Trojitá hrozba

• Slovensko Trojitá hrozba (více)

Skupina hrdlořezů dostane zakázku zabít bohatou dědičku čínského miliardáře, která chce část svých peněz darovat na boj proti zločinu. Zdá se, že se žena smrti nevyhne. Naštěstí ale narazí na tři bývalé čínské vojáky, kteří jsou odhodlaní jí pomoct... Komando několika zabijáků napadne základnu MI6 v jihoasijské džungli poblíž města Maha Jaya. Žoldnéři vystřílejí obránce a z vězení osvobodí nebezpečného teroristu Collinse. Základnu pak následně vyhodí do vzduchu. Co, však zabijáci nevědí, je, že jejich útok přežil jeden z obránců, Jaka. Ten za několik dnů ve městě v nelegální aréně, kde se pořádají turnaje v thajském boxu, najde dva z útočníků, Payua a Long Feie. Jaka přímo v aréně vyzve k souboji Payua a při souboji mu řekne, že ho chce zabít. Komando, které napadlo základnu, nezabilo jen najaté vojáky, ale i ženu Jaky. Jaka však svůj souboj s Payuem prohraje. Zraněného Jakau vezme Payu do svého domu, kde se Jakaovi snaží vysvětlit, že Payu a ani Long Fei nechtěli na základně nikoho zabít, že sami byli podvedeni zabijáky, kteří si je jako místní stopaře najali. Payu a Long Fei věřili, že jsou na humanitární misi. V té době do města přilétá čínská dědička bohatého realitního podnikatele, Xian. Ta je rozhodnuta část svého jmění darovat na boj proti místnímu zločineckému syndikátu. Jaka z domu uteče a přivolá na Payua a Long Feie policisty. Ti oba muže zatknou a převezou je na policejní stanici. V té době jde Collins se svými zabijáky do akce... (TV Prima)

Vecko99

Kdo u tohoto filmu čekal nějaký propracovaný příběh, tak si asi spletl na co chtěl koukat a snížit kvůli tomu hodnocení není moc fér. Tento filmbby si zasloužil víc než 56%. Na druhou stranu, když do filmu dostanete "herce" jako je Iko, Tony, Jai, JeeJa, Scott či Tiger, tak bych čekal ještě víc. Jak zde už někdo komentoval, tento film by zasloužil asijského režiséra a pak by to mohl být další Raid či Ong bak. ()

Johnny.ARN

Tu neni veľmi o čom. Človek presne vie, do čoho ide, keď si toto zapne. Prvolplánový scenár, neutíchajúca akcia, flashbacky a súboje. Našťastie, Tim Man opäť spravi lskvelú prácu a bojovky sú lahôdky pre oči. Celé je to takéto poctivé Bčko, ktoré z vás rýchlo vyprchá, ale bojový svet fanúšikov roky čakal na súboj Adkins - Jaa - Uwais a dočkali sme sa. Záverečný súboj skvelý. A potešili aj ďalší bijci, takže ja ako fanúšik bojoviek som s došiel na svoje. Pre nezainteresovaného je to ale katastrofa. 4 z 5 ()

Wade

Tohle mohl být film století,ale bohužel není. Proč jsem teda dal i přesto 5* ? Já se na Triple Threat těšil od jeho oznámení a i když vím že 5 hvězd je nadhodnocení já je musím dát. To nic nemění,ale na tom že jsem se bavil a i bez mých růžových brýlích bych nedal méně než 4*. Jednoduše zábavný akční film s fajn fightama. Spravedlivé by byly buďto silné 3* nebo rovnou 4* ovšem já prostě nadhodnotím. 90% ----- 9/10 IMDb ()

Brain-D

Tolik tváří aktuálních martial arts herců, že to ani není možný, ale scénář je tak moc na hovno, že se to tu prostě nevyužije. Jediné to vše zachraňuje poslední střet, kde téměř každý ukáže svoje skills, ale to prostě nezachrání celý film.. Michael Jai White měl sice prostor v dialozích, ale ve v soubojích nic a to stejné Iko Uwais, který je aktuálně ze všech na vrcholu. K tomu ještě Iko dostává pořád na držku. Hlavní role je tu s vysokým předstihem Tony Jaa a přisuzoval bych to tu prostě mu, ale oproti jeho ranějším snímkům musím klesat s hodnocením, protože éře Ong-baku apod. se to prostě nevyrovná !!! PS: Už tu chyběl jen Donie Yen a myslím, že by to byla top 5 aktuálních filmových bíjců. ()

JohnSmith

Tohle bylo obrovské lákadlo pro fanoušky akčních filmů. Vidět tyhle borce pohromadě by byla prostě paráda. Bohužel je tak blbé a nijak zvlášť dobře natočené. Krom závěru, který mi přišel, jako by ho točil někdo jiný, protože souboje jsou fakt povedené. Škoda, trailer vypadal luxusně. ()

m.a.t.o.

„Hovoril som vám, že mám plán." – „Perfektný plán. Skoro sme skapali." Príjemne deväťdesiatkové. Jesse V. Johnson servíruje akčnú jazdu obsahujúcu prehľadné súboje, kvalitné prestrelky, zopár reálne vyzerajúcich výbuchov a to všetko s poctivými kaskadérskymi kúskami. Bolo vidieť, že chalani si na tom všetkom dali záležať, čo oceňujem. Horšie už ale je, že Triple Threat ako celok veľmi nefunguje. Proste je to niečo, ako ázijská verzia Expendables - dáme dokopy najväčšie béčkové hviezdy súčasnosti, trochu sa medzi sebou pobijú, postrieľajú. Dobre to vyzerá, dobre sa nato pozerá, ale nejakú emóciu tu hľadať ťažko. 60 % P.S.: Scottovi náramne sedia záporné úlohy, takže aj tentoraz si svoj part vychutnal, len škoda, že k jeho "bojovému využitiu" došlo až v samotnom závere. Možností sa núkalo viac. ()

sedm.1

Nejlépe obsazený akční film všech dob sice nakonec nedopadl jako nejlepší akční film všech dob, přesto za mě plná palba, upřímné nadšení a kurevský pokřik, jóóóó, takhle to mám sakra rád!!! S kritizováním zápletky mohou jít všichni tak akorát do řiti, že je tuctová, nenápaditá, a podobný bláboly jsou mimo, tady jde přece v první řadě o akci a zápletka v takovýchto filmech slouží jen jako „hejbátko“ od jedné lokace do druhé, kde se odehrávají souboje na všechny možné způsoby a že tam nefunguje dramatično, napětí, emoce, to fakt nelze vážně řešit. A navíc jen tak na okraj, zde přítomná zápletka mi zas až tak hloupá nepřišla, prostě v tomto ohledu se jedná o zábavné béčko, držící si až neuvěřitelně vražedně tempo, a minimálně jen za to by si tato podívaná zasloužila jasný palec nahoru. Ale teď už k tomu nejhlavnějšímu a nejzásadnějšímu, k akci. K filmařskému umění Jesse V. Johnsona můžou mít výtky kompletně všichni, ovšem co se mu nedá upřít, z herců, ovládajících bojová umění umí dostat maximum, což několikrát dokázal již v předešlé tvorbě a především, veškeré ty souboje jsou zpracovány přesně tak, jak vyžaduji, tedy hlavně přehledně, zároveň ale i dynamicky, nápaditě, efektně a krvavě. A sledovat zde souboje veškerých zde přítomných martial-arts hvězd bylo prostě dokonalým zážitkem, který mě strhl, nadchl a i neuvěřitelně nabil energií, prostě jsem unešen, nálož jako kráva, bomba. Ke konkrétním jménům. Pro mě je zde hlavní hvězdou Scott Adkins, za mě tu ostatní fakt převyšuje, to je totální řezník, a já toho chlapa fakt zbožňuju! V patách mu zde pak řádí Iko Uwais, z asijských hvězd jasná jednička, klobouk dolu. Za očekáváním pak krapet pokulhává Tony Jaa, od kterého jsem tu očekával absolutně nejvýraznější kousky, ale krom toho, že tu dostával prakticky neustále jen pořádný nakládačky, tak oproti výše dvěma zmiňovaným zvířatům toho ani příliš nepředvedl, což mě krapet zklamalo. Tiger Chen Hu tu je z oné asijské trojky pak jednoznačně nejslabším článkem, a to i co se bojového umění týče, přišel mi nedůrazný, pomalý, a prostě fakt za ostatními očividně zaostával. A za zmínku stojí ještě Michael Jai White, který je na svůj věk ještě zatraceně hbitý, ale i on tu mohl předvést mnohem víc a konec jeho postavy byl krapet urážející. Zkrátka, mě upřímně docela dost mrzí a určitě mě i zklamalo zdejší tak nízké hodnocení, a to i od uživatelů, od kterých bych to vážně nečekal, Triple Threat je totiž bez pochyby opravdu totální martial-arts pecka, ze které jsem zatraceně nadšený a i když i já musím přiznat, že to mohlo být ještě i možná lepší a film trpí jistými malinkatými nedostatky, tak i přesto tento výsledek nakonec považuji za jeden z akčních vrcholů vůbec. ()

herr_carter

Klasická mlácená, kde spolu tradičně bojují svalnatí záporáci a nesvalnatí hbití asijaté, všechno hezky barevně doplněné. Scénář je blbý jak kříženec Olmera a Trošky, ale je to prdel - především v momentech, kdy maník, vážící 42 kilo dostane opakovně kopačkou do ksichtu,ale sbírá se a bojuje dál - ale to už asi k těmhle filmům patří. Bylo fajn vidět po dlouhé době to hovado MJW.....................moje hodnocení = 6 z 10. ()

666Carnage

Rychlá, svižná honička plná bojového umění. Příběh normální tuctovka ale akce je velice slušná a hlavně je tu hodně zvučných jmen, které se umí ohánět nohama i rukama. Martial art jako prase. Těch 90 nikomu neublíží a nudit se nebudete. 60% ()

iXtr3m3

Kurvafix, tak takto premrhať potenciál najtalentovanejších fighterov posledných rokov, to sa len tak niekde nevidí, to som teda nečakal. Nie žeby to bolo nepozerateľné, slušné fighty, ale len slušné a ten scenár, ten scenár. Och joj. Prvý Tonyho Ong-Bak a najmä prvý Ikov Raid sú tak o XY levelov niekde inde. Režisér aj scenárista sa môžu hanbiť. Samozrejme nikto nečakal oskarovú AAA triedu, ale kurvafix, narvať do jedného filmu na jednu stranu mená svalnatých ale neskutočne pohybovo nadaných fighterov ako Michael Jai White, Scott Adkins a Michael Bisping a na druhú stranu doslova aj do písmena najlepších súčasných "ázijských" bombardérov Iko Uwaisa, Tonyho Jaa a Tigera Chen Hu-a a urobiť z toho max priemernú "len" slušnú ale "neskutočne" tupú mlátičku, tak to som teda nečakal. Za toto by som zatváral do basy, alebo dával doživotný zákaz jednému točiť a druhému písať. Neskutočné mrhanie potenciálom, fakt ma nenapadá ani najmenší príklad podobného mrhania. To už aj Triple Frontier, ktorý som kritizoval, že mrhal svojim doslova "legendárnym" kastingom, bol od tohoto mrhania na míle vzdialený. Nechcem teraz nikoho odrádzať od tohoto filmu, na to je fakt celkom slušný, ale nečakajte od toho bombu kvôli svojmu mega fighterskému obsadeniu, ako som čakal ja, lebo budete neskutočne sklamaný čistým priemerom. V iných prípadoch je označenie "priemer" slušné, dostačujúce a vyhovujúce. V tomto prípade je to ale hanba preveľká a trestuhodná, za čo samotní aktéri samozrejme nemôžu, ale byť nimi, tak zažalujem tvorcov tohoto "diela", že ich oklamali. Kurník, keď si spomeniem na prvý Ong-Bak a reklamy naň, ktoré behali popri K1 prenosoch na Eurosporte, keď si spomeniem na Boykovu sériu, keď si spomeniem na Whiteove fight filmíky a najmä na prvý Raid, kde mi testosterón striekal z uší a to ani len nespomínam jeho pokračovanie, tak mi je do plaču, že čo s mojimi hrdinami dokázali nejakí imbecili porobiť. Toľko ma zaslepili tie mená, až som si somár nepozrel spätne Johnsonovu filmografiu, hneď by som svoje očakávania stlačil k bodu mrazu a výsledok mohol byť niekde inde. No nič, moja chyba, moja vina. Ešte šťastie, že je to len jeden film a všetci sa ešte ukážu v iných snímkoch. ()

NifKor

Film mě zajímal jenom kvůli hereckému obsazení, nápadu a možnému potenciálu, který film bohužel nevyužil. Příběh to nemělo nijak zajímavej, postavy mi byly docela ukradený a moc mě ani nezajímaly a ani jsem si je nijak zvlášť neoblíbil, divně se někdy chovali atd. Prostě nic extra film, i tak se tu ale najdou zajímavé momenty nebo i někdy dobré vtipy. Doporučuji se na tento film zkouknou jen tehdy, když od filmu nic nečekáte, nic ve filmu neřešíte a chcete se jen kouknout na akční film se zajímavým nápadem a docela pěknou bojovou choreografií. 2 hvězdy 4/10 ()

TommyZR

Slušné akční béčko, ve kterém mají roli mistři bojových umění S. Adkins, M. Jai White, Iko Uwais a Tony Jaa a pro mě neznámý Tiger Chen Hu si to proti sobě rozdají tváří v tvář, rozhodně to nenudí a akce je tam víc než dost. Film bych přirovnal ke Krvavý Bangkok kde si taky záhraly předchozí postavy M. Jai White, Tony Jaa a Celina Jade. Takže za mě 3*. ()

SpaceOdyseus

Beckove filmy muzou mit beckove scenare. Tohle je ale ceckovy film se zetkovym scenarem. To je tak debilni a nesmyslny az to boli. Da se na to koukat jen, kdyz dojde na pesti. ()

TERRORDROME

Nahnali do jedného filmu celú tlupu obľúbených akčných borcov a potom ukrutne tuho premýšľali že čo kurva s nimi. Výsledkom je riťogeniálny scenár kde sa týpci chcú pomstiť za zradu, popritom náhodne ochraňujú čínsku podnikateľku pred atentátom a okolo ešte pobehuje maník s wtfakálnym plánom odplaty za smrť ženy. Posledný menovaný je Iko Uwais ktorý asi pochopil že je v podstate piate koleso na bicykli a dokonale serie na všetko vrátane akcie, takže po celý čas okrem spriadania smiešnych sietí iba dostáva od každého na kokos. Film najviac prekvapuje práve tým že necháva potenciál prítomných mlátičiek spať v rakve a servíruje akciu u ktorej som tak maximálne pokrčil plecami, že na nejaké no name béčko v zásade ujde, ale v porovnaní s Raidmi, Boykom, Ong Bakom či Night Come For Us je ich nápaditosť nula celá nula niečo. Veď aj Adkinsov Ninja mal vymakanejšie bitky! Najlepšie je na tom scéna prepadnutia policajnej stanice, pretože je proste drzá a krvavá, naopak finálny trojsúboj sa utápa v... nezáujme, inak to popísať asi neviem. Vlastne nikto toho moc nepredvedie, Uwaisovu mizériu som už spomínal, Adkins začne kopať až v závere pri súboji s Tonym ( ten má ešte relatívne najviac priestoru, ale moc zadkov tiež nenakope ), Michael Jay White je tu proste iba veľká hruda a Jeeja Yanin sa už zase ( a zase a zase... ) iba mihne ako cool mrcha a je rozflákaná vlastným granátometom. Menej ako tri hviezdičky by bolo nefér, film rozhodne nemožno značiť za zlý, ale ten skurvene nevyužitý potenciál z toho trčí príšerne. ()

Zombi

Nechápu to. Seženu si do filmu minimálně 7 MA borců, kteří fakt něco uměj a pak je nechám 80% filmu běhat a střílet ze samopalů!!!! Těch zbylejch 20% jsou celkem OK bitky, ale na možnosti zmíněných aktérů je to taky slabota. Jinak Iko tam hraje více méně hlavní postavu, ale ode všech dostane nakládačku, tož asi tak. Scénář jedna velká stupidita. Slabé 2 hvězdy a nesmírně mě mrzí promarněný potenciál. ()