V předvečer dne D jsou američtí parašutisté vysazeni za nepřátelskými liniemi, aby provedli misi, která je zásadní pro úspěch spojenecké  invaze. Ale když se přiblíží k svému cíli, začnou si uvědomovat, že v nacisty okupované vesnici se děje více než prostá vojenská operace. Zjistili, že bojují proti nadpřirozeným silám, které jsou součástí tajného nacistického experimentu. (CinemArt)

StormyWhispe

Akože... ha ha. Dokopy som o tomto filme nevedela nič, akurát niečo o supervojakoch. Najprv sa to naťahuje ako sopeľ, potom sa to akože rozbehne a síce ku koncu je to nabité akciou, krvou, padajúcimi telami... stále je to také prázdne, človek si to vôbec poriadne neužije. Ako keby tvorcovia pozliepali jednotlivé scény dokopy bezozmyslu. A akokoľvek je Wyatt Russell na zožratie? Jeho herecký výkon stál za prd a ani raz som mu neverila to jeho dupkanie vojaka, ktorý si musí splniť misiu. Slabé 2*. ()

prochyn

Skvělý válečný horor. A zabíjet nácky jak na běžícím pásu, to musí bavit i toho největšího morouse. Jen pro silné žaludky. ()

Illithune

Natočeno je to dost pěkně a nápad to taky mělo dobrý, nepatrně v tom vidím Wolfensteina. Nicméně jak už zde pár lidí psalo, mělo to dostat více humoru a spíše se zařadit k žánru grind house. Ty doslova neuvěřitelné scény přeci autoři nemohli myslet vážně, kupříkladu mluvící hlava... Postavy se chovaly nelogicky a někdy se naopak dalo předvídat, co se stane. V případě, že bych moc neřešil detaily a nepřemýšlel nad tím, tak bych ohodnotil i lépe, nicméně slušné dvě hvězdy si film určitě zaslouží. ()

Dexter666

Zväčša mi tieto filmy vadia, ale naopak tento ma zastihol v dobrej nálade. Chce to naozaj producentskú odvahu natočiť takýto guilty pleasure hraný wolfenstein, ktorá nemá šancu sa zaplatiť, za čo J.J.ovi a Paramountu patrí vďaka. Navyše nacastili mladé perspektívne tváre, z ktorých podaktoré určite ešte uvidíme. Bonus je Kurzelov soundtrack. ()

mouzi

Tady se proste strasne bije Acko s Bckem. Medal of Honor vs. Wolfenstein. Je to kravovina, ale zaroven se to snazi byt vazne. Byt to natocene ve stylu Wolfensteina a Dead Snow 2, tak je to pecka. Je tam hafo chyb a je to STRASNE DLOUHE, ale koukat se na to dalo. Bohužel hlavne ta stopaz tomu hodnoceni dost ubrala, protoze zkratit to o pul hodiny, tak nikdo nic nepozna a je to skoro za plnou palbu. Takto je to prepalena smeska dobrych Bckovych a spatnych Ackovych napadu. A je to veru skoda. ()

argo.smile

Mohlo sa to viac utrhnúť z reťaze a trošku padnúť do grindhousových vôd . Hodnotím to ako Béčko s veľmi dobrým rozpočtom. ()

brasek

Prvých dvadsať minút absolútne perfektných a potom kolmý pád na hubu. Vyše hodiny nudy a nezáživného príbehu až som ostal znechutený. Záverečná akcia už plná digitálnej krvi a prakticky mi koniec bol aj ukradnutý. ()

rotator

Ten úvod bol super. Začal som premýšľať o 4 hviezdach. Ukážky záberov, ako to mohlo vyzerať pri výsadkoch za 2. svetovej vojny. Začínal som chápať pocity vojakov...hups. Oživlá mŕtvola nemá nič spoločné s vojnovým žánrom. Takto mal nejako vypadať film FarCry natočený podľa počítačovej hry. Za ten úvod dávam aspoň 2 hviezdy. ()

BlackAdder87

Když pošlete rozum na výlet, tak se na to koukat dá, ale po pravdě jsem z toho docela zklamaný. Na filmu je vidět áčkový rozpočet, takže kostýmy, lokace, zombíci parádní. Chvílemi to vypadá jako oživlá mise z Wolfensteina. Tím, ale pozitiva končí. Hlavní problém filmu je, že na to aby byl zábavný je příliš vážný a na to aby se dal brát vážně je zas až moc hloupý. Hlavně mu chybí nadhled. Jako by se někdo nemohl rozhodnout, jestli točí vážně míněný válečný snímek, nebo grindhousovou akční jízdu. Výsledný mix však nefunguje ani v jedné rovině a vůbec tomu nepřidává celková "korektnost" a snaha moralizovat. ()

ČSFD výprava na nej horor fest světa

ČSFD výprava na nej horor fest světa