Scorched Earth

Scorched Earth

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2018, 96 min

• Lacike

Barb Wire 2 vo westernovom style. Proste infantilne postapo s nejakou nehereckou, ktora snad niekomu môze pripadat aspon pekna. Mne nie. Nielen Gina ale aj ostatni pôsobia jak ochotnici bez stipky talentu a dialogy mi cely cas trhali usi. Prekladatel pri nich musel trpiet jak zviera. Bozuzial su neznesitelne nielen dialogy ale aj tych par prestreliek, ktore postradaju akukolvek taktitu a styl. Proste len tak po sebe strielaju bez ladu a skladu a aj strelba z gulometu vyzera jak take neskodne prskanie hrackarskej zbrane. Dufal som, ze film bude mat aspon temnu westernovu atmosferu, ale ani ta sa nedostavila. Je to len sterilna nuda s imbecilnymi dialogmi vhodna len pre otrlych trashomilov. 2/10.(29.4.2018)

• Morholt

Nízkorozpočtový postapo western, kde si Gina Carano střihla lovkyni psanců, která jde po padouchovi teorizujícím okolí. A samozřejmě kromě vidiny odměny je to i trochu osobní. Jestliže jsem si třeba u In the Blood říkal, že Gina na tom není herecky tak úplně mizerně, tak tady rozhodně nepotvrdila. To by se dalo přehlédnout, pokud by rozjela nějaké ty svoje zápasnické akcičky, ale ani toho se tady člověk moc nedočká. Sem tam nějaká střelba a trochu krve muselo stačit. Jenže nestačilo. Není to sice úplná hrůza, ale i tak to nestačí ani na průměr. 40%(29.3.2018)

Gina Carano je prostě moje oblíbenkyně, a tak mi ani nějak nevadí, že film není vyloženě geniální, protože ona zde má dost prostoru. Jen je škoda, že její role nemá více akčních okamžiků, většinou se objede s použitím zbraní, což v jejím případě jen značí nevyužitý potenciál. Zajímavá variace na western.(31.3.2018)

• bourec

Dvě vodřený hvězdy za postapo western,kde nejsou ani emoce,ani děj nabitej událostma,ani víc akce.A Gina.Vypadá jako by tam hrála její roli Zlata Adamovská.Trapas.30%.(5.5.2018)

• majo0007

Gina Carano je asi taká herečka, ako ja kozmonaut (nelietam každý víkend z Bajkonuru)! A to mal pritom Howitt doteraz celkom kukateľné filmy... Predpokladám, že platí hypotéku a decká do školy, ináč by sa na to vysral. Zabijácke dialógy! Doc, ktorého hrá Hannah, to zhrnul fajnovo: It's not funny.(3.3.2018)

• Marze

Postapokaliptický béčkový mdlý film bez chuti o environmentálné toxické budoucnosti.(10.5.2018)

• Cinematrix

Je to taková westernovo-ekologická agitka o lidech, kteří tak dlouho kašlali na emise, až nemohli dejchat. Banda dvanácti krutohustých respirátorů dusí blízké okolí a verbuje levnou pracovní sílu do dolu na stříbro, z kterého vyráběj stříbrný prášek na čištění vzduchových filtrů. To se pochopitelně nelíbí lovkyni lidí se srdcem, Gině Carano. Navíc vedoucí těch krutohušťáků jí kdysi zabil sestru, což už vůbec neměl dělat. Film se téměř bez akce táhne jako kyslíková bomba k záverečné přestřelce... no, a to je asi tak všechno. Dvě hvězdičky dávám za poměrně dusivou atmosféru postapokalyptické budoucnosti.(2.4.2018)

Apokalyptický western, který nenabízí nic přesvědčivého a nic nového. Tento snímek mě dost připomínal Fist of the North Star s Gary Danielsem. Dovedl bych si Ginu představit v mnohem lepší roli, tenhle příběh nemá patřičnou sílu a je to zbytečně uspěchaný až nudící.(12.5.2018)

• Mamlas

Totální amatérská blbá tupá sračka s otřesnými hereckými výkony, kravským dějem a plně idiotskými dialogy. Celé jsem to přeskákal, dívat se na to nedalo ani s největším sebezapřením.(7.4.2018)