MRO (S03E05) (epizoda)

Miguel

MRO

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2017, 1 h 1 min

Začíná se přitvrzovat a odhazují se pomyslné bílé rukavice. Vše začíná být jako obvykle zamotanější a výživnější. Výborné vedlejší postavy se začínají pomalu rýsovat.(29.10.2019)

Tak už to vypadá, že Gilberto si v lochu ještě chvíli počká, protože než se právníci k něčemu odhodlaj, to už bude mít dřív DIA všechny členy kartelu. Šéfa Cali kartelu tedy přebírá brácha Miguel, kterej fakt není tak trpělivej jako jeho brácha a hned na rozjezd uspořádá menší párty. Ta se samozřejmě neobejde bez nějaký tý mrtvoly. Jorge začíná mít pěkně nasráno v trenkách, tak hraje na jistotu na obě strany. No vypadá to že šestej díl bude masakr! Hodnocení: 9/10(23.12.2019)

"Za neschopnosť nikoho neplatíme." Nooo... strašne pomaly sa to rozbieha. A vlastne je otázne, či sa to vôbec rozbieha, lebo sme už v prostriedku tretej sezóny a stále to len nie príliš záživne kĺže po povrchu. Dlhé a mdlé dialógové scény, nezaujímavé postavy, herci vyzerajúci ako pornoherci z 90-tych rokov. Tretej sérii strašne chýba jednak Murphy, jednak agresívnejší nepriateľ (chápem, že kartel Cali bol oveľa sofistikovanejší, než "sedliak" Escobar, ale toto je proste nuda, nič viac) a jednak niekto, kto by agentom DEA (beztak oslabeným o absentujúceho Murphyho) kryl chrbát tak, ako sympaťák Carrillo so svojím komandom. Neustále čakám, kedy sa na stranu osamoteného Peñu postaví niekto extra schopný a extra drsný, kto sa nebojí prekračovať hranie medzi dobrom a zlom... a stále nič. Ale pár bodov hore za najvražednejšiu ľadvinku na svete. A za finálny cliffhanger.(14.10.2017)

Spoilery! Hrozně ukecaný a nesmírně pomalu se táhnoucí díl. První polovina za moc nestála. Z polospánku mě vytáhla až velmi solidní jatka v druhé polovině. Děj se vyvrbil moc hezky a na následující díl se nelze netěšit. Chorche rozehrál vysokou hru na obě strany poté co mu "kamarádi" popravili kamaráda. Jsem zvědavý, na který hřbitov to v roli dabl ejdženta dotáhne.(25.9.2017)

Pravda, předchozí epizoda byla akčnější, ale pátý díl evidentně připravuje půdu pro další chřestění zbraněmi a připravuje ji velmi zajímavě. Mezi vedení kartelu Cali se po uvěznění Gilberta začíná šířit paranoia, DEA se soustředí na Franklina Jurada a už se těším, až se to všechno v dalším pokračování potká.(14.7.2018)