Máš ji!

• Nizozemsko

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2018, 94 min

Po Game Night druhý komediální zářez a úspěch z USA, kde exceluje vynikající Jeremy Renner ( jedna z jeho nejlepších rolí vůbec). Líbí se mi nápad, který je i dle pravdivých událostí, ústřední pětice se povedla a vedle Rennera mě hodně bavil Jake Johnson. Gagů je sice méně než by se dalo čekat, ale zábavný tón si film udržuje celou dobu. Chvála i za skvělé Slow Motiony při "akčnějších" scénách. PS: Strašně přeji Rennerovi svou vlastní akční sérii. 80%(19.8.2018)

Hodně zajímavá komedie, která se umí obejít i bez sprostých slov a s netradiční zábavou dospělých chlapců. Ti si od mala slíbili, že je nikdy neomrzí jejich dětská hra na babu a proto si jí každý rok připomínají. Jsou ochotní riskovat svou práci, pohodlí doma i bezpečnost veřejnosti, kdy jsou nečekaně v převlecích připraveni. Jenže tento rok je zcela odlišný a vyjímečný v tom, že v době konání hry se žení jejich kamarád, kterému ještě nikdy neřekli máš jí! Aby nezůstal neporažený, bude tento rok jejich cílem hlavně on, ten který předvídá každý jejich pohyb. Hra může začít! V celku pohodová akční komedie natočená podle skutečných událostí.. 65%(28.11.2018)

Celkom fajn volovina s dobre napísanými charakterami - až na trojicu krások ( Bibb, Wallis a Jones). Ústredná pätica je ale parádna a každý má nejakú výraznú a zaujímavú scénu. Snaha dostať to do nejakej konkrétnej dramaturgickej roviny je ale to, čo film do značnej miery kazí ( či už finálny zvrat, ktorý je podprahovo dosť očakávateľný, alebo aj všetky romantické eskapády, ktoré dynamiku deja značne narúšajú). Ale stále je to zábavné a netlačí to na pílu ani v scenách, ktoré majú tendenciu veľmi ľahko spadať pod klišé. Bavil som sa.(21.8.2018)

Docela dobré, dost se mi líbí ten nápad a podle mě se z toho dalo vytěžit mnohem mnohem víc srandy, škoda, třeba ještě bude nějaké pokračování. Každopádně trochu mi vadí, že s tím potratem to bylo velice nefér, očividné porušení pravidel, měli za to dostat po čumáku, ale nestalo se tak, zůstalo to bohužel nepotrestáno.(19.8.2018)

„CHCEŠ ZSTÁRNOUT, NEBO SI DÁL HRÁT?...“ /// Trhlá komedie, plná přesně takovejch nápadů, který vočekáváte vod světa, kde dospělí lidi celej měsíc hrajou hru pro děti… Ozdobou těhle komedií bejvá Ed Helms, ale tady mu vydatně pomáhá J. Renner, jakožto takovej Chuck Norris hry „na babu“. Ano, vyslechneme spoustu keců o vzájemným kouření pér, ale díky tomu, že je to točený tak nějak akčně, narušujou změť scének jen krátký kecací pasáže. Nenáročná prdel pro lidi každýho věku. Jedinou podmínkou je mít klučičí/holčičí duši. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Hledám způsob, jak si bejt s kámošema blízko. 3.) Thx za titule „7point“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(11.9.2018)