Zábavná komedie o obyčejné maloměstské rodině, jako je každá druhá. Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají vám či vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození" s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Anna zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy. (APK Cinema Service)

SeanLSD odpad!

Hovno revízori, diváci sa takto moria! Ako sa taká amatérčina vôbec dostala do kín? Aj Pražský Dopravný podnik, ktorý to musel sponzorovať, aby presvedčil ľudí, nech netrápia tých chudákov revízorov jazdením načierno, sa napokon musel dištancovať. Nefunguje tu totiž nič okrem hudby,.15 minút je zábava sledovať, jak naozaj zlé to je, potom už len trápenie. ()

Master19

No!? Nemá talent... Člověk si ale uvědomí, jak dobré jsou proti tomuto špatné filmy řekněme "mainstreamu". Kvalita zvuku je mizerná, ale to se dá u těchto počinů očekávat, takže mnohem víc mi vadila ta impotence ve způsobu vedení děje. Motivace postav ke stupidnímu chování absentuje i v renomovanějších snímcích, ale tady divák mnohdy marně hledá motivaci i k chování "rozumnému" a vede k nekonečné sérii WTF momentů. Za všechny jeden, který mě trápí doteď: Proč si synek opéká slaninu na žehličce? Jen proto, aby se pak mohla Dana Morávková divit, že je na košili mastný flek? Mno... A ještě jeden detail, který mi vadil: Když se mobilní telefon během hovoru přiloží k uchu, display zhasne, to by mohla režisérka vědět. Nebo ji to mohl někdo říct... Kladem a hvězdičkou je tu pouze Ladislav Ondřej, který mě bavil. ()

Lukyn007 odpad!

Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho může v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení... ()

klukluka odpad!

Spolehlivě ten nejstrašnější “film” (???), jaký jsem kdy v životě viděl. Hanba režisérce, ale taky Daně Morávkové a všem těm psychopatům, co se nechali napsat do titulků jako kameramani, zvukaři, střihači nebo lokační. Hanba FAMU! Tohle je opravdu k zblití! ()

mira007

Chtěl jsem vidět český nejhůře hodnocený film posledních let a můžu konstatovat, že tenhle film o revizorovi a jeho rodině není tak špatný jak napovídá hodnocení na CSFD . Kamera, zvuk i dialogy, jsou hodně slabé, ale u takhle technicky slabých filmů věřím v pionýrské nadšení tvůrců pro vytvoření svého díla. První polovina je opravdu tragická, ale druhá už něco má ... třeba Danu Morávkovou na diskotéce. Baťka s Kulovanou v posteli, Ondřeje jako loupežníka, Tomešová s maskou na spaní s nápisem Bitch is sleeping.a celou dobu to provází taneční muzika. ()

Tigran odpad!

No to je dizástr. Absolutně amatérské diletantské peklo. Obraz kvalitativně nestojí za nic, o nějakém rámování nemůže být řeč, zvuk otřesný a postavy jsou všechny nesympatické a s prominutím na facku. Co mě opravdu pobavilo, byly mizející a objevující se vousy herce Ladislava Ondřeje. Pokud bych měl něco napsat o scénáři, tak snad jedině to, že mám podezření, že paní Toulová posnídala něco velmi zkaženého a onen scénář napsala v křeči, když to šlo ven. Doporučuji všem milovníkům odpadových filmů. ()

Bozvav

Tak nějak nechápu zdejší hodnocení "odborná poroto"?! Jistě filmařské chyby tam beze sporu určitě jsou, pro laika rozpoznatelný střih, poněkud zmatené střídání dne a noci. Jako by amatérská kamera (ta mi kupodivu nevadila, dodávala příběhu na realističnosti). Nicméně příběh byl velmi dobrý, musí se v něm poznat hromada běžných rodin. Uvadající manželství, nevděčné a drzé děti, se kterými pořád ještě cloumá puberta. Pocit, že už nic lepšího nejspíše nepřijde.... Žádné velké babrání v pocitech, spíše jen tak v náznacích. Rozhodnutí, která hlavní protagonisté udělají, nemají žádné dalekosáhlé následky, jen prostě něco udělat museli, jinak by se zbláznili. Za mne docela fajn počin, který je ze života a na nic víc sito nehraje. Dana Morávková skvělá. Schválně nadhodnocuji o hvězdu výš a dávám tři a půl. ()

Olík

To je vám paní herečka ta Dana Morávková. Divím se, že po ní ještě neskočil Hollywood. Mít v portfoliu za posledních deset let marné pokusy Evy Toulové, Teambuilding (5% zde na ČSFD), dva Kameňáky, nebo pokojíčkový slasher Poslední výkřik (11% zda na ČSFD)….do toho samozřejmě nějaký Barrandov nebo nekonečný seriál…..to prostě jako umělec chceš. A hlavní revizor Petr Batěk? Tak je zřejmě rád, že si do svého curriculum vitæ může vůbec nějaký celovečerní snímek zapsat. Ale k věci. V prvé řadě máte pocit (nevím, kde jste k němu přišli), že vám bylo dáno uměleckou múzou. Sednete před televizi a během jednoho dílu Ulice sesmolíte něco, co po přimhouření obou očí můžete nazvat scénář. Pak už si jen od strejdy půjčíte kameru, kterou natáčí dovolené v Chorvatsku, pár druhořadým hercům z Ordinace, slíbíte švédské stoly a dalším profesím s nulovou zkušeností, že budu mít svůj profil na ČSFD…….a je to, jste filmař a točíte filmy. ()

Ozzy2 odpad!

To měla být komedie?To není chyba v popisku?Mohl by mi někdo napsat jedinou vtipnou scénu?Já celou dobu myslel, že se dívám na rodinné melodrama o těžkém životě retardovaných spoluobčanů.... ()

rublik05 odpad!

To čo toto bolo do p*či? Jak může vůbec někoho napadnout tohle zrealizovat a už vůbec nechápu lidi, co po přečtení scénáře přistoupili na tohle filmařské porno a harakiri. Česká kinematografie našla své nové dno. Totálně zazděný scénář, kameramana bych dal pověsit za koule do průvanu. O hereckých výkonech netřeba se vůbec zmiňovat, byly nulové. Co jsme komu udělali, že se po těch desítkách let filmového průmyslu musejí točit takové hovna. Na tohle v této zemi peníze jsou. 0/10. ()

cdome.82 odpad!

Viděno jen na YT, ale doufám, že ještě někdy budu mít šanci toto dílo vidět i v kině, rád bych si to vychutnal v Dolby Atmos. ()

pushover odpad!

Velká ostuda APK Cinema Service, že něco takového vůbec pustili do kin! Dobrý kino distributor by si měl hlídat pověst... ()

topi80

Nejprve klady. Musím uznat, že jsem byl skutečně celou dobu zvědavý, co se z toho nakonec vyklube, takže jsem ani na chvíli neuvažoval, že bych film vypnul. A to se u českých filmů moc často nestává. Možná k tomu přispěl (zřejmě neúmyslný) mix žánrů, který obsahoval vtipné přehrávané sitcomové skeče, rodinné psycho, dadaismus, artový umělecký film, studentský undergroundový film či bakalářskou povídku. Ke kladům počítám též ústřední píseň přímo od představitele hlavní role Petra Baťka. Zatímco on a Dana Morávková se snažili o herectví, tak ochotnické ztvárnění dalších rolí (zejména bratra hlavního hrdiny) muselo probíhat nějak takto: "Hele, Franto, nechceš si zahrát ve filmu? Tak za minutu ať si na place." Ze záporů bych mohl jmenovat vše, co zde psali jiní (ale když už jsem přijal ten mix žánrů, tak onen amatérismus, roztřesená kamera a ochotnictví k tomu tak nějak patří), já bych si chtěl postěžovat zejména na zvuk. Poselství film žádné nevydal, sledovali jsme útrpně trpícího hlavního hrdinu, který bude dozajista stejně útrpně trpící i do konce života. Ale jak jsem psal, film jsem se zájmem dokoukal, všech 100 chyb na 100minutové stopáži odůvodnil oním artovým mixem, dám tedy protekční dvě hvězdičky. ()

ostravak30

Stačí si přečíst zajímavosti a ze všech tří je vcelku jasné, proč má snímek zde tak nízké hodnocení. Absurdní je už od počátku fakt, že syn svému otci říká "fotr" před ním samým a matka mu nic neřekne. Jistě, puberťákům se to bude líbit, leč pochybuju, že by převažovaly domácnosti, kde by něco podobného prošlo. Arogance syna je pak dovedena do krajnosti: "Ty vole, já kvůli němu nebudu žrát?" Tomu už nevěřili asi ani sami dospívající. Aaby těch absurdit nebylo málo, Dana Morávková se vyřádila na diskotéce, což byla jedna z drtivě málo věcí, které byly alespoň úsměvné. K tomu si připočtěte špatný zvuk, průměrné dialogy - vlastně podprůměrné a špatné herecké výkony. Jen již zmíněná představitelka matky a Petr Batěk hráli celkem slušně. Nebo se o to alespoň snažili. Střih mi přišel kompletně padlý na hlavu, jiné scény zase nedávaly smysl svým technickým provedením. Ladislav Ondřej jde temnou ulicí a světlo z kamery mu svítí do obličeje. Dle návzvu se dá čekat film se zajímavostmi nebo humornými epizodami z povolání revizorů, místo toho sledujeme krizy čtyřicátníka. ()

hynn3k odpad!

Tenhle „film“ má sotva něco přes hodinu a i tak se táhne jak smrad. Film v uvozovkách proto, že je to jen sbírka nesouvisejících scén, které se posouvají dál podle toho, která firma zrovna přisypala na produkci. O technické stránce se radši nebudu vypisovat. Kvalitu díla ohlašuje už úvod, kdy hlavní postava sere na hajzlu. A všechno to krásně ohodnotí Dana Morávková dál v tomhle nefilmu slovy: „To je fakt na hovno tohleto.“ (viděno v rámci Rimsy challenge) ()

Prubner

Odpad tomu nedám, protože ten si schovávám pro naprosto nekoukatelné sračky a diletantské amatérské filmy. Samozřejmě, technické zpracování Revizorů je tristní (zvuk, kamera), ale na některé (ne)herce se dá dívat (zvlášť Ladislav Ondřej a kupodivu i Tomešová), pár dialogů je slušných, občas se objeví vtip a hlavní postavy mají potenciál, který je ovšem bohužel naprosto nevyužitý, protože Toulová nedokázala vymyslet snad ani jednu komickou situaci z těch, které se nabízely. ()

tsatsiki odpad!

V tomhle filmu je všechno špatně.Technicky špatný, režie špatná, scénář špatný, herecké výkony sice nebyly tak špatné, ale kde není co hrát, tak se nikdo snažit nebude.Eva Toulová by neměla psát scénáře, píše sračky, stejně jako její první film Šťastná.To, že nemohli sehnat peníze a na Startovači je vybrali jen díky tomu, že Toulová sama skoro 30tis.přispěla, to svědčí o tom, jaká to je kravina.A to, že to nikdo nechtěl vzít do distribuce to taky nebude jen tak.Navíc, krom Cs filmu, žádná tv Šťastnou ani Revizory nevysílala.Proč asi.Jsou to kraviny, jestli Toulová je budoucí nadějí pro český film, tak potěš pán Bůh.To bude v sakra velké krizi.Nejhorší film, co jsem kdy viděl. ()