Po úspěchu satirické komedie o divoké tenisové rivalitě "7 dní v pekle" se HBO a trio tvůrců tohoto speciálu – představitel hlavní role Andy Samberg, scénárista Murray Miller a režisér Jake Szymanski – znovu spojili ke spolupráci, tentokrát na parodickém dokumentu o dopingu v cyklistice. V "Tour de doping" je Sambergův a Millerův specifický smysl pro humor zasazen do prostředí profesionální cyklistiky a pozornost se soustřeďuje na rozbujelý doping ve sportu. (HBO Europe)

rinnovka

Jé tak to byla zase jízda :D Laťku, nasadil tenis vysoko a bicykly se snaží ji udržet. Orlando Bloom mě poprvé ve filmu bavil :D Co bude příště? Fočus a Beckham? To by se mi líbilo... :D ()

Lockdown

Podobně jako u "7 Days in Hell" sází Szymanski, Samberg a Miller na tvrdý, místy až fekální humor. Je ho však o něco méně, než v předchozím snímku a více se zde zaměřují jen na trapné kecání okolo. Obzvlášť oceňuji účinkování Lance Armstronga, kterýmu už je očividně u mamutí řitě, co si o něm kdo ještě bude myslet. Dále je složitý někoho ještě vyzdvihnout, když každý dostává na place minimum prostoru, ale jedno jméno tu přeci jen ještě je. Gustav Ditters v podání Johna Ceny, který opravdu bez problémů dokázal zahrát německýho steroidama nastřelenýho idiota. Takže v celkovým hodnocení je to určitě povedená krátká černá komedie, která však za svým předchůdcem co se týče vtipnosti poněkud zaostává.60% ()

teckax

Odstupem času hodnotím Tour de doping jako povedenější sestřičku 7 days in hell. Vtípky tu byly přeci jen promyšlenější a "vypointovanější". Například z "rozhovoru v utajení" pláču smíchy ještě teď. Sprostý černý humor to je moje, budiž mi to odpuštěno 😉. ()

jizvoun

Až na pár trapně působících vtipů velmi zábavné. Hodnotím velmi kladně to, že do filmu dostali tolik hvězd. ()

tehol

nektere sceny na silu takovym tim andyovym zpusobem. ale odpoustim, i kdyz jsem obcas musel zavirat oci, precejenom nepatrim do sex offender shufflu. nicmene jinak vicemene spokojenost, jen to mohlo byt delsi. sceny pri skakani backflipu, finska reklama, nebo veskere sceny s abramsem naproste komedialni zlato. a samozrejme lance :D hezky kabat. celkove dobre zprijemneni prave probihajiciho zavodu (presto seven days in hell jednoznacne neprekonane). uz nam zbyvaji jen tri dny, pak uz je tour over, time to go kill myself ;)) ()