Minimalizace autorského podílu Doležalové na seriálu je znát i mně, který od ní nepřečetl ani řádku. Schématičnost a klišoidnost zde dalece přesahuje míru nutnou pro nosnou tématickou karikaturnost a ve své neinvenčnosti vrcholí nyní scénkou s autogramy na výměnu, která pamatuje už nejméňě 3 generace. Xxmartinxxova kritika je i jinak jistě na místě. Ale já tady dostávám přesně to, co chci od Saši, která vyhrála spisovatelskou cenu a o níž se málo ví, že má větší prsa než Iva. Takže dovolíte, abych hodnotil neobjektivně a neřešil takové zbytečnosti, jako je herecké umění.(18.10.2017)

• honajz

Celkově to není moc konzistentní - chvílemi se to tváří jako zasvěcený průvodce světem umělců, aby to po chvíli sklouzlo k různým klišé, ženské řevnivosti a namyšlenosti, kdy už to ale s nějakým nadhledem a světáctvím nemá nic společného a je to opět podobné tomu blogu, který netuším proč dostal cenu, když na jedné stránce autorka ani neudrží větu (tedy smysl věty - něčím jiným začne, ale jiným skončí, bez souvislostí). Navíc obě herečky vedle sebe sice vypadají jako Laurel a Hardy, tedy vychrtlá a macatější, ale pokud ani jedno není váš typ, taky vás to nijak nevezme. Začátky každých dílů už pro mne byly posléze utrpením (Jmenuji se... a jsem herečka... Ech, who cares?). Pro sebepropagaci asi dobrý, ale jinak až na pár dobrých fórů v prvních dvou dílech posléze jen utahaná nuda, vytahané triko a egoismus bez nadhledu.(29.10.2017)

Když jsem na to narazil, trochu jsem si odfrkl ve stylu "zase Doležalová". Ne, že bych proti ni něco měl, ale v krátké době třtí podobá původního tématu je trochu moc. Pravdou ale je, že jsem z původního blogu četl asi dva články a knihu neměl v ruce vůbec, takže jsem si po drobné úvaze vyplněné prvním dílem řekl proč ne. Hele, ono to není vůbec marný...první díl je možná trochu nejistý, ale Steindler je super a závěrečný dueů s Vagnerovou je jednoduše nádhera. Tandem těch dvou holek funguje i nadále, takže zatím spokojenost.(11.5.2018)

• swinevenca

Mám pro tvůrce 7 zpráv, 3 dobré a 4 špatné. Ty dobré: Dodesetiminutový formát je pro mě momentálně maximálně vítaný, sonda do hereckého zákulisí nezní vůbec špatně a Marfuška je hezké děvče. Ty špatné: Marfuška není dobrá herečka/zde hraje nesmyslně afektovaně, s Vágnerovou mám ještě větší problém, hlubší sondu zvládnu i krumpáčem do skály a za čtvrté bude moje klení u toho vtipnější a přirozenější než tenhle projekt. Ten chce být komedie/životopisný/dokumentární/erotický a přitom působí jako loutkový.(27.11.2017)

Soudě podle zatím odvysílaných dílů jde o nepříliš povedenou, i na těch pár minut zbytečně rozvláčnou a nenápaditou adaptaci Mariiny předlohy, která je oproti tomu čtivá a zábavná. Ale největší slabina je to její drmolení: "dbrýdenjmnujisemriedležalváajsmherčka..." - twl, kéž ji předabuje Přeučil, ten aspoň umí otevírat hubu a intonovat! Jestli se to stane, tak nechávám tři z pěti.(4.10.2017)