Voldemort: Origins of the Heir

všechny plakáty

Harry Potter se ještě nenarodil, Voldemort ještě nepropadl zlu. V kouzelnickém světě nacházíme Toma Marvolo Riddlea (Stefano Rossi) na konci jeho kouzelnického studia, kdy se poprvé seznamuje se svou mocí a relikviemi smrti. Právě s těmito událostmi nás seznamuje neoficiální prequel natočený italskými fanoušky. (hansel97)

trickmaster

Pekny prequel k saze HP. Odkryva minulost Voldemorta a trochu poodstinuje i vedlejsi postavy s pribehem spojene. Dokazal bych si to predstavit jako dalsi celovecerak, ktery by krasne rozvinul a poodkryl pribeh, ohledne tehle temne strany, ktera me v HP bavila daleko vice nez ta kladna. 😉 ()

Rian_witcher

Slušná fanouškovská snaha o rozšíření světa Harryho Pottera. Je to levné, herci dohánění snahou své "umění" hrát. Ale má to své nostalgické kouzlo. Nápad je zajímavý a v hollywoodské produkci z toho mohl klidně být plnohodnotný film ze potterovské série. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

pichta

Príbeh slaby, nerecke vykony nadpriemer tohoto žánra - fanúšikovský film (v tomto sa priklanam OverLordovi). Fakt dobre efekty, spracovanie. Obsah žiadny, preto som ubral na hodnotení. No i tak zaujímavy projekt. herci boli dobre osadení až na tie postavy - minulosť-prítomnosť - dosť mätúce. Veľmi lahký film, kde sa viacmenej len spomínalo. ()

LadyLucrezia

Dobrý amaterský film, za zpracování teda rozhodně 5*, ale s dialogy a scénářem už to jde dolů. Proč si myslím, že by se na to Potterfans měli podívat? Jednoduše proto, že je to nostalgie a další příběh ze světa Čar a kouzel, který je udělán from fans-for fans stylem. ()

Vampirosa

Trošku mě zklamalo, že se nejedná o klasický 2-hodinový film, ve kterém by jsme se více podívali na studium mladého Toma. Zajímalo by mě, co všechno ho v životě ovlivnilo a vedlo k temné straně. Stejně tak mi trochu nepasovalo, jak "Grisha" je vymalovala jako 4 dobré přátele, ale přitom to ve scénách z Bradavic moc nevypadalo - spíš bych je tipla jako známé, kteří k sobě moc lásky nechovají (s výjimkou Grishi). Co se týče hereckého výkonu, tak u některých postav bylo znát, že až přehrávají a nepůsobilo to přirozeně. Avšak Tom Riddle se dle mého názoru povedl - jak vzhledově, tak i bylo znát, jak z něj srší to pohrdání ostatními a jaké má vysoké ambice. Stejně tak vizuální stránka byla moc hezky zpracovaná. Jako fanmade film dopadl určitě velmi dobře a nemůžeme tedy na něj klást takové nároky jako kdyby se jednalo o snímek od Warner Bros. ()

Pierre95

Za snahu palec hore. Pár věcí to vysvětluje, konec jsem předvídal ... Fanoušci by mohli udělat další pokračování :) ()

mskarabeus

Co ty dialogy? Jak z počítačové hry....A scénář je taky tragédie, když byl Voldemort tak mocný , tak proč ta šaráda? Nadprůměrný vizuál to nezachrání... ()

burg

Zajímavá fanfikce. Jen mi tam neseděla ta spjatost se sovětama - cožpak měl Voldemort s nima něco společnýho? Jak se k nim ten deník dostal? Navíc když už se s tím někdo dělá, nechápu, proč si nedá trochu víc práce s Harry Potter "lookem". Ale jinak příjemné dílko, hezky se na něj koukalo. ()