Máš ji!

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2018, 94 min

Velmi dobrý námět, který podtrhuje skutečnost, že se tím opravdu jedna banda týpků baví dodneška. Má to malé mínus, že to chvilkami strádá a nebavil jsem se u toho jako třeba u Pařby ve Vegas, což jsem ve filmu vévodícímu Ed Helms očekával. Taky moc nechápu roli redaktorky, ta tam byla jen do počtu, aby jakože podtrhla fakt, že se o nich skutečně psalo, ale zas to byla krásná zbytečná role. ... CC Flora(2.7.2018)

Riadna pi... tagovina. V dobrom slova zmysle. Asi ten typ zábavy, ktorý si mnohí v detstve zrejme priali aspoň raz zahrať aj v dospelosti. A hľa, ono to fakt jedna skupina kamošov spravila (inšpirované skutočnými príbehom). Vyvážený mix vtipných gagov a sarkazmu, ku konci osladený nezvyčajne nevtieravým sentimentom. Zvyčajne to pri podobných komédiách býva utrpenie, v tomto prípade to ale vďaka tomu originálnemu nápadu a niekoľkým podareným scénkach neprekáža. Lepšie tri.(20.9.2018)

Tento film mě strašně nutí k tomu, abych ho srovnávala s filmem "Noční hra", který je natočen na stejný námět. Bohužel, tento snímek byl o trošičku slabší. Ikdyž to bylo vtipné s příjemnou hudbou, a bavila jsem se, některé momenty byly opravdu přehnané. Ale i tak jsem měla o zábavu postaráno a doporučuji.(16.7.2018)

Přesně takové komedie tu poslední roky citelně chybí! A s takovýmhle parádním obsazením, doteď tomu nemůžu uvěřit, tuplem. Jeremy Renner si to neskutečně užívá, ačkoliv je tu ze všech nejméně (ano, je to ten film, kdy si zmrzačil obě ruce) a každá scéna s ním stojí za to. Celkově to není žádný milník ve svém žánru, “pouze” slušně zrežírovaná com-výjimečně-bez-rom se stravitelnou stopáží a vesměs vtipnými gagy. A já chci víc takových alespoň co čtvrt roku!(14.8.2018)

Hodně velká pohoda, která je i přes moje počáteční pochyby vážně inspirovaná skutečnejma událostma (viz. závěrečný titulky). Originální námět se podařilo skvěle převést na plátno, až se mi ani nechce věřit, že jde o režijní debut. Z námětu totiž scénáristi s režisérem ždímali, co se dalo (zpomalovací scény s myšlenkama hlavních aktérů byly fakt super), takže zábava panuje doslova od začátku do konce, což je v dnešním komediálním žánru vcelku rarita. Vážnější a jediná lehce klišoidní scéna přijde až v samotnym závěru, ale za pár minut už je zase vše při starym. Funguje humor, casting, režie i atmosféra, co víc si přát? Určitě jedna z nejzajímavějších žánrovek tohohle roku, čtyři jistý hvězdy.(10.9.2018)

• - Máš ji! je inspirován skutečným příběhem party kamarádů, kteří od dětství celá léta hrali na babu. (CrypzzXD)

• - Jeremy Renner si při natáčení roztříštil pravý loket a zlomil levé zápěstí. (Butcher of Blaviken)

• - Natáčelo se ve Washingtonu (stát USA). (Varan)