Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže. (Falcon)

darthhokro

Sándokááán, Sáándokááán....spravil bojler držce a nezůstal sááám..... :D Docela povedená oddychovka, nic genitálního, ale při té hrůze co se unás poslední dobou točí, je tohle oskarovej snímek. Tož ty tři si to zaslouží. ()

Romanstekl

Komedie, jako vážně? Komedii si představuju vážně jinak... Kohák je jak stvožený pro komickou roli, obávám se,že jeho potenciál zde nebyl vytěžen ani trochu, velká škoda... Shlédnutí filmu nedoporučuji, je to o ničem a s komedií to nemá nic společného, postrádá to děj... ()

ANTYCHRYST

Jako Kladenak.. :) Tuchlovice moc dobře znám....Pohodovka.. plná lidského, jednoduchého i těžkého, obyčejného, vesnického života.. chlapi se ožerou ..:) disco v kulturaku..fotbal,... tvl ti říkám ten dneska zasune... :) vtipné i smutné zároveň.. 60% na pohodu film. ()

kosoj

Čekal jsem další nános patosu, moralizování, skřeků ... ne, tohle se T. Vorlovi povedlo. A titulní píseň Davida Hlaváče je skvělá. ()

Mahowny

V jednoduchosti je síla. Taková pohádka pro dospělé s příjemným pocitem smutku na konci. Jinak Vorel na csfd standardně podhodnocenej. ()

Amonasr

Film začíná jako typicky současný český pokus o komedii, co je jako obvykle vcelku o ničem, postupně se však z plytké zábavy stává spíš dramatem, snad i o něco méně plytkým. Určitým momentům se občas lze zasmát, tak jako se lze zasmát i jakýmkoliv jiným otřepaným vtipům třeba v hospodě, ale na umění, byť jen to současné české filmové s nízce nastavenou laťkou, je to i tak málo. Dokoukat se to dá, osudy poměrně povrchně a zjednodušeně ztvárněných postaviček, většinou outsiderů, by mohly být inspirované reálným životem, jsou ale podány pouze zkratkovitě a bez propracovanější psychologizace. Poněkud upachtěný film, který nezanechá stopu delší než jen pár minut po shlédnutí. ()

topi80

Tomáš Vorel mi hodnocení svého filmu moc neusnadňuje, neboť to obsazení vypadá, jako by se snažil o best of toho nejnesympatičtějšího, co katalog českých herců nabízí. Ale nutno spravedlivě říci, že to všichni nějak zvládli, škobrtalo to jen u Holubové, která si o maminkovských výkonech Zázvorkové nebo Myslíkové může nechat jenom zdát. A třeba Budař byl výborný. Horší už je, že film nemá žádný scénář a jeho ústřední motiv trpí nejen až přílišným vyklouznutím z realistických hranic. Co naopak oceňuji, je to, že vesnice je opravdu oprýskaná a je tam trošku bordel (jaký to rozdíl od Zdeňka Trošky, který se ke škodě svých filmů posunul od hoštického posraného dvorku k pohádkově malebným Babovřeskám). A diskoška byla opravdu monstróní. Mám-li být ale spravedlivý, tak se těžko mohu přehoupnout přes dvě hvězdičky. Mohl bych protekčně něco přihodit na natáčení v našem okrese. Pokud chcete vidět poklidný vesnický film, otevřít si lahváče a nic neřešit, určitě neuděláte zhlédnutím tohoto filmu chybu. Ale přidanou hodnotu (poetika, romantika, vtip, nezapomenutelné scény) tady budete hledat marně. Přesto jsem rád, že takové filmy vznikají a těším se, až Tomáše Vorel zase s něčím přijde. ()

odvedle odpad!

Zasmial som sa celkom... nula krat, nula, ani raz. Ten zaner v popise, ze vraj teda komedia, by sa mal upravit. Par navrhov by som mal, ale nechcem byt neslusny. ()

XZvire

Připadá mi, že je v poslední době přeKohákováno, ale do role Instalatéra z Tuchlovic se výborně hodil. Eva Holubová v roli maminky byla výborná. Snímek dokázal docela věrně odrazit vesnický život. Myslím, že by si film zasloužil o trochu vyšší hodnocení. ()

Pitryx

Jasně, chápu, mělo to být takové to pohlazení po dušičce. A trošku i bylo. Bohužel sem tam to kazily některé scény. Nevím proč, ale postava Luboše mi vůbec k srdci nepřirostla. Nebyla zahrána ani dobře, ani přesvědčivě. Nebo se prostě mýlím, a je to o něčem zcela jiném. Přesto musím uznat, že jsem se místy bavil a občas hlasitě zasmál. Určitě se podívám někdy příště a možná změním názor. Zatím je to pro mne bohužel jen průměrný film bez vyšších ambicí. ()

bohhous22 odpad!

Vorluv feeling je mi čím dál vzdálenější. Ale on sám žije takovým prostým životem a na samotě s celou rodinou v jednom domě...Je to obvyklý standardně normální chlapík, ale z té krásy průměrnosti člověka uz vyzdimal maximum. ()

Murysek

Musím dát alespoň jednu hvězdu, protože touha po zjištění, jestli se konečně něco stane mě donutila koukat se na tento divný paskvil až do konce. Po dokoukání jsem ovšem cítil jak hloupnu, týden jsem sledoval jen dokumenty, různá školení a odborná videa, abych ten pokles vyrovnal. ()

Stejšn

Já nevím. Tak nějak to uplynulo, moc se tam toho nedělo. Není to špatný film, ale na komedii je tam málo vtipu (je to spíš jen úsměvné) a má to i dramatické okamžiky, Nevím jestli bych se na to podíval podruhé. ()

Romeroo

Občas jsem se zasmál. Přesněji řečeno třikrát. Naprosto zbytečný film. " Klasická" česká nahořklá komedie, která má ambici upadnout co nejdříve v zapomnění. Za kozy co nemáme pane, dávám jednu Čtvrtníčkovou hvězdičku. ()