Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ángel a Raquel se vzájemně obviňují z nedostatku loajality. Mónica se pokusí sbalit Denvera. Río má před sebou těžké rozhodnutí. (Netflix)

Recenze (13)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Několik let svého života se nezabýval ničím jiným, než plánováním největší loupeže ve španělských dějinách. Zdá se, že má jeho tým stále navrch, rotačky jedou dál na plné obrátky, ovšem se scénářem se cosi zadrhlo. Stále se točíme u otázky, kdo je zrádcem? Ángela zná Raquel 15 let a jen mávnutím jejich spolupráci zahodí? I její závěr s Profesorem je přitažený za vlasy, nehledě na to, že divák tuší, že Profesor bude na její podezření řádně přichystaný. Policisté mezitím hledají nejslabší článek lupičské bandy. Arturo Román a jeho vzpoura plán je zatím dost na vodě. A pak přijdou ty úsměvné berličky, třeba když se dvojice rukojmích vybavuje na toaletách a osnuje útěk. Stejně jako následná manipulace s nářadím. Jako vážně? Romance v trezoru (už poněkolikáté sex nebo náznak sexu) selhává, tahle vášeň v extrémních podmínkách je spíš úsměvná. Dříve komplexní příběh se solidně sype. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A v této epizodě si všichni pojďme zatancovat, zatímco nikdo nedohlíží na rukojmí! Jaký to skvělý nápad! Ne ta scéna byla skvělá a všechno, ale asi by to chtělo dávat větší pozor, jinak celá operace půjde brzo do prdele. A taky, že k tomu je blízko, rukojmí už plánujou útěk. A hádejte, kdo je organizátor, co nedělá žádnou práci, říká, jak je hrozně v nebezpečí, zatímco všechno hodí na ostatní. Ano, je to Arturo. Kdo jinej, že? Rio je v pokušení nechat se vydat na policii. Tady jsem snad poprvý s Tokyo a jestli se Rio fakt vydá, doufám, že Tokyo dodrží svůj slib a dá mu kulku přímo mezi oči.. No nic, pokračujeme. Berlín má menší rozhovor o panictví a Raquel vyhodí Angela. Teda to je zvrat. Chudák cápek, co víc k tomu říct. No a poslední věc, co musím zmínit. Monica a Denver. Vážně?? U Denvera to chápu, ale u Monicy? Doslova ji chtěl zabít.. Tak možná to dokáže někoho nažhavit, netuším. Ale stejně, úplně si tím nejsem dvakrát jistá. Hodnocení: Počkat, 2 epizody a je hotovo? Jsem se do toho nějak ponořila/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Demencia tvorcu už presahuje všetky medze, tú neschopnú kravu ktorá vedie ten prípad by pri tomto podozrení už dávno odvolali (čo by bolo pre jej pochybenia už asi 3 či 4 krát v priebehu seriálu) ale namiesto toho končí v putách jej kolega Angel. Ďalším skvelým momentom je xenofóbne urážanie slovanskej gorily, seriál natočila neskutočne úbohá zakomplexovaná nula vyhovaná zrejme na paneurópskej akadémii načipovaná na zlo z východu, genderovú rovnosť atento bullshit. Výborný úvod s tancom páchateľov na pesničku Bella ciao je tak opäť zničený jediným človekom, tvorcom Álexom Pinom. Čuduj sa svete, prasa ktoré natočilo toto pracovalo ako novinár (zdroj Wikipedia a profil autora na sociálnych sietiach), a novinárske prasnice vždy vykresľujú políciu ako neschopnú a obhajujú pedofilov, vrahov a násilnikov a z ich zločinov obviňujú neschopnú políciu, štát, spoločnosť ale nikdy nie páchateľov. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dvaja rukojemnici sa rozpravaju na susediacich WC-kach vo vykachlickovanej miestnosti a typci hned za tenkymi dverami ich nepocuju?! To iste pri manipulacii s kovovymi nastrojmi a paskou? Rio, sikovne "precital" odpoved na slubovany oslobodzovaci rozsudok. Zaver trochu potesil. Inak slabota. Romanca v trezore....stockholm syndrom? ()

Ozzy2 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pořád je neděle!!!!je neubvěřitelné, co tam za jednu neděli stihnou:)))No a Rachel, to je velitelka akce, jak má být.Hromada sraček, frustrovaná, nenávidící manžela a nadržená tak, že by znásilnila bezdomovce, takže největší loupež všech dob a týmu velí taková neurotická kráva úplně sama?Scénárista fetuje, to je čím dál větší slátanina a nevěřím už, že to dokoukám. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dle toho, co jsem si neúmyslně přečetl o druhé sérii, se mi moc nepozdává současné Riovo chování. Závěr však přináší jeden z nejšťavnatějších zvratů. Profesor totiž poprvé není ten, kdo by držel esa v rukávech. ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už istú dobu, ak nie od začiatku, Španieli mixuju oceans eleven s mexickou telenovelou. Stockholm syndrome so španielskym nádychom. A miestami sa tvárime že je to celé o nejakom lúpežnom prepadnutí... Snáď jediná uveriteľná časť tu bola keď Tokyo vraví mladému že pôjde do prdele ak nebude robiť čo má, lebo ona je oddaná plánu a tí čo sú pre neho len mená, pre ňu majú bližší vzťah ()

antolikopoli 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neviem či v Španielsku majú iné kobercovky ale tu na u nás, na slovensku, je to asi 7 najhlasnejší zvuk vo vesmíre. Myslím že by ho bolo počuť cez záchodové dvere. Našťatie niesom typ diváka ktorému by to vadilo. 9/10 ()

Reklama

Reklama