Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Objav zmrzačenej mŕtvoly mladého chlapca prostitúta privádza psychológa k spojeniu zločinu s predchádzajúcou vraždou detského pacienta. Na zhromaždenie dôkazov o prípade si vyžiada pomoc svojej bývalej spolužiačky, dnes ilustrátorky v novinách. (Arsenal83)

Recenze (16)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pilot televízneho seriálu nemôže začať inak, ako postupným predstavením postáv a samozrejme nájdením mŕtvoly. To musí pôsobiť šokujúco, čiže mŕtvola je znetvorená čo to dá. Spoznávame tri postavy, ktoré budú riešiť vraždu a každá je iná. Najdôležitejším elementom je ale zatiaľ atmosféra dobového New Yorku, najviac evokuje do cca rovnakého času a prostredia zasadené Knick a Penny Dreadful, ale mám dojem, že The Alienist sa ju darí budovať najlepšie. Zatiaľ. ()

emma53

všechny recenze uživatele

Závěr prvního dílu byl zakončený tak zajímavě, že jsem rozhodně zvědavá na další pokračování............a vzdala jsem to po třetím dílu, vůbec jsem se nechytala. Ještě co se týká mých pocitů, tak to je fakt, že noc, tmavé tunely, sklepy, zkrátka tma, kde vidím někdy jen obrysy kohosi, ještě dobrou atmosféru nedělají. Když je to občas a plní to tutově svůj účel , tak to se dá snést, ale pokud je to téměř imrvére, tak to neberu. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako u každého seriálu jsem i tentokrát bral pilotní epizodu jako záležitost, která mě má uvést do děje a představit mi jednotlivé postavy, a k tomu také došlo. Z herců mě nejvíc zaujal Luke Evans (John Moore), Dakota Fanning sice podala kvalitní herecký výkon, ale postava Sary Howard až příliš okatě naplňuje určité kvóty- silná, samostatná a pochopitelně první žena v policejním sboru. Příběh samotný nezačal špatně, ale nepřinesl ani nic navíc, abych musel uvažovat o lepším hodnocení. ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Že bych byl úplně odvařenej to určitě ne,ale dvou dílům ještě dám šanci.Daniel Brühl určitě seriál táhne a jako Dr. Laszlo Kreizler po pilotu možná ještě ukáže co v něm je.Jestli se trochu rozvine děj i mimo hlavní dějovou linku s brutální vraždou dítěte tak budu více spokojen.Malinko se bojím,že seriál nemá co více nabídnout,jen dobře udělanou kriminálku s historické doby.Snad se pletu. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak místo toho, abych dokoukala rozkoukaný seriály, začínám zase nový. No klasika. :D Celkem mě to sere, ale na druhou stranu tenhle fakt vypadá skvěle. Pořádnou detektivku už jsem dlouho neviděla, a tahle zatím vypadá fakt slibně, no je podle knihy, takže to tak napůl zaručuje úspěšnost. Zkrátka nelituju svýho rozhodnutí kouknout na něco novýho. Ilustrátor a psychiatr (dejte mi čas, ke konci série si ty jména určitě už budu pamatovat) jsou dobrá dvojka. Všechno to má pěknou depresivní atmosféru, tak doufám, že to tak i zůstane, a nenahradí to rádoby vtípky, to bych se fakt nasrala, potřebuju trochu deprese v životě zase. Fun fact na konec - absolutně jsem do teď netušila, že Roosevelt měl něco společnyho s policií. :D Hodnocení: díky bohu, že nejsem cvok v 19. století/10 ()

Galerie (81)

Reklama

Reklama