Zábavná komedie o obyčejné maloměstské rodině, jako je každá druhá. Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají vám či vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození" s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Anna zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy. (APK Cinema Service)

ZHODNOTITEL odpad!

Tohle bylo ještě horší než jsem čekal. To, když si člověk uvědomí, že i děti na střední škole umí natočit lepší filmovou etudu než film, který proklouzne kinem... ()

Víteček odpad!

Nejlépe hodnotím vkusně zakomponované, téměř neznatelné reklamní vložky. Kdybych nebyl upozorněn, téměř bych si jich nevšiml. Obzvlášť ona klinika je téměř nepostřehnutelná. Dále kvituji například práci kamery a herecký výkon samotné paní režisérky. ()

Alden_Larson

Není to nejhorší film, který jsem kdy viděl, není to ani nejhorší film Evy Toulové, dokonce bych řekl, že to je její nejlepší film, i když ve stejném slova smyslu, jako kdybych si měl vybrat, jetsli radši sním hnůj, prošlé mléko, nebo něčí exkrement, je to nejlešpí možnost ze tří příšerných. Nejhorší na totmo filmu je, že je o ničem, postavy nejsou ničím zajímavé, jejich konflikty jsou nesmyslné a děj je obecně děsně neoriginální. Prezentace je, jako v ostatních filmech Evy Toulové, hrozně ošklivá, v totmo filmu je extra ošklivá, protože film vypadá jako by byl natočený na Nokii 3310. Nejhůř ze všeho je na tom zvuk. Pro kontext: já běžně sleduji filmy na počítači se sluchátky. Když jsem si pustil tento film, tak jsem si všiml, že většina zvuku hrála jen z pravého sluchátka. Přiznám se, že jsem film stáhl z Ulož.to, takže jsem usoudil, že to bude jen vada souboru. Postupem filmu jsem si ale všiml, že některé zvuky šly z obou sluchátek a jiné jen z pravého, byl v tom jakýsi vzor. Proto jsem si film stáhl znovu ze dvou odlišných odkazů a oba dva měli stejné zvukové problémy. To znamená, že problém nebyl na mojí straně, ale na straně zvukaře, který nejpíš zapomněl dokončit soudmixing. Zvuk je tím pádem úplně v troskách. Jediný aspekt filmu, který se mi jakžtakž líbil, byly herecké výkony, některé byly vyloženě dobré. Jinak o tomto filmu nic hezkého říct nedokážu. Upřímně si myslím, že je zázrak, že ještě někdo nechá Evu Toulovou režírovat, buď má neuvřitelné štěstí, nebo kontakty v dobrých místech, jinak si její kariéru vysvětlit nedokážu. 1/10 ()

fafejt001

A jééé je . To byla zábavnáááááá komédie ??? Ahaaaaaaaaa . Jako sonda ze života mnohých zhnilých pubošů , by to snad šlo . Rodiče jsou ,, kasičky ,, pořád nuda , žádné cíle , přepadnem někoho a budou love , jako prachy ...atd . JO a ta přiblblááá selfie , to je úplnáááááá pakárna . Jednu dávám za jinou figuru Morávkové a za Kulovanou , kterou vůbec filmaři neberou v potaz . ()

kpt.Johanson

Až do momentu samotného přepadení by se dalo říct, že se jedná o hořkosladké ohlédnutí muže trpícího krizí středního věku. Už chvíli před tím odjíždíme v liniích členů rodiny, jako kdybychom snad měli nutnost řešit je všechny. A zřejmě se tak snažíli říct, že každý věka každý člověk zrovna něco řeší a otázkou je, jak se k tomu pak postaví... Paradoxem taktedy zbývá postava manželky, která spíš tak mimoděk vpluje do situace, ve které neví co dál, aniž bychom o té postavě vůbec něco podstatného věděli, narozdíl od ostatních členů rodiny... Všichni v závěru samozřejmě dojdkou ke š´tastnému konci. Uvědomí si své chyby, a tak nějak vykročí pravou nohou vpřed vstříc lepším zítřkům, aniž by ale vlastně cokoliv pro to udělali. Kýčovité jsou tu především všechny svcény, onoho sebeuvědomění. A nejen kýčovité, ale i hloupě a neuměle zahrané. Ať už je to scéná dcery na schodech (Pravda sekundantův výkon by se dal srovnat s amatérským filmem), i zářné uvědomění si syna, kterak mu život zlepší brigáda v burgrárně, která má noční okénko.. Skoro jako kdyby syn revizora nepotřeboval mít větší ambice, než je dělat burgery pro pozdní opilce a doma kritizovat nedovařené volské oko... Rebvelující syn je tak místy příliš dospělý, místy příliš pitomý a místy příliš nevěrohodný.. Stejně jako celý film. A vlastně stejně jako všechny v něm uvedené postavy. A selhává i zvukař.. Při telefonní scéně, kdy má být slyšet kamarádka, nemáme ani postmix, těžko říct, zda by to měl být záměr. Při scéně s tombolou, pak z tiché místnosti skáčeme do překřičené a neutlumené scény... A pokud se dočítám dole, že se film musel dofinancovat, tak je to na té druhé polovině a hlavně ke konci znát až příliš.Jako bychom z prvotních záběrů a velkých ambicí, sklouzávali čím dál tím víc do amatérského filmu, nezkušených teenagerů. Ovšem dlužno podotknout, že herecký výkon paní Morávkové nezakolísal ani jednou, a přestože její postava je tam tak trochu navíc, je ze všech nejvěrohodnější, a nakonec i bezeslova uvěřitelná. A narozdíl od ostatních, si její dilema člověk nemusí vyslechnout, ale jednoduše se do něj prokouká. V celkovém důsledku se vůbec nejedná o špatný námět. Jen by potřeboval krapet dotáhnout, postavy polidštit, lépe rozebrat, humor dovést do stádia funkční pointy. Bitch posadit víc bitch. Grázla víc do grázla.. Krizi víc do krize. A mohl z toho být opravdu výborný film pro velkou řádku právě dovršujících třicátníků, řešících obdobné dilema... A to v intenci, která je celkem ojedinělá, neotřelá a funkční a bez zbytečných klišé... Nu, žádný učený z nebe nespadl. Další a zase o to víc zkuešenější tvorba stejného teamu by mě celkem zajímala. Protože na prvotinu by to rozhodně nebylo zlé. Ačkoli jako televizní film to mohlo fungovat určitě lépe, než se prokousávat krkolomě na kinoplátno. ()

Slepejsek odpad!

Film převyprávíte 3 větami a tím je veškerá zábavnost vyčerpána. Zbytek do 99 minut je už jen úmorná monotónní šeď, autorská prázdnota, filmařské zoufalství a marné pokusy o herectví (Batěk)... ()

sitmin

Pokud se díváte na film s představou, že jeho autorem je osmileté dítě, je to poměrně dobré.. To samé dítko to i napsalo, točilo, stříhalo a zvučilo.. To si musíte vsugerovat, jinak nemáte šanci na zábavu. Protože to, co nám Eva Toulová naservírovala po nejhloupějším a nejnaivnějším filmu, jaký jsem kdy viděl, s názvem Šťastná, je snímek, který nejen, že nedává smysl, nemá pointu a herecky je to na oprátku, ale hlavně se tváří jako komedie, aniž by poskytl byť špetku humoru nebo nadsázky. Tři dějové linie, jedna stupidnější než druhá. Motivace postav vytažená z mysli tak choré a jednoduché, že mám strach, zda se Eva umí sama najíst a vykadit. Kamera.. To netočili na kameru, že ne? Dialogy jsou tak hloupé a banální, že pochybuji, jestli kdy slečna Toulová vedla s někým konverzaci. Na druhou stranu mě tento film naplnil nadějí... Zjevně totiž v naší zemi nechají natočit film úplně kohokoliv, takže asi zajdu za Magnusem a zkusim to tak. Takže kontrola jízdenek, připravte si platné jízdenky, hovádka! ()

Benigni odpad!

Myslím si, že by mělo ministerstvo kultury vytvořit cenzuru, jaký film kvalitou naplňuje profesionální distribuční film a jaký film je amatérský. V případě, že by tvůrci tento film označili jako amatérský, a takový opravdu je, mohli by ho v nekomerční sféře pouštět na nezávislých festivalech, kde by třeba mohl alespoň trochu uspět, a nedělal by ostudu hercům typu Morávková a Batěk. Pokud je režisérka držitelkou nějakého filmového vzdělání, o čemž pochybuji, měl by jí být titul odebrán. To je jen názor obyčejného diváka, který jen dobře slyší a vidí a snad trochu objektivně myslí. Nedivila bych se, kdyby Eva Toulová spáchala sebevraždu. I když je film jaký je, bylo by mi to líto, ale chápu, co tvůrci a herci asi teď prožívají. Taková ostuda, snad ten film v distribuci někdo zastaví a doufám, že se to nedostane někam do zahraničí. Kdyby byl film označen alespoň jako studenský, dalo by se na něj nahlížet milosrdněji. ()

ciapok

evidentne nižšia trieda, ale ten odkaz, ktorý režisérka chcela poslať som dostal. Ako kino film si to neviem predstaviť, skôr ako krátkometrážnu študentskú prácu, či Bakalársku epizódku, no pre mňa to odpad určite nie je. Zaujímavé, že surová realistika je bohovsky in, ale pokiaľ nemá svoju uhladenú formu (tu je ten paradox), tak to ide do odpadu. A toto je teda poriadne "raw" :) ()

farinelli77

Člověk až žasne, co lze natočit. Kdyby těm představitelům aspoň bylo rozumět. Zvuk naprosto strašný, a to se dokončoval na Kavčích horách! ()

Tomgunses odpad!

Od jednoho známého jsem před časem zaslechl, že viděl nejhorší film všech dob, JSMR. Když se mě dnes tato možnost naskytla, řekl jsem si, to musíš zkusit, třeba kecal, třeba to nebude tak hrozný. A ejhle, bylo. Takže i já posílám dál, pokud chcete ochutnat, co znamená opravdové filmové peklo, tak zde máte jedinečnou možnost. To jsem ještě nezažil, aby se mi chtělo permanentně u filmu zvracet. Zde nejdou vyjmenovávat jednotlivosti, co je na filmu špatně, tady je to ve všech ohledech minus 5* Jo a nejhorší na celém dílku je, že to není ani komedie ni pohádka, je myšleno vážně. ()

Fantastic odpad!

Po Dokonalým polibku jsem myslela, že na nic horšího dlouho nenarazím. A vida, nic není nemožné. Nuda, děs, katastrofa. To už můžeme točit filmy my všichni. A určitě by se našlo plno lidí, kteří by to zvládli líp, než tahle studovaná paní režisérka. ()

Egl odpad!

Nejhorší český film všech dob, poprvé, co jsem u filmu přeskakoval scény, vidět tohle v kině, tak chci vrátit peníze. 0/10 ()