Charlotte Fieldová (Charlize Theron) je jednou z nejvlivnějších žen na světě. Chytrá, rafinovaná a všestranně schopná vůdčí osobnost s obrovským nadáním, která má ve svém životě všechno pod kontrolou. Fred Flarsky (Seth Rogen) je talentovaný novinář, hipster a potížista, který se nejlépe cítí ve své šusťákovce, kapsáčích a teniskách. Nemají nic společného – kromě toho, že ona mu kdysi dělala „chůvu“ a byla jeho první platonickou láskou. Když na sebe Fred a Charlotte jako dospělí nečekaně opět narazí, Charlotte se právě připravuje na kandidaturu na prezidentský úřad a ke zděšení svých poradců si jako autora svých budoucích projevů impulzivně najímá Freda. Fred tak do Charlottina oslnivého světa společenské smetánky vtrhne jako uragán a o skandály rázem není nouze. Když zprvu nenápadné jiskření mezi Fredem a Charlotte přeroste v milostný poměr, můžete si byt jisti, že tak zvláštní pár svět ještě neviděl. A to ještě nikdo netuší, co přijde, až to rozjetí milenci teprve pořádně roztočí. (Vertical Entertainment)

Rathalos

Tak tato romanticka komedia ma potesila,usmieval som sa pri jej sledovani,zoparkrat aj zasmial,Charlize Theron bola okuzlujuca a krasna,Seth Rogen pohodovy a uleteny,pribeh i hudba bez chyby,najprv som si myslel,ze tito dvaja spolu,ze to nebude dobre,ale mylil som sa,bolo to fajn,velmi mila zalezitost...:-) ()

CaptainCzech

Super uvolněná komedie u které mi sedl humor jak prd.l na hrnec, tak hlavní dvojice. Theron tu je krásná a Rogan je tragikomická postava, který má navíc přepálenýho kámoše supportera. Zamilovaný komediální příběh z neokoukaného prostředí vlády USA nenechá jen tak vydechnout a hází jeden vtípek za druhým. Co cením jsou kulturní odkazy (především na Marvel) a taky že tu není žádné klasické klišé, kdy se jeden na druhého naštve kvůli kokosárně a musí pak vše zachraňovat na poslední chvíli. Naopak to tu na poměry filmu vypadá vše přirozeně a logicky, což uznávám. Pokud se chcete dobře bavit a nevadí vám drsnější, kanální nebo situační humor, tak se budete náramně bavit stejně jako já. U mě jasný 4 hvězdy. ()

Olík

Tak trochu jiná romance. Jedna s nejvlivnějších žen světa to chce udělat zezadu od zarostlého hipstera v kapsáčích. Warum nicht? Lovestory střída šukání – šukání střídá lovestory. Seth Rogen hraje svoji typickou „ free ušmudlanou“ postavu a jako plus bych vyzvedl, že na to nejde tak úplně přes sílu. Charlize Theron je dokonalá kandidátka na prezidenta a jejím plusem je neuvěřitelný kostýmkový sexappeal. A když sečte jedna plus jedna výsledek je většinou dva…..plus číslo tři, tady to opravdu funguje. Tohle není filmeček pro středeční Prima Love. Tohle je novodobá romantika made in Jonathan Levine.......a to mne baví. ()

anatheman

Za mě příjemná komedie. i když je to velká pohádka. Film stojí na sympatickém duu, jež je dobře herecky ztvárněno. Snímek stojí za to spatřit už jen kvůli tomu, abyste spatřili zdrogovanou Charlize Theron, jak vyjednává o rukojmích. To je zkrátka pecka. :-) Scénář je plný popkulturních referencí, ale nepůsobí to příliš otravně. V kontextu děje to dává smysl. Zkrátka 4 hvězdy. Jsem spokojen. ()

helloween93

Vcelku originální romantická komedie, Rogen i Theron se k sobě hodili, jejich humor sedl zase mně a je jen škoda, že film v kinech zapadl kvůli podivnému načasování mezi Avengers a Detektiva Pikachu. 3* ()

Pat_rick_fan

Nebyť toho záveru, kde sa nepochopiteľne (asi z tvorivej lenivosti) mieša zbytočne grafický, tekutinový "prcičkovský humor" s totálne klišé americkým finále, je to asi najlepšia rom-com čo som mal možnosť vidieť aj v rámci dekády. Fantastická chémia a fungujúci humor všetkých zúčastnených. Hviezda plus za ten soundtrack. P.S: Absolútne mi to neprišlo nerealistické, ako to tu väčšina potrebuje zdôrazňovať, asi vzhľadom k tomu akú skvelú máme na Slovensku pani prezidentku. Občas proste treba odhodiť depresívny cynizmus, láska sa fakt podarí aj mimo zabehnuté stereotypy :) ()

Evander

Musím přiznat, že po katastrofální první polovině filmu se Long Shot hezky rozjel. Táhne ho zejména úžasná Charlize Theron, kvůli které jsem film chtěl vidět. K jednoznačným pozitivům tohoto filmu patří skvělá hudba a několik povedených dospěláckých vtipů. Taky mě zde vysloveně nadchla samotná romantická linka, která bývá většinou hlavním úskalím podobných filmů, ale zde funguje skvěle navzdory enormně nesympatickému hlavnímu mužskému (sám nevěřím, že jsem to slovo vůči této postavičce použil) hrdinovi. Negativ též není úplně málo, ať již je to primitivní příběh typický pro béčkové romantické komedie nebo nesmyslné scény silně přitažené za vlasy, které bych upřímně na prstech jedné ruky nespočítal. Na romantickou komedii má Long Shot velice dlouhou stopáž, se kterou navíc pracuje velmi zvláštně. Většina filmu je citelně vycpávána nesmyslnou vatou a když se na konci začne dít něco zajímavého, co by vhodným způsobem rozvinulo příběh, tak se film nesmyslně zkratkovitě řítí ke konci. Je to škoda, protože řekněme polovina filmu je velmi zábavná, Charlize je úchvatná a stále se na ni moc příjemně kouká, ale výsledný dojem z filmu je o poznání horší, než by musel být. 65% ()

akvidzerp

Hell, no! Tohle mě teda nebavilo. Tvůrci si měli ujasnit, jestli točí romantickou komedii nebo parodii na romantické komedie. Bylo to hlavně hodně trapný, se spoustou klišé a patosu a chemie mezi hlavními protagonisty stála za nula nula prd. ()

Kingjiri

Ve svý podstatě šablonovitá romantická komedie, která však svojí tuctovost umně maskuje. Zejména slušnou kadencí vtípků nebo hlášek a Rogenovskym hulvátskym humorem. Vážnější chvíle, kterejch překvapivě fakt moc neni, pak fungujou díky sympatický dvojici Charlize Theron - Seth Rogen. Hlavně oceňuju, že se díky tomuhle všemu povedlo srazit žánrovej patos na minimum a vzhledem k prostředí americký politiky nebo bilýho domu se neobjevuje větší než nezbytně nutná míra přehnanýho americkýho patriotismu. Očekávání jsem vzhledem k pozitivním ohlasům neměl uplně malý, ale i tak jsem stále příjemně překvapenej, protože jsem dostal zábavnější a nápaditější podivanou než jsem ve skrytu duše doufal, čtyři slabší hvězdy. ()

bararich8

Milá romantika s pěkným humorem a příjemnou ústřední dvojicí (Charlize to pořád děsně sluší) a ani nevadí, že příběh ničím ve výsledku nepřekvapí. Tímhle rozhodně chybu neuděláte, ideální na večerní jednohubku, těch nikdy není dost. 4* ()

Rockerman

Natočeno v plném souladu se současným enviromentálním šílenstvím a uznáváním jediné pravdy. Bohatí, hloupí a zlí republikáni proti spravedlivým demokratům, hlasatelům správných názorů. Ikdyž tu byl náznak usmíření zdá se, že Amerika míří do socialistického hajzlu! Kdyby to aspoň bylo vtipné, ale opravdu dobrých fórů je jako šafránu a ani v tomto filmu mě Seth Rogen nepřesvědčil, že je dobrým komediálním hercem. Ještěže je tu nádherná Charlize, na kterou byl hezký pohled. ()

Johny M.

Nejspíš nejnepravděpodobnější možnej pár, pošuk Rogen zarostlej jak vagabund a asi nejkrásnější žena, na kterou kdy byla namířena kamera.... a ono to překvapivě dobře funguje. 3,5* ()

Torgal

Chvalabohu, že Rogen opäť nepostavil film na hulení a nechutnostiach, ale predovšetkým na vtipnom vzťahu vysokej politi(č)ky so zanedbaným pisálkom v šušťákoch. Charlize Theron dáva filmu gráciu a šarm, hoci to tlačenie na angažované eko posolstvá si mohli mohli strčiť za klobúk - v takomto filme sú vyslovene navyše. Hlavný dôvod prečo nedávam štvrtú hviezdu je však ten, že som medzi hlavnými postavami necítil žiadnu chémiu. 7-/10 ()

Hpatrik

Překvapivě funkční a hodně zábavná romantická komedie. Filmový pár Seth Rogen a Charlize Theron, ačkoliv se na první pohled k sobě vůbec nehodí, tak mají nakonec mezi sebou tak silnou chemii, až to mezi nimi jiskří. Je to hlavně díky skvělé Charlize, z které ty emoce sálají a jsou naprosto přirozené, navíc je to velmi dobře napsané, je tu spousta originálních vtípků ,několik nezapomenutelných scén a dokonale padnoucí soundtrack. Je to až k neuvěření, ale tohle je pro mne nejlepší romantika za posledních roky. ()

dalziel

Z tej ECO Agytky sa mi dvíhal kufer. Chalize a Set sú úplne iné ligy. Sú to predaleké galaxie .Charlize vie zahrať všetko čo sa o Sethovi vážne ani zábavne aštak nedá povedať.To všetko ale asi bolo účelom. Sklamanie ktoré sa však dá prekonať .Kto má rád retro šušťáčky a Roxette si príde na svoje. ()

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

Avengers jsou na cestě ke 2 miliardám

05.05.2019

Komiksový megahit Avengers: Endgame je na cestě k dalšímu rekordnímu víkendu. Na domácím trhu se odhaduje, že snímek utrží během svého druhého víkendu okolo 150 milionů dolarů, už nyní má film jenom… (více)