jeho čas byl příliš krátký a jeho zrychlená závěť zase dabovaná tak zdlouhavě, že mě to nedokázalo pořádně pobavit. Jenže nic dalšího ani nestálo za zmínku, takže jsem rád, že studio Zero končí a jeho případné přestěhování již rozhodně sledovat nebudu.(6.4.2018)

Kdyby mě seriál nebavil natolik, abych šel ruku v ruce se zdejším průměrným hodnocením, tak bych asi nezhlédl všech 12 dílů během pouhých čtyř dnů. Konec možná přišel trochu uspěchaně, přesto s ním nemám ani v jediné rovině problém a záměrný hudební podtext v leckom mohl vyvolat i lítost, že tahle bláznivina nadobro skončila.(9.1.2020)

• - Epizoda se natáčela v těchto lokalitách: Praha-Vysočany, Praha-Dejvice, Praha-Radlice, Praha-Holešovice a Praha-Nové Město. (fanda124)