Brutálni teroristi unesú bývalého špióna Leonarda Turnera (Bruce Willis) a prototyp ničivej superzbrane a vyhrážajú sa rozpútaním apokalypsy nepredstaviteľných rozmerov, ak nebudú splnené všetky ich požiadavky! CIA preto vyšle do akcie svoju najlepšiu agentku Victoriu (Gina Carano), aby ich vystopovala a zachránila Leonarda aj svet. Lenže problém je, že po nich pátra nielen ona, ale napriek výslovnému zákazu vedenia CIA na vlastnú päsť aj jej expriateľ, Leonardov syn Harry (Kellan Lutz), ktorý je rozhodnutý nájsť a oslobodiť svojho otca za každú cenu! (TV Markíza)

rublik05 odpad!

Naprostá stupidita, která uráží akční žánr i celé filmařské řemeslo. Od začátku až do konce jedna velká amatérština, neuvěřitelně překombinovaný a stupidní děj, stejně tak scénář, který je úplně mimo mísu. Snímek postrádá jakýkoliv náznak kvalitního filmařského řemesla. Herci nevýrazní a nudní, výkony jak z toho nejhoršího nízkorozpočtového béčka. Willis, jehož ksicht se už více hodí na plakáty, než do filmu, je zde opět pouze jako vedlejší postava, která je vrchol trapnosti a diletantství. Zkrátka jedno velké utrpení a zasloužený odpad. 0/10. ()

neo250

Bruce W. bol asi mimo, keď sa dal nahovoriť na tento béčkový film aj ked dokopy tam bol asi len 10min. Čo sa však týka filmu, tak veľmi slabá kamera a scény. Príbeh agenta, ktorý zachraňuje svojho otca veru neočaril. ()

johnsnow

Willis klasicky druhé husle ale Lutz aj Carano to celkom dobre utiahnu, akcia je super a dosť krvavá, aj Bilzerian sa tu dobre predvedie. Takže za silné 4. ()

Vimrak158 odpad!

Dan Bilzerian si konečně zahrál svoji vysněnou roli, kde prohodí i pár slov. Jemu to přeji. Willisovi a Lutzovi už nikoliv. Film je totální průšvih. Za Prahu a Bilzerianovu mini roli jedna hvězda. Oprava : Tohle není ani na tu jednu hvězdu. ()

Domas88

Předvídatelné, trapné a asi to tak ma s Willisem být, je už holt za zenitem tak musí točit tohle, 1* dávám jen Gině, protože ji fandím, jinak jasný odpad... ()

MartinReno

Steven Seagal,Dolph Lundgren a J.C.Van Damme majú ďalšieho stroskotanca do party.Bruce Willis tuším berie každú kravinu a miesto hrania iba pózuje svoje sympatické ksichtíky.Kellan Lutz nesklamal,lebo nemal čo.Je to adolescent v nadmernej velkosti,bez náznaku talentu a Gina Carano je pojem v ringu,no krásku by z nej nasilu robiť nemali...má na viac i menej zároveň.Film je slabší,žánrový priemer a dá sa pri ňom celkom slušne zaspať. ()

Saxos

V roce 1978 by možná byla divácká veřejnost nadšená, ale píše se rok 2016 a v dnešní době natočit a uveřejnit takovou patlaninu je prostě produkční sebevražda. ()

veverysiak

Ďalšie potvrdenie smutného faktu, že amícke filmy, ktoré sa čo len obtrú o našu bývalú stovežatú, môžu smelo odpochodovať do péčka, neviem, čím to je, ale túto tému prenechám na fundovanú analýzu tunajším akademikom, pome ku kultúre, Willisovi by som nasral na ruky a týždeň ho nepustil k vode za účasť v takejto konine, kde nefungovalo skoro nič, takže 10%. ()

fafejt001

ALE jo, takový průměr . Kellan působil vcelku věrohodně . Akční scény slušné , jen té Prahy tam moc není . TAK s bídou slabé tři . ()

goauld

Já vím, že dnešní doba je mooooc uspěchaná a amíci nám tuto skutečnost dávají neustále náležitě najevo, tudíž mě ani nepřekvapuje rychlý sled jednotlivých událostí ;-) Rostřesená kamera, která má navodit ještě větší dynamičnost a dramatičnost záběrů je zde naprosto zbytečná, nebot divák nedisponujíc dostatečnou znalostí anglického jazyka má vůbec co dělat aby stíhal číst titulky, tudíž ho nějaký "třesání" kamery vůbec nemůže rozházet :-) ...... Navíc je velmi úsměvné na tomto snímku (ale i na podobných "akčnácích" jak děti oněch hlavních hrdinů stárnou, aniž by stárli oni sami... A taxe se tu setkáváme s Willisem (na celých cca 5min z celého filmu) a "jeho" náctiletým synáčkem a pak -střih- 10let poté a náš Willis kupodivu nezestárl ani o den :-) Jak to ten Willis asi dělá??? :-) ...... Joooo a ta Praha... občas to nějak "neštymuje" ;-) .....komentář po 20min filmu.... PS: třeba později přihodím ještě jednu hvězdičku ;-) Vše záleží jakou -komedii- nám ti amíci ještě předvedou :-) ......... PS2: Možná si rejža myslí, že do Prahy nezavítal žádný amík a tak mu občas ukazuje "Prahu" jednou jako Brooklyn, jednou jako skutečnou Prahu a jednou jako....buhvíjaký další neznámý místo na zemi :-)..........................edit: jsem skoro na konci a pořád během filmu marně přemýšlím, kde to v tý Paze jsou ty mrakodrapy :-) a co ty přístavní doky?? Nějak to fakt nesedí ..... :-) ....a na závěr jednu otázku do pranice: v záplavě takovýchto snímků v poslední době mě napadá, PROČ vlastně chodit do kina???? ()

Irish Stout

V posledných rokoch hrá Bruce v samých B-čkových filmoch, horšie ako Seagalove filmy. Nechápem ako mohol klesnúť na túto úroveň. ()

martin2702

Docela dobrý film akorát málo akce a tupá kamera ale herci nebyli až tak špatný Willis už je k ničemu v tomhle filmu Gina super kočka Lutz ujde ale v jeho roli bych viděl někoho jiného ale šlo to celkem táhl tenhle zbytečný film na tři hvězdy to je za ty kočky herečky jinak to stalo za prt. Za mě 33% ()