Po úspěchu satirické komedie o divoké tenisové rivalitě "7 dní v pekle" se HBO a trio tvůrců tohoto speciálu – představitel hlavní role Andy Samberg, scénárista Murray Miller a režisér Jake Szymanski – znovu spojili ke spolupráci, tentokrát na parodickém dokumentu o dopingu v cyklistice. V "Tour de doping" je Sambergův a Millerův specifický smysl pro humor zasazen do prostředí profesionální cyklistiky a pozornost se soustřeďuje na rozbujelý doping ve sportu. (HBO Europe)

kondor77

Dokument o jedné zfixlované sportovní akci. Hodnověrní svědci (zdroj: deník Blesk), tvrdí, že se na ní podílel i jistý československý občan, jakýsi agent Pávek, aktuálně prezident České republiky. Nicmémě ten to kategoricky popírá. ()

FeriusParfax

Naprosto dokonalá satira. Překvapilo mě brilantní herecké obsazení. Jde vidět, kdo má humor v krvi a umí si ze sebe udělat srandu. Nejvíc se mi líbil „anonymní“ svědek a trefné ironické hlášky, které se prolínaly celými téměř 40 minutami. Určitě si pustím předchůdce tohoto satirického díla. Jsem zvědavá, co tvůrci vymysleli u mého oblíbeného sportu – tenisu. Asi zkusím přítele přemluvit na ten skvostný obleček, co měl na sobě jeden z účastníků Tour de doping.  Úplný počet hvězd však dát nemůžu, protože jsem z mého pohledu postřehla i pár trapnějších narážek. ()

gemi

Dokonalé. :-) EDIT: 16. 5. 2023, druhé zhlédnutí. Dokonale vytříbený humor, a byť je tu Lance Armstrong prakticky k nepoznání (mrk mrk), zírám, že na to kývnul. Buď dostal fakt suprově zaplaceno, nebo má brutální smysl pro sebeironii. Nejspíš obojí. ()

EmilHS

Koukl jsem se kvůli Jeffu Goldblumovi, a tak jsem se ani nekoukal na obsazení a to teda bylo něco... John Cena, Lance Armstrong, Orlando Bloom, všichni byli super. Dobrá komedie na dobré téma, ale na mě byl někdy humor až moc šílený :D Nejlepší hláška: "This was not the French new wave. It was the French news wave." ()

MartinTerran

Super parodie, která je vhodná i pro lidi neznalé cyklistiky jako já. Pro někoho to bude za hranou, jelikož jsou zde vtípky dotažené ad absurdum, ale mě to sedělo. Nasmál jsem se dost, takže za mě spokojenost a 4*. Hodnocení: 76/100. ()

kubas369

3/10. Zatímco u 7 dní v pekla jsem se několikrát od srdce zasmál tady u toho jasně převládá trapné ticho. Potenciál obrovsky, výsledek rovnající se skoro nule. Škoda. Člověk dokáže alespoň docenit odvahu Lance Armstronga udělat si ze sebe srandu. ()

rashaverak

Aby nedoslo k mylce, domnivam se ze cykliste dopuji ve velkem a je mi to celkem ukradene. Problem mam v tom ze humor zde v 80% pripadu sel dalece za hranici trapnosti. Ten zbytek pobavil. ()

Blazis34

Tentokrát si vzali tvůrci na paškál cyklisty a jeden z nejslavnějších sportovních závodů. Opět se s osobitým humorem vrhli do dělání si srandy z cyklistů a antidopingové federace. Divím se, že se nechal do oné role zatáhnout i Lance Armstrong. Celkově jsem se ale zasmál, tři hvězdy, 70%. ()

diccon

Libova zalezitost. Stylem by Tour de doping obstala mezi profesionalnimi sportovnimi dokumenty a co se tyce humoru - tomu se nekladou hranice. Diamantovou korunu vsemu nasazuje vyborna ucast x holywoodskejch hvezd a sportovcu (dal bych 6 hvezd za "nejmenovaneho byvaleho cyklistu s problemy s dopingem") ()

mr.twizta

Opet absurdni a zaroven prijemne za carou, jedno cameo za druhym a samozrejme nejaky ten penis. Jako mistni expert na Psychora davam za ctyri, protoze priste chci celou hodinu! ()

hony23

Mikrokomedie navážející se do nadopovaných cyklistů na nejslavnějším etapovém závodě. Humor až za hranicí trapnosti mně nijak neoslovil a tak nejzajímavějším na celém filmu bylo obsazení několika hvězd ze světa sportu i filmu. ()

ZetDaElO

Cheetah! Keď som v prvej scéne uvidel tú klobásu trčiacu z elasťákov, pochopil som, že toto asi nebude faktografický vlhký sen Marcela Merčiaka. 8/10 ()

Petr.Plicka

Ani občasný vtip nedokázal zachránit od začátku promarněný potenciál filmu. Objevilo se zde pár vtipných scén ale to je tak vše pozitivní. 30% ()

panki9922

Pre každého čo i len trochu znalého pomerov v cyklistike a jej minulosti, je toto komediálny dar z nebies. Mnohokrát je to až príliš preexponované, ale bavil som sa výborne. Orladno Bloom v úlohe Juju Peppiho je famózny, taktiež Kevin Bacon. Teším sa na opätovné zhliadnutie. ()