Mamma Mia! Here We Go Again

• USA Mamma Mia! Here We Go Again (více)

Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom! S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život. Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård). Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo. (Cinemart)

psot

jednička naprosto skvělá, ale tohleto nezáživné, nudné, bez náboje a šťávy, kompletní herecká sestava (mimo herců z jedničky samozřejmě ) totálně antipatická. Konec protivně protahovaný , no a Cher tomu nasadila korunu, brrrr ()

Lothar

Chýbala tomu iskra, nápady - vtipné situácie. tie spoločné scény v ktorých sa tancovalo vyznievali veľmi trapne. Jednotka bola super, ale toto bola nenáživná druhá časť. ()

PanPopleta odpad!

Z filmu naprosto bezbřeze stříká kalkul. Tentokrát se filmový producenti rozhodli vymačkat již totálně vymačkaný citron prvního dílu, který i přes stupidní dialogy byl koukatelný díky všem znamým hitům od ABBY. Druhý díl však již obsahuje pouze hity z B stran dialogy jsou stále stejně stupidní a navíc jsou všechny odbývány mladými herci a avizované hvězdy, na které film láká, se pouze mihnou na konci a dokonce předvedou ještě horší herecké výkony (hlavně paní CHERová), než oni mladí. Samozřejmě film neměl nikdy ambice bodovat u kritiků, ale tento film je kromě všeho také výsměchem divákovi. Producent řekl:"Hele sežeń mi ty nejlevnější songy od ABBY na koci filmu vystrčíme CHER a zbytek bandy a všechno to sfouknem za jeden natáčecí týden ať nemusíme moc platit". Na film nekoukejte a pusťte si něco jiného. NAZDAR! ()

Evan7

Nepochopil som ten dej, hlavna protagonistka sa rozisla na zaciatku s priatlom, potom stale niekam cestovala, popritom sa na cestach vzdy s niekym novym zoznamila a do neho zabuchla alebo rovno sa s nim vyspala. Pesnicky boli celkom dobre a krasne prostredie to zachranilo. ()

BStone

No jo... Tak dopadají tržbami vynucená pokračování. Neboli výborně obsazený film s geniální hudbou (i když ty hudební aranže jsou většinou děsivé) a s nulovým obsahem. Tak prázdný, tak zbytečný, tak trapný. Chudák Donna je po smrti a film běží ve dvou rovinách. Jedna je současný příběh Sophie, druhá je z minulosti, kdy byla Donna ještě mladá a dravá dívčina. Zachránit to nemůže ani jinak úžasná Lily James 40% ()

mombasamomo

Toto vůbec nemělo vzniknout. Pochopila bych, kdyby tahle s odpuštěním sračka vznikla hned po úspěchu jedničky, ale dát si deset let čas a vyplodit tohle???????????? Všechno špatně - příběh, aranžmá písní, nové postavy (Cher předvedla děsivý herecký výkon, ty plastiky by jí měl někdo zakázat, protože měla nejvyžehlenější ksicht ze všech, což fakt není normální). Jednička byla milá, bláznivá, romantická, dvojka je nudná, děsivá a pěkně vás nasere. Pokud opravdu máte rádi jedničku, nedívejte se na dvojku! ()

JerryPilsen

Trochu zbytečné pokračování.Děj zhruba na 10 minut brutálně natažen písněmi.Hlavní plus je šikovné pospojování scén známými písněmi,a hlavně jejich texty. ()

ajmdzizis

Tak se vší trpělivostí jsem úspěšně dokoukal mamma mia 2. Zkráceně, je to jako kdyby disney channel po 10letech natocil high school musical. (Pohádka) radši to neměli ani točit, jelikož to bylo dějově i muzikálově zbytečné. Místo těch dvou unuděných hodin, jsem si měl radši pustit jedničku. ()

antalyan

Zatímco jednička je milá a pozitivní, tohle je opravdu hrůza, obě dějové linky jsou o ničem a navíc některé dialogy dost hloupé. ABBU mám hodně rád, ale tady jsou písničky jediná dobrá věc na celkem filmu, což skutečně nestačí. Větší slátaninu jsem dlouho neviděl, a to je co říct. ()

BvS

Skvělá letní oddechovka, kterou táhne neuvěřitelně roztomilá Lily James. O několik tříd lepší než odfláklá jednička. ()

KorryxD_

Upřimně,čekala jsem mnohem více. První díl mám moc ráda,jak písničkami,tak i obsazením. Proto jsem se moc těšila na druhý díl,kor s mojí oblíbenou Lily James v hlavní roli. Nevím čím to je,ale prostě jsem se nudila. Ty písně jsou brutální a moc ráda je poslouchám i teď,ale děj filmu nic moc. Pokud Vás zajímá minulost Donny,tak se určitě na muzikál podívejte,ale u mě si zaslouží pouze dvě hvězdy. ()

Vyjola

No, těšila jsem se a jsem docela zklamaná. Písničky maji nějaké mdlé aranžmá, mladí kluci se mi nelíbí, kam se hrabou na "dospělé" představitele..a kam se hrabou všechny na Meryl Streep. ()

Hansolo35

Písničky dobrý...bo ABBA, ale zadání dnešní doby z toho smrdí na dálku. Co nejvíc multikulti, hodně černoušků, tanec na invalidním křesle... už je to nechutný. ()

111alena

Nostalgia pre tých skôr narodených,ktorí vyrastali na hitoch ABBY. Film je plný slnka, energie a piesní skupiny ABBA, ktoré,zdá sa,sa stávajú nesmrteľnými. Postaviť príbeh na piesňach ABBY, sa zdá nemožné, a pritom piesne do deja neuveriteľne zapadli. Film ma nesmierne bavil a pozriem si ho kedykoľvek znovu,na rozdiel od amerických brakov. ()

Siuuu

Jednotka sa mi páčila a tešila som sa na pokračovani, ale sklamanie veľké. Tri hviezdy iba za hudbu a sympatie k Stellanovi, Piercovi a Colinovi. ()

Zeman007

Jednicka byla vice chytlavejsi a Cher uplne zbytecna ale stale diky ABBE to ma tu chytlavost a dynamiku a hlavne nostalgii. ()

Další Mamma Mia! na cestě

Další Mamma Mia! na cestě